The Expanse S03E08: It Reaches Out

S03E08: It Reaches Out

S03E08: It Reaches Out

Holden se lékařské místnosti skenuje a snaží se najít vadu na mozku či stopy protomolekuly, protože jeho přítel se objevuje pouze ve chvílích, když je Holden sám. Nakonec zjistí, že se objevil ve chvíli, když byl aktivován prstenec. Melba se přesune na loď Thomas Prince a po zničení Seung Un vypustí zfalšovanou zprávu, na které se k odpovědnosti hlásí Holden, jenž nárokuje prstenec SVP.

cz sk
30.5.2018
609 000
44 minut

Rosinanta nemůže komunikovat s vnějším světem, protože kameraman sabotoval spojení. Ashford na Behemothu trvá na tom, že Rosinantu sestřelí, aby dokázali, že SVP za nic nemůže. Naomi má námitky, ale Drummer dá nakonec rozkaz k výstřelu. Amos, který se všiml, že s Holdenem není něco v pořádku, ho nakonec po krátkém přesvědčování nechá na chvíli samotného. Miller Holdenovi řekne, že se pohybují moc rychle, načež Holden přesvědčí Alexe, aby zpomalil a zamířil skrz prstenec. Při tak velkém zpomalení všichni odpadnou, ale Holden se probudí ve chvíli, aby spatřil, že loď se skoro zastavila, střela za nimi také a Rosinanta vstupuje do prstence.

Scénář: Mark Fergus & Hawk Ostby
Režie: Kenneth Fink

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Záver znova pecka! Celkový diel mi neprišiel až tak dokonalý (y)

11.7.2019 | 20:38:24
RagnarokCzD

Tak tohle bylo hodně brutální :D A to sem si myslel že jimimu začíná šplouchat na maják :D

30.7.2018 | 15:35:40
bruyer

SPOILER!! Alvari: pomalá zóna je bezpečnostní opatření, zpomaleno je vše nad 600 m/s, později dojde k ještě většímu zpomalení v důsledku reakce na akce lidí ve Stanici. Ale to je kniha, jak to bude v seriálu, to uvidíme brzy ;)

6.6.2018 | 22:06:01
Kothy

Tomu rikam napeti.

5.6.2018 | 15:09:39
choudys

Poslední minuty jsem jen nevěřícně zíral, spadla mě brada! A takovouhle technologii bych hned bral!

Můj názor: V tom díle jak Katoo? rozebral na kousíčky to tělo pro studii, už chápu proč, aby věděli jak s náma zacházet a bez studie fyziologie by tohle co se děje nešlo.

5.6.2018 | 14:27:27
Alvari

Menec: Není to úplně tak, jak píšeš.

SPOILER ALERT

To, kam vletěli, bych nazval něco jako „vesmírná přechodová komora“ mezi touto a dalšími bránami, které se objeví později. Tomuto prostoru se pak bude říkat Pomalá zóna a už si přesně nepamatuji důvod toho zpomalení. Uprostřed této Pomalé zóny je pak jakési řídící středisko těch, kteří vytvořili Protomolekulu, které zpomaluje všechny objekty, jež proletí bránou dovnitř.

4.6.2018 | 13:22:00
kirmakX6on

ten konec mě fakt nasral – jakoby nemohli ukázat ještě další minutu děje :-D

4.6.2018 | 3:19:05
captain

Tak to je hustý. Až tak jsem to, přiznám se, nečekal. Jízda, nejen že pokračuje, ale dokonce akceleruje!

3.6.2018 | 21:41:48
al_bunda

Ciwe, kdo to ma tyden vydrzet do dalsiho dilu ? :-)

3.6.2018 | 14:22:05
bublifuk

Paráda.

3.6.2018 | 12:30:49

Stav překladu

Epizoda S03E13: Abaddon's Gate

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: FoMSE, @Gripe, @Janel, @Myrddin, @Zero a @Lucifrid

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Nejlepší postavy

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás