The Crown (Koruna) Martin Charteris

Martin Charteris

Martin Charteris

Jako osobní tajemník princezny Elizabeth a vévody z Edinburghu má Martin Charteris na starosti veškeré záležitosti urozeného páru. Zároveň si svou oddaností a laskavým přístupem snadno získává důvěru a nákonnost těch, kterým slouží.

Sezóny 2
2016 -

Jako muž urozeného původu dosáhl vzdělání na Královské vojenské akademii v Sandhurstu. Během druhé světové války sloužil na Blízkém východě, kde dosáhl hodnosti podplukovníka. Od roku 1950 slouží princezně Elizabeth jako její osobní tajemník, s jejím manželem ji pak doprovází na oficiální návštěvě zemí Commonwealthu.

Martina Charterise v seriálu ztvární britský herec Harry Hadden-Paton.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
téčko171

Charteris je Bro. :)

webmaster
5.11.2016 | 23:29:38

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Třetí série

Co víme o třetí řadě seriálu The Crown?

Co víme o třetí řadě seriálu The Crown?

Od konce druhé série The Crown uběhl už více než rok, není tedy divu, že fanoušci netrpělivě vyhlížejí premiéru třetí řady. Pojďme si čekání na ni zkrátit a připomenout si, co všechno o nadcházející sezóně víme.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentky

Momentky

Kniha o seriálu

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

The Crown - Podrobná historie: Jak to bylo doopravdy?

Nakladatelství Omega vydá v pondělí 30.4. knihu, kterou by si fanoušci seriálu The Crown neměli nechat ujít. Dozvíte se z ní informace, které na Wikipedii nenajdete. Oficiální průvodce seriálu, který napsal renomovaný britský historik, obsahuje velké množství reálných fotek i těch ze seriálu.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás