The Crown (Koruna) S04E03: Fairytale

S04E03: Fairytale

S04E03: Fairytale

Charles pořádá Dianu o ruku, z čehož je celá rodina nadšená. Diana také, ale brzy se ocitne v nemilosrdném hledáčku médií. Aby před nimi byla chráněna, rozhodne královna o jejím ubytování v Buckinghamském paláci, kde ji její babička bude vzdělávat v protokolu.

cz sk
15.11.2020
57 minut

Dianě pobyt v paláci nesvědčí, cítí se tam jako ve vězení a navíc nemá žádné povinnosti, na rozdíl od královské rodiny, která je neustále zaměstnaná a nemá na nový přírůstek do rodiny čas. U Diany se rozvine porucha příjmu potravy, která se naplno rozjede po jejím setkání s Camillou. Diana Charlese konfrontuje a ten jí na svatební zkoušce sdělí, že vztah s Camillou ukončil. Princezna Margaret nadcházející sňatek komentuje a namítá, že Charles miluje Camillu a že z toho opět budou problémy. Královna Alžběta II. ale Charlesovi připomene, že na prvním místě je vždy povinnost.

Scénář: Peter Morgan
Režie: Benjamin Caron

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Hrozná depka.

webmaster, korektor
9.12.2020 | 1:48:13
Spiker

Ani jednou jí nezavolal. :/

29.11.2020 | 11:43:18
RHorse

všiml jste si někdo při prvním záběru té myši, co přebíhala v pokoji u královny matky? Myslíte, že to bylo naschvál? Mě to teda pobavilo ;-)

26.11.2020 | 18:01:45
Edward Bloom

„How many times can this family make the same mistake? Forbidding marriages that should be allowed, forcing others that shouldn't.“

23.11.2020 | 1:40:51
Lukas11

Až z toho mrazí!

16.11.2020 | 17:11:48
rjlux

To varování před zobrazením poruchy přijmu potravy na počátku dílu nemá chybu

16.11.2020 | 10:27:10
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Diana byla v palaci samotna a jak ji učili se chovat a to jak byla na obědě s Camillou tak to bylo perfektni bo věděla vic než Diana a to jak Dianě přišlo tolik dopisu tak to nemělo chybu a taky jak Diana malem chtěla zastavit svatbu a Margaret to řekla fakt dobře o te svatbě jsem zvědav jak dlouho jim to vydrži ale Diana vypadala dobře.

15.11.2020 | 15:09:23

The Crown (Koruna)
95/100 - 98×

The Crown(Koruna)

Alžběta II. se ve svých 25 letech stala novou tváří světově nejznámější monarchie. Britské impérium upadá, ve světové politice panuje chaos a mladá žena se ujímá trůnu, čímž začíná zcela nová éra.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Claire Foy (Alžběta II.), Matt Smith (Vévoda Philip), Jared Harris (Jiří VI.), Vanessa Kirby (Princezna Margaret), John Lithgow (Winston Churchill), Greg Wise (Lord Louis Mountbatten), Ben Miles (Peter Townsend), Victoria Hamilton (Královna Alžběta), Alex Jennings (Princ Edward), Lia Williams (Vévodkyně Wallis), Jeremy Northam (Anthony Eden), Eileen Atkins (Královna Mary), Pip Torrens (Alan Lascelles), Harriet Walter (Clementine Churchillová), Harry Hadden-Paton (Martin Charteris)

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentky

Momentky

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás