The Expanse (Expanze) S06E06: Babylon's Ashes

S06E06: Babylon's Ashes

S06E06: Babylon's Ashes

Vnitřní a Pásané bojují bok po boku, a to s pomocí Rocinante, v masivní zoufalé bitvě s Marcem a jeho Svobodným námořnictvem. V sázce je osud Sluneční soustavy, Prstenců i lidstva samotného.

cz sk
14.1.2022
1 hodina 4 minutyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Starkat

Vzhledem k tomu, že nám seriál odepsali moc brzy, byl jsem zvědavý, jak a v jakém okamžiku seriál ukončí.

A udělali to dobře.

Kdo četl knížky, tak ví, že další děj se odehrává až 30 let!!! Po založení Transportní společnosti. Lepší než se snažit do 6 dílů nacpat poslední 3 knihy.

A pořád se k tomu mohou vrátit a navázat právě za těch 30 let, kdy bude Laconia připravená ke vzestupu :-).

21.1.2022 | 11:49:16
oskarka

Tak se po létech loučím s mým oblíbeným seriálem.

Prvních pět sérií hodnotím 100 %. Bylo tam vše, co jde z knih převést na obrazovku, pokud se něco změnilo či přeskočilo, tak to bylo většinou v zájmu děje. Na některé věci nejde zapomenout, např. na pouť Millera s bombou nakaženým Erotem, na první průlet Rosinanty do Prstence; na pouť Amose s Clarissou zničenou planetou Země atd., atd.

Bohužel šestá série mě zklamala. První, ZÁSADNÍ chybou bylo vyřazení představitele Alexe Kamala kvůli současnému honu na čarodějníky. Alex byl, je a bude součástí rodiny= posádky Rosi! Dále, Clarissa byla na lodi zpočátku jen trpěná, rozhodně neklábosila s Holdenem v kuchyňce jakoby nic (s naducanými tvářemi – vždyť ji ničily implantáty). A z Rosenfelda je ženská, co zastupuje jádro SVP?

Šestku si neuložím

19.1.2022 | 18:34:48
captain

Páni! To byla teda jízda… Mladej Filip zažil paprsek jasného myšlení, takový lotr po pravici, a to jej zachránilo, doslova na poslední chvíli. Jinak slušná vesmírná bitva, Amos a Bobby TOP. Samozřejmě na závěr James Holden všechny překvapil, někdo musel promluvit hlasem svědomí. Dobře pro Drummer, Ava to nějak rozdýchá… A Rosi s pěti členy posádky míří „do vesmíru.“ Rád se někdy podívám znovu.

19.1.2022 | 15:00:21
Orie88

No tak ukočení se jim moc nepovedlo… přesně, jak tu píší jiní, spoustu neuzavřených věcí, a ještě navíc ví, že je to poslední serie a otevřou tam novou s Lakonií? :-D Zbytečně moc keců a emocí, akce když byla, tak dávala smysl, asi jako naše opatření proti pandemii :-D Amazon to prostě neumí, mnohem víc se mi líbili série od Syfy – byla tam akce, smysl, napětí a bylo to vyvážený. No třeba překvapí a oznámí spin-off :-D

18.1.2022 | 23:46:54
Elian44

Škoda že to skončilo, asi najlepší seriál v súčasnosti. Minimálne linku s Lakóniou by som brala všetkými 10.

17.1.2022 | 20:02:43
Nut

Řekl bych,že tohle je fakt 6. epizoda v serii,ale 6/13. Říkali,že to chtejí dústojne ukončit,je tam strašne moc neuzavťených linek,po všem čím su prošli Marco proste najednou umřel,konec. Lacania – oživovaní,pro­tomolekula, „velkolepá“ technologie co mela pomoct Free Navy? Všechno dávalo celý serial smysl,jak z taktiky,tak logiky,ten konecny „boj“ smysl nedával. Škoda… snad se toho nekdo ješte ujme. Knihy jsem nečetl..

16.1.2022 | 18:19:41
Rolb

Hezké zakončení,i když nějaké věci nedávali smysl. Přišlo mi to ,jako by seriál potřebovali co nejrychleji ukončit. Scény s oživováním v kolonii za prstencem ? Nijak to nerozvedli. Možná si nechali otevřená vrátka pro pokračování. Vůbec to tam nějak nesedělo. Asi to bylo v knížce(kách). Seriál,který mne provázel životem docela dlouho a byl jeden z těch superhezkých.

16.1.2022 | 17:10:17
roots

nuz, a je to za nami, pekny bordel zanechali.Co uz, snad to tento rok BABYLON 5 vylepsi

15.1.2022 | 23:23:57
Camaris

Nelíbí se mi, že ten zm*deček Filip přežil. Jaký teda mělo smysl, ukazovat emotivní scénu, kde se ho máma odhodlá zabít pro větší dobro? Nevšimli by si náhodou, že se od jedné lodi oddělil záchranný modul?Dál sem nepochopil rozhodnutí Holdena, kdy zradí všechny z té porady a vedení předá pásu. Neříkal náhodou „prezident“ Marsu, že na to nikdy nemůžou přistoupit? Jak dlouho by jim asi vydržel mír, vybudovaný na podvodu? Největším plusem epizody tak byly bitvy, ale tam musím vypíchnout nesmysl s výsadkem. Během asi dvou minut ztratili 3/4 vojáků, protože prý nepřítel používal průrazné střely. Hned potom, vyběhne Bobina a odráží se od ní stovka střel?? Nejdřív sem myslel, že má nějaký ten prototyp obleku, ale pak za ní vyběhl Amos a to samé? Prostě plot armor, doslova.

15.1.2022 | 22:28:06
ori

Krásny diel, bitka bola úplne úžasná. Dúfam že sa o 30 rokov dočkáme pokračovania s Laconiou tak ako v knihách.

webmaster
15.1.2022 | 19:12:13
1

The Expanse (Expanze)
95/100 - 341×

The Expanse(Expanze)

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), François Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Camina Drummer), Elizabeth Mitchell (Anna Volovodov), Michael Irby (Felix Delgado), Byron Mann (Augusto Nguyen)

Stav překladu

Epizoda S06E06: Babylon's Ashes

cz100%
DOKONČENO

Šestá řada

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

Amazon ohlásil obnovení The Expanse, dočkáme se tak šesté řady. V ní se ovšem nevrátí jedna z postav a navíc šestá série celý seriál uzavře.

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás