The Essex Serpent (Nestvůra z Essexu)
80/100 - 11×

The Essex Serpent(Nestvůra z Essexu)

Ovdovělá Cora, která byla propuštěna ze zneužívajícího manželství, se přestěhuje z viktoriánského Londýna do malé vesnice Aldwinter v Essexu, zaujatá místní pověrou, že se do oblasti vrátil mýtický tvor známý jako Essexský had.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Claire Danes (Cora Seaborne), Tom Hiddleston (Will Ransome), Frank Dillane (Luke Garrett), Hayley Squires (Martha), Clémence Poésy (Stella Ransome)

Známe další čtyři herce, kteří se přidávají k obsazení

Známe další čtyři herce, kteří se přidávají k obsazení

K hercům Claire Danes a Tomu Hiddlestonovi se postupně začínají přidávat další čtyři herci, jenž se objeví v nadcházející sérii od Apple TV+ The Essex Serpent. Zároveň už víme, koho přesně si zahrají.

1 1
18.4.2021

Frank Dillane (Fear the Walking Dead, The Girlfriend Experience, Harry Potter), Hayley Squires (Adult Material, I, Daniel Blake), Clémence Poésy (Tenet, Genius, Harry Potter) a Jamael Westman (Anne Boleyn, Animals) jsou dalším potvrzeným obsazením na seriál The Essex Serpent.

F. Dilane, H. Squires, C. Poésy, J. Westman. Foto: AMC, channel4, Warner Bros.

Frank Dillane bude hrát Lukea Garretta, průkopnického mladého chirurga. Někteří mu říkají génius, jiní si zase myslí, že jsou s ním potíže. Je tvrdohlavý a ambiciózní a s Corou mají intelektuální sho­du.

Hayley Squires vylíčí Martu. Více než jen služka v domácnosti Cory, je Marta velmi inteligentní a zároveň Cořinou nejbližší důvěrnicí.

Clémence Poésy bude hrát Stellu Ransome, přátelskou, sympatickou a zbožňovanou jejím manželem Willem a dětmi. Po příjezdu do Aldwinteru se stane pevnou kamarádkou Cory.

Jamael Westman si zahraje Dr. George Spencera, Lukova pravá ruka. Nejenže je výjimečný chirurg, ale i velmi laskavý člověk.

Foto: Warner Bros.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E06: Surfacing

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nepřehlédněte

Nestvůra z Essexu (2016)

Nestvůra z Essexu (2016)

Cora Seaborne si v roce 1893 užívá své nedávné svobody od násilného manžela a přestěhuje se z Londýna do malé vesnice v Essexu. Zaujme ji myšlenka, že by mohla být pronásledována mytologickým mořským hadem.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama