The Crown (Koruna) Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Michael C. Hall a Matthew Goode si zahrají ve druhé sérii

Hned tři noví herci se objeví ve druhé řadě The Crown. Těšit se můžeme na Michaela C. Halla (Dexter), který ztvární Johna Fitzgeralda Kennedyho. V roli jeho ženy Jackie Kennedyové uvidíme Jodi Balfour (Quarry) a obsazen byl také Matthew Goode (Downton Abbey), který si zahraje lorda Snowdona.

19 0
9.2.2017

Natáčení druhé série dramatu The Crown je v plném proudu. V té nás čeká setkání s dalšími historickými postavami, mezi které patří i John a Jackie Kennedyovi. Po Johnu Lithgowovi se v The Crown objeví další herec z Dextera, tentokrát samotný Michael C. Hall, známý též ze seriálu Six Feet Under. Právě on si zahraje prezidenta JFK, přirozeného vůdce, který si dokáže získat lidi a nemá rád, když ho kdokoli zastiňuje, zejména pak jeho žena Jackie. Ta je v získávání si popularity podobně schopná jako on. První dáma, kterou si zahraje Jodi Balfour (Quarry, Bomb Girls), sice na veřejnosti vystupuje jako sebevědomá žena, v soukromí je však stydlivá a veřejný život v lásce příliš nemá.

Foto: Showtime, Cinemax


Třetí hereckou posilou je Matthew Goode (Downton Abbey, The Good Wife), jenž ztvární Antonyho Armstrong-Jonese, budoucího manžela princezny Margaret. Světácký fotograf, známý spíše jako lord Snowdon, v životě mladé princezny nahradil Petera Townsenda, jejichž románek neměl šťastný konec. Antony okouzlil Margaret svým šarmem, ale i bohémským způsobem života. Jejich manželství se ovšem rozhodně nedalo považovat za klidné. Skutečný lord Snowdon zemřel letos 13. ledna ve věku 86. let.

Foto: The Weinstein Company

Diskuze /1

téčko171

Já si po první sérii říkal, jestli to vůbec může být ještě lepší. Může! :)

webmaster
9.2.2017 | 19:37:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Třetí série

Co víme o třetí řadě seriálu The Crown?

Co víme o třetí řadě seriálu The Crown?

Od konce druhé série The Crown uběhl už více než rok, není tedy divu, že fanoušci netrpělivě vyhlížejí premiéru třetí řady. Pojďme si čekání na ni zkrátit a připomenout si, co všechno o nadcházející sezóně víme.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás