The Crown Clementine Churchillová

Clementine Churchillová

Clementine Churchillová

Manželka muže, jehož oslavuje celý národ, Clementine doufala, že se na adresu Downing Street číslo 10 už nikdy nevrátí. Po Churchillově znovuzvolení jí však nezbývá, než svého chotě na jeho pouti podpořit ještě jednou.

Sezóny 1
2016 - 2016

Samotná Clementine ovšem není jen pouhou ozdobou slavného premiéra. Během první světové války organizovala jídelny pro dělníky v muničních továrnách, za což obdržela Řád britského impéria. Milující žena se za svého manžela vždy dokázala postavit a to i ve chvílích, kdy pro jeho kontroverzní názory stáli všichni proti němu. Zvládne však s ním ještě jedno období v sídle ministerského předsedy?

Postavu slavné dobrodinky si zahraje neteř sira Christophera Lee, Harriet Walter.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Třetí série

Co víme o třetí řadě seriálu The Crown?

Co víme o třetí řadě seriálu The Crown?

Od konce druhé série The Crown uběhl už více než rok, není tedy divu, že fanoušci netrpělivě vyhlížejí premiéru třetí řady. Pojďme si čekání na ni zkrátit a připomenout si, co všechno o nadcházející sezóně víme.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Crown a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám v poznámce dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze

Druhá série The Crown očima redaktorů Edny

Druhá série The Crown očima redaktorů Edny

Netflix nám v prosinci přinesl druhou řadu historického dramatu The Crown a my jsme opět hltali další osudy britské monarchie. Dokázali se tvůrci vyrovnat vynikající první sérii? To zjistíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás