The Essex Serpent
0/100 - 0×

The Essex Serpent

Ovdovělá Cora, která byla propuštěna ze zneužívajícího manželství, se přestěhuje z viktoriánského Londýna do malé vesnice Aldwinter v Essexu, zaujatá místní pověrou, že se do oblasti vrátil mýtický tvor známý jako Essexský had.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Apple TV+
žánr
Drama, Historický, Romantický


Známe další čtyři herce, kteří se přidávají k obsazení

Známe další čtyři herce, kteří se přidávají k obsazení

K hercům Claire Danes a Tomu Hiddlestonovi se postupně začínají přidávat další čtyři herci, jenž se objeví v nadcházející sérii od Apple TV+ The Essex Serpent. Zároveň už víme, koho přesně si zahrají.

1 0
18.4.2021

Frank Dillane (Fear the Walking Dead, The Girlfriend Experience, Harry Potter), Hayley Squires (Adult Material, I, Daniel Blake), Clémence Poésy (Tenet, Genius, Harry Potter) a Jamael Westman (Anne Boleyn, Animals) jsou dalším potvrzeným obsazením na seriál The Essex Serpent.

F. Dilane, H. Squires, C. Poésy, J. Westman. Foto: AMC, channel4, Warner Bros.


Frank Dillane bude hrát Lukea Garretta, průkopnického mladého chirurga. Někteří mu říkají génius, jiní si zase myslí, že jsou s ním potíže. Je tvrdohlavý a ambiciózní a s Corou mají intelektuální sho­du.

Hayley Squires vylíčí Martu. Více než jen služka v domácnosti Cory, je Marta velmi inteligentní a zároveň Cořinou nejbližší důvěrnicí.

Clémence Poésy bude hrát Stellu Ransome, přátelskou, sympatickou a zbožňovanou jejím manželem Willem a dětmi. Po příjezdu do Aldwinteru se stane pevnou kamarádkou Cory.

Jamael Westman si zahraje Dr. George Spencera, Lukova pravá ruka. Nejenže je výjimečný chirurg, ale i velmi laskavý člověk.

Foto: Warner Bros.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama