The Essex Serpent (Nestvůra z Essexu)
80/100 - 11×

The Essex Serpent(Nestvůra z Essexu)

Ovdovělá Cora, která byla propuštěna ze zneužívajícího manželství, se přestěhuje z viktoriánského Londýna do malé vesnice Aldwinter v Essexu, zaujatá místní pověrou, že se do oblasti vrátil mýtický tvor známý jako Essexský had.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Claire Danes (Cora Seaborne), Tom Hiddleston (Will Ransome), Frank Dillane (Luke Garrett), Hayley Squires (Martha), Clémence Poésy (Stella Ransome)

První pohled na Claire Danes v The Essex Serpent

První pohled na Claire Danes v The Essex Serpent

Série od Apple TV+ The Essex Serpent, založená na románu od spisovatelky Sarah Perry, je pro herečku první role od ukončení seriálu Homeland.

0 1
17.3.2021

Entertainment Weekly nám přináší první pohled na herečku Claire Danes v seriáu od streamovací platformy Apple TV + v nadcházející sérii The Essex Serpent. Je to hereččina první role od konce jejího populárního seriálu Homeland. The Essex Serpent založený na nejprodávanějším románu Sarah Perry, sleduje nově ovdovělou Coru Seaborne (Claire Danes), která se konečně osvobodila od násilného manželství. Přesídlila z viktoriánského Londýna do malé vesnice Essex Aldwinter, zaujatá místní pověrou, že se do oblasti vrátila mýtická bytost známá jako had Essex.

Claire nedávno vystřídala herečku Keiru Knightley v hlavní roli poté, co se hvězda filmu Pokání rozhodla ze seriálu odstoupit z rodinných důvodů. Její agent se za ní vyjádřil k tomuto problému už v říjmu minulého roku:

Vzhledem k tomu, že ve Velké Británii narůstají případy covidu a potenciálně jsou zavedena další pravidla lockdownu a omezení, bohužel pro Keiru s tolika neznámými údaji nebylo možné domluvit si na čtyři a půl měsíce péči o děti.

Claire ztvárnila C.I.A. důstojnici Carrie MathisonHomeland od roku 2011 do roku 2020. Získala dva Zlaté glóby a dvě ceny Emmy. Clio Barnard (The Selfish Giant) se vrhne na režisérské křeslo v tomto seriálu, zatímco hlavní scénáristkou bude Anna Symon (Deep Water). Datum premiéry seriálu zatím ještě nebylo potvrzeno.

Foto: Apple TV+

  • image-7b027995977fa5febe7225371307b8a7.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E06: Surfacing

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nepřehlédněte

Nestvůra z Essexu (2016)

Nestvůra z Essexu (2016)

Cora Seaborne si v roce 1893 užívá své nedávné svobody od násilného manžela a přestěhuje se z Londýna do malé vesnice v Essexu. Zaujme ji myšlenka, že by mohla být pronásledována mytologickým mořským hadem.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama