The Expanse S03E07: Delta-V

S03E07: Delta-V

S03E07: Delta-V

Avasarala se stává generální tajemnicí Spojených národů. Protomolekula se zformovala v prstenec, který se nyní nachází na orbitu Uranu. SVP je nyní uznáváno a vedeno Dawesem. Mars, Země i SVP posílají k Prstenci své posádky, tu ze Země vede Anna. Bobbie je zpět u martského námořnictva, Holden s posádkou jsou slavní a doprovázejí flotilu SVP k prstenci.

cz sk
23.5.2018
625 000
39 minut

Drummer velí Nauvoo, nyní nazývané Behemothem, Naomi má na starost technický stav lodi. Rosinanta má na lodi kameramana a reportérku, kteří natáčejí dokument. Posádka s tím souhlasila jen kvůli tomu, že jim budou uhrazeny soudní výlohy ze pře s Marsem. Ten je žaluje za převzetí Rosi. Na Behemoth přilétá Dawesův člověk Klaes Ashford, aby se stal prvním důstojníkem. Od začátku podkopává Drummerinu autoritu. Prstencem proletí závodní loď, což pilota zabije. Holdenovi se ukazuje duch jeho mrtvého přítele.

Scénář: Naren Shankar
Režie: Kenneth Fink

Foto: Syfy

Mezi touto epizodou a tou předchozí je časový skok, stejně jako v knihách. Sedmá epizoda otevírá třetí knihu.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

O niečo slabší diel ako predošlé… bavilo ma duo Drummer a Naomi a záver tejto časti tiež (y)

11.7.2019 | 18:58:46
oskarka

Jako čtenář knihy dávám plnou!

1.6.2018 | 0:06:08
Horus8

pořád zcela úžasné :-)

31.5.2018 | 15:46:41
ETonno

Pre mňa asi najslabšia epizóda tejto série zatiaľ. Bol tam veľký „cut“ v deji na môj vkus, a to hneď na začiatku epizódy – po cliffhangeri z E06. Takže podľa mňa (ako diváka) ten prechod až tak dokonale nezvládli. Aspoň ten koniec to trochu zachránil a som zvedavý ako sa postavia k tomu v budúcej časti. Po zhliadnutí proma, neverím, že bude z toho nejaký extra zaujímavý diel – vyzerá to na psychologický výgrc a ak to je, dúfam, že to nebude po zvyšok série/seriálu.. Snáď sa mýlim a prekvapia ma.

Angi: rešpektujem, že začína nový príbeh, ale práve tu, sa nemuseli držať predlohy ako kliešť – ten starý príbeh vlastne teraz skončil ako v tých starších filmoch, kde v sekunde ako zastrelia záporáka nabehne „The End“. Otvorený záver príbehu niektorým (vrátane mňa) jednoducho nesadol a nesadne..

29.5.2018 | 11:39:22
Arihant

Ano ten skok bol dost velky, ale udrzalo si to svoje tempo. Samozrejme zase viac otaznikov ako odpovedi, takze sa neviem dockat dalsej epizody.

28.5.2018 | 21:40:32
memar

Podľa mňa práveže veľmi dobrý diel, zatial celá séria 100%.

28.5.2018 | 20:33:26
Alvari

Tady je opravdu vidět, kolik lidí nečetlo knižní předlohu, protože jak už tu bylo řečeno, přecházíme z druhé do třetí knihy. Časová „díra“ je stejná i v knihách a výplňkový díl to není ani náhodou. Já jsem měl upřímně zrovna z tohoto momentu obrovský strach, aby ho totálně nepodělali, protože je to jedna z nejdůležitějších událostí pro celou Expanzi jako takovou a dle mého názoru ji zvládli velice kvalitně.

28.5.2018 | 13:46:59
WILLIAM_MOINSPIELD

re Captain:

Ne-asi :) knihy jsem nečetl, takže vůbec nic nevím. Ale hned jak se začala formovat tak brána, tak jsem měl jasno, orájská Superbrána z SG-1… :D Tak uvidíme.

28.5.2018 | 11:01:25
Karotka

viděl jsem zatím jen 15 minut, ale ten skok je příliš velký; měli tam udělat o jeden díl navíc, kde by se to vše vysvětlilo, jako třeba ti filmaři na Rosi

28.5.2018 | 7:18:08
Angi

Není to vyplňkový díl. Je to začátek nového příběhu. Pochopte, že válka skončila, co se dělo do teď nemá moc význam, věnujte se novému příběhu. Stalo se toho málo? Představily se nové postavy, zfromovala se „Abaddonova brána“ (název třetí knihy), vrátil se Miller, Mars se snaží soudně získat zpět Rosi.. nejnudnější epizoda?? Naopak, jedna z nejlepších. Byť taky velmi postrádám Bulla.. už vyškrtli Sam a spojili ji s Drummer a teď Drummer nahrazuje i Bulla…

27.5.2018 | 11:28:08

Stav překladu

Epizoda S03E13: Abaddon's Gate

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: FoMSE, @Gripe, @Janel, @Myrddin, @Zero a @Lucifrid

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás