The Crown John Lithgow získal Cenu kritiků

John Lithgow získal Cenu kritiků

John Lithgow získal Cenu kritiků

V roli Winstona Churchilla uchvátil naprosto všechny a zaslouženě si z udílení Critics’ Choice Awards odnesl cenu pro nejlepšího herce ve vedlejší roli v dramatickém seriálu. A že z ní měl John Lithgow opravdu radost, dokazuje i jeho děkovná řeč.


14 0
12.12.2016

John Lithgow si v roli Winstona Churchilla podmanil nejen diváky, ale uchvátil i kritiky a zaslouženě si z 22. ročníku udílení Critics’ Choice Awards odnesl cenu pro nejlepšího herce ve vedlejší roli v dramatickém seriálu. The Crown tam ze tří nominací získal alespoň jedno ocenění.

Děkovná řeč Johna Lithgowa

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

maharan

On je skvělej…

18.12.2016 | 22:22:09
oskarka

Jen mě mate to sousloví „vedlejší role“?! Seriál je o královně Alžbětě II, ale nemyslím, že další herci hrají vedlejší role.. (já vím, co se tím míní, jen chci říci, že v The Crown hrají vynikající herci menší i větší role a stojí za to se na seriál podívat a vychutnat si plnokrevné herectví :-) ).

#3 KevSpa
19.12.2016 | 20:42:47
KevSpa

#2 oskarka: To, že jsou v těch rolích skvělí, neznamená, že to nejsou vedlejší role. Prostě je v seriálu méně času, než představitelka královny, tudíž to spadá do kategorie vedlejších rolí. Každopádně kdyby tyto role nebyly důležité, neudílely by se za ně ceny. :)

webmaster
20.12.2016 | 17:34:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Crown a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

The Crown očima redaktorů Edny

The Crown očima redaktorů Edny

První řada výpravného historického dramatu o životě královny Alžběty II. je za námi a má zaděláno na titul nejlepšího seriálu roku. Jak se jeden z nejdražších seriálů v televizní historii líbil našim redaktorům, to se dozvíte v následující recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Druhá série

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Hned tři noví herci se objeví ve druhé řadě The Crown. Těšit se můžeme na Michaela C. Halla (Dexter), který ztvární Johna Fitzgeralda Kennedyho. V roli jeho ženy Jackie Kennedyové uvidíme Jodi Balfour (Quarry) a obsazen byl také Matthew Goode (Downton Abbey), který si zahraje lorda Snowdona.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás