The Crown Královna cestovatelka

Královna cestovatelka

Královna cestovatelka

Alžběta II. je v žebříčku světových cestovatelů na čtrnáctém místě. Při svých cestách po celém Commonwealthu nacestovala úctyhodných 1 662 000 kilo­metrů. Netflix si pro nás připravil zajímavé video obsahující záběry ze seriálu.


12 0
18.3.2017

Královna Alžběta II. během své vlády prozatím nacestovala 1 661 669 kilo­metrů, a to ve 128 zemích. Královský doprovod čítá na cestách kolem 34 lidí, včetně královnina kadeřníka. Královna musí svou garderobu přizpůsobit místním zvyklostem, aby neurazila odlišné kultury, v čemž zrovna princ Philip nevynikal.

Aby se nestala žádná nehoda jako v případě Marylin Monroe, jsou všechny královniny sukně zatížené. S královnou samozřejmě vždy cestuje i její lékař. Každá minuta královského turné je pečlivě naplánovaná. Málokdy se královna na jednom místě zdrží více než 30 minut a na prohlídku památek většinou nedojde.

Diskuze /1

oskarka

Je to řehole. Já bych tedy o to nestála…

15.6.2017 | 23:41:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Crown očima redaktorů Edny

The Crown očima redaktorů Edny

První řada výpravného historického dramatu o životě královny Alžběty II. je za námi a má zaděláno na titul nejlepšího seriálu roku. Jak se jeden z nejdražších seriálů v televizní historii líbil našim redaktorům, to se dozvíte v následující recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Druhá série

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Hned tři noví herci se objeví ve druhé řadě The Crown. Těšit se můžeme na Michaela C. Halla (Dexter), který ztvární Johna Fitzgeralda Kennedyho. V roli jeho ženy Jackie Kennedyové uvidíme Jodi Balfour (Quarry) a obsazen byl také Matthew Goode (Downton Abbey), který si zahraje lorda Snowdona.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás