The Crown (Koruna) S04E06: Terra Nullius

S04E06: Terra Nullius

S04E06: Terra Nullius

V Austrálii se premiérem stane Bob Hawke, který není sympatizantem monarchie a na královskou návštěvu v podobě Charlese a Diany se netěší. Ta se však stane pro monarchii triumfem, jelikož Austrálie se do Diany zamiluje.

cz sk
15.11.2020
55 minut

Diana z cesty není nadšená, ale nakonec se na ní s Charlesem udobří. Jejich šťastné období bohužel netrvá dlouho, Charles je ublížený tím, že co mělo být jeho triumfální cestou, se zvrtlo v obdivnou mánii po Dianě. Ta se po návratu vydá za královnou a požádá ji o radu, jelikož se oba v manželství trápí. Královna jí ale pomoci nehodlá a dá jí najevo, že by na manželství měli pracovat.

Scénář: Peter Morgan
Režie: Julian Jarrold

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Představitelka Diany je naprosto úžasná. A má strašně těžkou roli. Neskutečný seriál.

5.12.2020 | 14:59:39
Edward Bloom

Zatím nejlepší epizoda čtvrté řady. Plná emocí a momentů, kdy jsem měl slzy v očích. A přitom nejde o typicky srdcervoucí scény, ale spíš atmosféru jako takovou a sílu určitých detailů, na kterých myslím stojí celá dějová linka Diany a Charlese. Geniální. Emma Corrin je nadpozemská a občas mám pocit, že to není jen excelentní herecký výkon, ale snad nějaká inkarnace nebo co. Nechápu. Josh O'Connor již od třetí řady rovněž bezchybný.

26.11.2020 | 18:35:30
BottleOfWater

Ach, ta Diana…

redaktor
21.11.2020 | 9:53:07
anushka

Tohle byl hodně dojemný díl. Až jsem měla slzy v očích.

webmaster
16.11.2020 | 16:28:19
marecek8

Geniálne.

16.11.2020 | 12:52:04
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Diana nejdřiv byla až moc mimo když řešila jine věci ale potom jak na sebe začala brat pozornost tak to nemělo chybu a že ji Charles řekl otevřeně co si mysli tak to bylo fakt upřimne a to jak DIana objala kralovnu to bylo nečekane.

15.11.2020 | 18:03:46

The Crown (Koruna)
95/100 - 98×

The Crown(Koruna)

Alžběta II. se ve svých 25 letech stala novou tváří světově nejznámější monarchie. Britské impérium upadá, ve světové politice panuje chaos a mladá žena se ujímá trůnu, čímž začíná zcela nová éra.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Claire Foy (Alžběta II.), Matt Smith (Vévoda Philip), Jared Harris (Jiří VI.), Vanessa Kirby (Princezna Margaret), John Lithgow (Winston Churchill), Greg Wise (Lord Louis Mountbatten), Ben Miles (Peter Townsend), Victoria Hamilton (Královna Alžběta), Alex Jennings (Princ Edward), Lia Williams (Vévodkyně Wallis), Jeremy Northam (Anthony Eden), Eileen Atkins (Královna Mary), Pip Torrens (Alan Lascelles), Harriet Walter (Clementine Churchillová), Harry Hadden-Paton (Martin Charteris)

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentky

Momentky

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás