Netflix zveřejnil, kdy se dočkáme premiéry šesté řady seriálu The Crown

Netflix zveřejnil, kdy se dočkáme premiéry šesté řady seriálu The Crown

Pátá řada se uskutečnila na konci minulého roku a opět trhala rekordy mezi fanoušky seriálu. Není proto překvapením, že očekávaná šestá a poslední řada je již za dveřmi. Kdy se jí tedy dočkáme?

8 1
23.5.2023

Z Netflixu oznámili, že šestá a poslední série seriálu The Crown bude uvedena letos na podzim. Nové epizody se budou týkat smrti princezny Diany, kterou ztvárnila Elizabeth Debicki, v roce 1997 a počátku vztahu prince Williama a Kate Middleton, kteří se seznámili, když oba studovali na skotské univerzitě St. Andrews. Netflix loni v září oznámil, že Rufus Kampa bude hrát Williama od jeho 15 let, zatímco Ed McVey ho ztvární v období pozdního dospívání až do jeho 20 let. Do role Kate byla obsazena Meg Bellamy.

V seriálu dále hrají Imelda Staunton jako královna Alžběta II, Dominic West jako princ z Walesu, Jonathan Pryce jako princ Philip, vévoda z Edinburghu a Lesley Manville jako princezna Margaret.

Na dotaz z loňska od EW ohledně obav, jakým způsobem bude seriál vytvořený Peterem Morganem zacházet s Dianinou smrtí, Debicki odpověděla:

Řeknu jen to, že Peter a celý štáb dělají vše pro to, aby se opravdu se vším vypořádali tak citlivě, pravdivě a složitě, jak to dělají herci. Množství výzkumu a péče a rozhovorů a dialogů, které se odehrávají nad, z pohledu diváka, něčím, čeho byste si pravděpodobně nikdy nevšimli, je prostě obrovské. Od prvního setkání s Peterem jsem věděla, že jsem vstoupila do prostoru, kde se to bere vážně a s hlubokou péčí. Takže takový je můj zážitek z tohoto seriálu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Reklama

Trailer k páté sérii

Thumbnail Play icon

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama