The End of the F***ing World (Zasranej svět)
92/100 - 152×

The End of the F***ing World(Zasranej svět)

Seriál sleduje temný a podivný příběh o mladých outsiderech jménem Alyssa a James. Ti se snaží najít Alyssina otce, který opustil její domov v době, kdy byla ještě malá.

VB | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Channel 4, Netflix | 25 minut
žánr
Drama, Komedie, Komiksový
hrají
Alex Lawther (James), Jessica Barden (Alyssa), Gemma Whelan (Eunice Noon), Wunmi Mosaku (Teri Darego), Steve Oram (Phil), Christine Bottomley (Gwen), Navin Chowdhry (Tony), Barry Ward (Leslie Foley), Earl Cave (Frodo), Leon Annor (Emil)

Právě vyšla druhá série The End of the F***ing World

Právě vyšla druhá série The End of the F***ing World

Na Netflixu si nyní můžete pustit pokračování seriálu The End of the F***ing World, který je patřičně a kompletně zlokalizován. Druhou sérii si můžete vychutnat jak s českými titulky, tak i v českém znění.

22 0
5.11.2019

Diskuze /3

DC Expert

Ten pocit že možná asi oznámí další sérii. Ale je to takový trochu zklamání že seriál neskončil podle komiksu.

#2 Kubc6a
6.11.2019 | 21:24:30
Kubc6a

#1 DC Expert: Tvůrkyně se do další série určitě hrnout nechce. Čeká ji nový pro Netflix nový projekt, který má mít GOT nádech. Pokud by se to rozhodli natáhnout, hodně si počkáme, ale je nejpravděpodob­nější, že už nic nebude. Druhá série má být konečná. Komiks končí v momentě, kdy se vystřelí na Jamese – konec první série, takže si konec stejně musíš domyslet, experte. Druhá, která není podle tvých představ, rozvíjí myšlenky a nápady tvůrkyně.

#3 DC Expert
webmaster
6.11.2019 | 22:04:35
DC Expert

#2 Kubc6a: Ale mohla to zakončit podle komiksu.

Podle komiksu ta černoška zabije Jamese. Já mám koupenou komiksovou knihu v angličtině jak po nich jde ta černoška. Protože oni jsou totiž dvě verze. Takže James nakonec umře protože ho ta černoška zabije a Alysa si vyšije na ruku jméno James. Celý jsem to zkoumal tu knihu ale skončilo to takhle a né tím vystřelem. A to nevlastním komiksy ale tu knihu komiksovou.

8.11.2019 | 10:33:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Sleduj seriál na Netflixu s titulky nebo s dabingem

Epizoda S02E08: Episode 16

cz100%
DOKONČENO

Obě řady seriálu Zasranej svět si můžete pustit ve videotéce českého Netflixu. Ten k seriálu nabízí jak české titulky k originálnímu znění, tak český dabing.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama