The Exorcist
95/100 - 70×

The Exorcist

Tento psychologický thriller sleduje příběh dvou kněží – otce Tomase Ortegy a otce Marcuse Keanea. Společně se snaží vyřešit nadpřirozený případ jedné rodiny.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Ben Daniels (Marcus Keane), Alfonso Herrera (Tomas Ortega), Kurt Egyiawan (otec Bennett), Zuleikha Robinson (Mouse), Brianna Hildebrand (Verity), John Cho (Andrew Kim), Hannah Kasulka (Casey Rance), Brianne Howey (Katherine Rance), Alan Ruck (Henry Rance), Geena Davis (Angela Rance),


Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Byly zveřejněny oficiální popisy prvních epizod. Nahlédněte tedy do článku a připravte se na příchod světa démonů.


5 0
15.9.2016

1. Chapter One: And Let My Cry Come Unto Thee

Datum premiéry: 23. září 2016

Něco podivného se děje uvnitř domu rodiny Ranceových. Angela Rance má podezření, že její rodinu sužuje démon, proto v zoufalství žádá dva kněze o pomoc. Progresivního, avšak naivního otce Tomase Ortegu a zlomeného božího bojovníka otce Marcuse Keanea. Společně budou nuceni čelit noční můře, která přesahuje veškeré hranice.


2. Chapter Two: Lupus in Fabula

Datum premiéry: 30. září 2016

Biskup Egan zamítá Tomasovu žádost o vymícení ďábla z Angeliny dcery. Otec Marcus se vykrade ze Svatého Akvinského, aby se spojil s Tomasem. Poté ho nabádá, aby se přestal vídat se svou bývalou přítelkyní Jessicou. Vztah rodiny Ranceových s démonem se prohlubuje. Když Marcus zjistí, že Angela krade svěcenou vodu, dává jí pokyny, jak přesně vodu použít. A mezitím se na jihu Chicaga odehraje řada podivných rituálních vražd.

3. Chapter Three: Let ’Em In

Datum premiéry: 7. října 2016

Katherine se vyrovnává se zjištěním, že její kamarádka Julia zemřela. Když si Casey jde koupit šaty na Juliin pohřeb, záhadný prodavač jí nabídne svůdný, velmi drahý a poněkud nevhodný oděv. Aby dostali Marcus a Tomas povolení k vymítání, pořizují nahrávku z domu Ranceových a předávají ji vyslancovi z Vatikánu. Dozvídají se však šokující zprávy, které navždy změní Marcusův život.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!