The Expanse S05E05: Down and Out

S05E05: Down and Out

S05E05: Down and Out

Drummer dostane pozvání na setkání s Inarosem, které se s posádkou rozhodnout přijmout. Amos s Clarissou jsou po dopadu druhého asteroidu uvězněni v podzemí a snaží se dostat na povrch. Naomi se snaží dostat k Filipovi a také k Marcovi, jehož chce zavraždit, v čemž jí zabrání právě Filip.

cz sk
30.12.2020
50 minut

Naomi zjistí, že Rosinanta byla sabotována a podaří se jí vyslat zprávu Holdenovi, aby ji nenastartoval. Alex a Bobbie skrytě pronásledují loď Barkeith, která se setkává s loděmi s Pásu. Bohužel ale nezůstanou jejich očím skryti a musí se vydat na útěk.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Skvelý diel, ideme pekne podľa kníh.

redaktor
8.4.2021 | 21:42:15
oskarka

Expanse, jak má být!

5.2.2021 | 10:58:36
captain

Napřed pomalejší rozjezd, více mluvení, ale pak opět mazec. Amos na Zemi nezažívá zrovna lehké chvíle, ve zničeném vězení, ale zas získá zpět staronovou kamarádku… Holden se pouští na lov, a málem by jim skočil na špek, Rosinante byla sabotována (naštěstí je za pět minut 12 varován)… Alex s Bobby odhalí spiknutí, konečně, ale je jim to platné asi jako Avasarale, když věděla o nebezpečí, nikdo však neposlouchal, než bylo pozdě. Drummer svolila k setkání s ústředním badguy Marcem. Tak ještě uvidíme… Graduje to neskutečně!

26.1.2021 | 10:48:57
choudys

Už se těším, jak se to poskládá, zajímavý díl.

20.1.2021 | 12:32:51
Kothy

Super napinave!

15.1.2021 | 21:17:58

The Expanse
95/100 - 333×

The Expanse

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
5 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), Francois Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Camina Drummer), Elizabeth Mitchell (Anna Volovodov), Michael Irby (Felix Delgado), Byron Mann (Augusto Nguyen)

Stav překladu

Epizoda S05E10: Nemesis Games

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborný poradce: @Zero

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Šestá řada

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

Amazon ohlásil obnovení The Expanse, dočkáme se tak šesté řady. V ní se ovšem nevrátí jedna z postav a navíc šestá série celý seriál uzavře.

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás