The Crown (Koruna) Známe novou královnu?

Známe novou královnu?

Známe novou královnu?

Třetí řada měla premiéru teprve před týdnem a ta čtvrtá se právě natáčí. Nyní se ale po internetu rozšířily zvěsti, že novou královnou v páté a šesté řadě by měla být Imelda Staunton.

10 2
27.11.2019

Královnu Alžbětu II. ztvárnila v první a druhé řadě The Crown Claire Foy, jež si za roli mladé panovnice odnesla nespočet ocenění. Třetí řada přinesla větší časový skok a Claire tak vystřídala Olivia Colman, která se role chopila se stejnou vervou a hned v první epizodě dokázala, že je Claiřinou důstojnou nástupkyní. Další časový skok nás čeká v páté řadě, tudíž je nevyhnutelné další přeobsazení celého hereckého ansámblu. Nyní se na povrch prodraly první informace o tom, kdo by měl převzít štafetu po Olivii. Královnou by se podle internetových zvěstí mohla stát Imelda Staunton.

Claire Foy a Olivia Colman. Foto: Netflix


Imeldu netřeba představovat fanouškům Harryho Pottera, jelikož na její zlovolnou profesorku Dolores Umbridgeovou nelze zapomenout. Není ale známá jen touto rolí, její kariéra je protknuta nejen filmovými, ale i divadelními a muzikálovými rolemi. Za nespočet z nich získala nějaké ocenění, jmenujme například tři divadelní Olivier Award a další čtyři nominace, dále cenu BAFTA za hlavní roli ve snímku Vera Drake, za niž si vysloužila i nominaci na Oscara a dalších 16 ocenění, plus 10 nominací. Mezi její další význačné snímky patří Pride, The Awakening, Another Year, Taking Woodstock, Another Life, Shakespeare in Love a Sense and Sensibility.

Embed from Getty Images

Netflix na tuto šuškandu zareagoval prohlášením, že momentálně natáčejí čtvrtou řadu a další řady ještě nebyly oficiálně schváleny, tudíž jsou veškeré zvěsti a informace o obsazení velice předčasné a jsou prý pouhými spekulacemi. Nezapomeňme ale, že o páté a šesté řadě se mluvilo už v době před odvysíláním té první. Zda se ovšem Imelda Staunton stane třetí Alžbětou v řadě, se nejspíše v dohledné době s jistotou nedozvíme.

Co na tyto zvěsti říkáte? Dokážete si Imeldu představit jako královnu Alžbětu II.?

Diskuze /6

Romix01

Ti mě chtějí zabít :D

27.11.2019 | 11:27:35
Goldensmile

Nieeeee

27.11.2019 | 18:46:11
Plocan

Pořád tajně doufám, že v posledních sériích nahradí Olivii Maggie Smith :D

#4 sonulle
překladatel
27.11.2019 | 19:25:54
sonulle

Nechám se překvapit, herečka je to zajímavá.

#3 Plocan: Maggie mám ráda, ale v tomhle případě bych možná, starou, Audienci osvědčenou Helen Mirren :)

30.11.2019 | 15:55:57
Levascue

Maggie Smith je výborná, ale na královnu se vůbec nehodí, Imelda bude určitě skvělá :)

3.12.2019 | 15:28:56
oskarka

Tady hlasuji pro Imeldu, výborná herečka! A nezapomeňme, že bude hrát starou Alžbětu.

14.12.2019 | 17:53:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ocenění

Olivia Colman získala Zlatý glóbus

Olivia Colman získala Zlatý glóbus

Olivia Colman zabodovala při udílení Zlatých glóbů stejně jako její předchůdkyně Claire Foy. Za ztvárnění královny Alžběty II. ve třetí sérii The Crown si odnesla přestižní ocenění zahraničních novinářů v Hollywoodu.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás