The Crimson Field
85/100 - 8×

The Crimson Field

První světová válka neznamenala jen boje tvrdých mužů se zbraněmi. Snad ještě větší boje se odehrávaly v lékařských stanech, kde se setry a doktoři s vypětím sil snažili vybojovat život všem zraněným a připravit vojáky do další akce. Jedno takové stanové ležení představuje i seriál The Crimson Field, kde stateční muži a ženy v modrobílých uniformách rozhodují o tom, kdo vyhraje válku a hlavně kdo ji přežije.

VB | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Oona Chaplin (Kitty Trevelyan), Alice St Clair (Flora Marshall), Marianne Oldham (Rosalie Berwick), Hermione Norris (Grace Carter), Kerry Fox (Margaret Quayle), Suranne Jones (Joan Livesey), Richard Rankin (Thomas Gillan), Alex Wyndham (Miles Hesketh-Thorne), Kevin Doyle (Roland Brett), Jack Gordon (Peter Foley), Jeremy Swift (Reggie Sope)

S01E05: Episode 5

S01E05: Episode 5

Nový pacient major Ballard požaduje svůj urychlený návrat na frontu a odmítá se nechat léčit. Když mu Grace odhalí svou znalost Paňdžábštiny a promluví o dětství v Indii, na chvíli ho to uklidní.

cz sk
4.5.2014
1 hodina

Je zde však vojín Gorman, který ho znovu rozruší. Dokáže Grace odhalit Ballardovo tajemství dřív, než ho Gorman vyprovokuje k nějaké nebezpečné sázce? Mezitím Joan stále napjatě čeká na zprávy od svého snoubence. Jaco si s ní domluví tajnou schůzku, která ale odstartuje řetězec událostí, při kterých Joan bude riskovat nejen kariéru ale i život.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama