The Crown (Koruna) S03E10: Cri de Coeur

S03E10: Cri de Coeur

S03E10: Cri de Coeur

Vztah princezny Margaret a lorda Snowdowna dospěl do své finální fáze. Tony se už své mimomanželské eskapády nesnaží skrývat a Margaret hledá podporu u své rodiny. Když se jí nedostane, rozhodne se ulevit po svém, ve víru zábavy.

cz sk
17.11.2019
59 minut

Margaret se o víkendu u známých seznamuje s Roddym Llewellynem, který jí poskytne tak potřebnou útěchu a obdiv. V Británii se nemusí ničeho bát, ale na soukromém ostrově se už paparazzi nevyhnou. Tony na Margaret čeká doma a po obvyklé hlasité hádce, po níž Roddy odchází, spolyká Margaret prášky. Své sestře přiznává, že neví, zda to bylo jen volání o pomoc, nebo se opravdu chtěla pokusit o sebevraždu. Rozvod je na dohled, ale královna ví, jak snížit veřejné pobouření. Po chystaném oznámení totiž přijde na řadu další, rezignace premiéra Wilsona z důvodu zdravotních obtíží. Británii také čeká významné jubileum, královna slaví 25 let na trůně.

Scénář: Peter Morgan
Režie: Jessica Hobbs

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BottleOfWater

Nádherné a dojemné zakončení třetí série.

redaktor
15.1.2020 | 15:16:28
KevSpa

Konečně jsem se dočkala epizody věnované hlavně Margaret a Tonymu, kteří mi v předchozích dílech tolik chyběli.

webmaster, korektor
7.1.2020 | 12:21:37
Lucifrid

Krásné shrnutí toho, o čem vlastně Crown je – rodinné a milostné vztahy na pozadí historických událostí, ovšem v naprosto brilantním provedení.

webmaster, korektor
24.11.2019 | 16:19:57

Ocenění

Olivia Colman získala Zlatý glóbus

Olivia Colman získala Zlatý glóbus

Olivia Colman zabodovala při udílení Zlatých glóbů stejně jako její předchůdkyně Claire Foy. Za ztvárnění královny Alžběty II. ve třetí sérii The Crown si odnesla přestižní ocenění zahraničních novinářů v Hollywoodu.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás