The Crown (Koruna) S03E10: Cri de Coeur

S03E10: Cri de Coeur

S03E10: Cri de Coeur

Vztah princezny Margaret a lorda Snowdowna dospěl do své finální fáze. Tony se už své mimomanželské eskapády nesnaží skrývat a Margaret hledá podporu u své rodiny. Když se jí nedostane, rozhodne se ulevit po svém, ve víru zábavy.

cz sk
17.11.2019
59 minut

Margaret se o víkendu u známých seznamuje s Roddym Llewellynem, který jí poskytne tak potřebnou útěchu a obdiv. V Británii se nemusí ničeho bát, ale na soukromém ostrově se už paparazzi nevyhnou. Tony na Margaret čeká doma a po obvyklé hlasité hádce, po níž Roddy odchází, spolyká Margaret prášky. Své sestře přiznává, že neví, zda to bylo jen volání o pomoc, nebo se opravdu chtěla pokusit o sebevraždu. Rozvod je na dohled, ale královna ví, jak snížit veřejné pobouření. Po chystaném oznámení totiž přijde na řadu další, rezignace premiéra Wilsona z důvodu zdravotních obtíží. Británii také čeká významné jubileum, královna slaví 25 let na trůně.

Scénář: Peter Morgan
Režie: Jessica Hobbs

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Yalka

The Zombies – She's Not There, krása!

21.11.2020 | 11:57:51
CoRnDuCK

Krásný díl. Třetí série stále super.

23.7.2020 | 15:50:08
Jiri007

Dobry dil, musim řict že to fakt nemělo chybu jak si Margaret uživala a vymetala večirky a to že se předavkovala to bylo fakt hrozne a musim řict že to jak se rozčilila na večirku a navrhla sankce tak to bylo fakt zajimave kdyby to chtěla splnit.

26.6.2020 | 0:07:01
Edward Bloom

To nejlepší nakonec. :) Přiznám se, že ze začátku mi změna obsazení dělala trochu problém (ne však kvůli novým hercům, kteří jsou výborní), ale teď už bych si to neuměl jinak představit. :) Jako celek to pro mě bylo trochu slabší než první dvě řady, ale to spíše kvůli tématům a některým postavám, se kterými se neumím tolik sžít (vévoda Philip, Mountbatten) než kvůli provedení, které zůstává stále dokonalé. Už teď se těším na další sérii. :)

14.5.2020 | 4:08:01
BottleOfWater

Nádherné a dojemné zakončení třetí série.

redaktor
15.1.2020 | 15:16:28
KevSpa

Konečně jsem se dočkala epizody věnované hlavně Margaret a Tonymu, kteří mi v předchozích dílech tolik chyběli.

webmaster, korektor
7.1.2020 | 12:21:37
Lucifrid

Krásné shrnutí toho, o čem vlastně Crown je – rodinné a milostné vztahy na pozadí historických událostí, ovšem v naprosto brilantním provedení.

webmaster, korektor
24.11.2019 | 16:19:57

The Crown (Koruna)
95/100 - 98×

The Crown(Koruna)

Alžběta II. se ve svých 25 letech stala novou tváří světově nejznámější monarchie. Britské impérium upadá, ve světové politice panuje chaos a mladá žena se ujímá trůnu, čímž začíná zcela nová éra.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Claire Foy (Alžběta II.), Matt Smith (Vévoda Philip), Jared Harris (Jiří VI.), Vanessa Kirby (Princezna Margaret), John Lithgow (Winston Churchill), Greg Wise (Lord Louis Mountbatten), Ben Miles (Peter Townsend), Victoria Hamilton (Královna Alžběta), Alex Jennings (Princ Edward), Lia Williams (Vévodkyně Wallis), Jeremy Northam (Anthony Eden), Eileen Atkins (Královna Mary), Pip Torrens (Alan Lascelles), Harriet Walter (Clementine Churchillová), Harry Hadden-Paton (Martin Charteris)

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentky

Momentky

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás