The Crown (Koruna) Clementine Churchillová

Clementine Churchillová

Clementine Churchillová

Manželka muže, jehož oslavuje celý národ, Clementine doufala, že se na adresu Downing Street číslo 10 už nikdy nevrátí. Po Churchillově znovuzvolení jí však nezbývá, než svého chotě na jeho pouti podpořit ještě jednou.

Sezóny 1
2016 - 2016

Samotná Clementine ovšem není jen pouhou ozdobou slavného premiéra. Během první světové války organizovala jídelny pro dělníky v muničních továrnách, za což obdržela Řád britského impéria. Milující žena se za svého manžela vždy dokázala postavit a to i ve chvílích, kdy pro jeho kontroverzní názory stáli všichni proti němu. Zvládne však s ním ještě jedno období v sídle ministerského předsedy?

Postavu slavné dobrodinky si zahraje neteř sira Christophera Lee, Harriet Walter.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

The Crown se dočká i šesté řady

The Crown se dočká i šesté řady

Tvůrci původně plánovali, že seriál The Crown bude mít šest řad. V lednu jsme se ale dozvěděli, že pátá série bude tou poslední. Teď v červenci se ovšem situace obrátila a my se šesté řady přece jen dočkáme.

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentky

Momentky

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás