The Expanse (Expanze)
95/100 - 363×

The Expanse(Expanze)

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), François Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Camina Drummer), Elizabeth Mitchell (Anna Volovodov), Michael Irby (Felix Delgado), Byron Mann (Augusto Nguyen)

S06E06: Babylon's Ashes

S06E06: Babylon's Ashes

Vnitřní a Pásané bojují bok po boku, a to s pomocí Rocinante, v masivní zoufalé bitvě s Marcem a jeho Svobodným námořnictvem. V sázce je osud Sluneční soustavy, Prstenců i lidstva samotného.

cz sk
14.1.2022
1 hodina 4 minutyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Mno! Poslední díl byl výborný, natočený opravdu dobře, ale pořád trvám na tom, že to měl být poslední díl páté série nebo dokonce 6. epizoda v páté sérii a dál se měli věnovat prstencům a novým světům. Entity které „pohltily“ Marca i Laconia už navždy zůstanou neprozkoumaným tajemstvím a to je fakt škoda, protože ta poslední série byla jen natažená linka kolem Marca a to fakt ve světě sci-fi nebylo nic extra… Možnosti byly tak veliké!

Závěrem, seriál jako celek je rozhodně nadprůměr a nebýt strašné první série a dějově slabé páté a šesté série, dotáhlo by se to i na nejslavnější předchůdce v žánru… Takto to uvízlo těsně pod vrcholem…

Nechám to tři-čtyři roky uležet a podívám se znova, potom možná něco připíšu…

26.5.2023 | 0:50:48
Leksa

No a máme tu další nedokončený příběh.....léčivé bytosti,které oživují mrtvé…planeta s mimozemskou lodí na orbitě…prostě jakoby se nic nestalo…očividně seriál utnuli záměrně a celou jednu další sérii zahodily.....hmm super…a zase hovno

18.7.2022 | 22:21:44
Miki.h2o

A to je jako všechno? Schází mi tu další sezóna, co entita z poza prstenců… přijde mi že příběh není dovyprávěný. Na konci není žádné WOW, :-(

25.5.2022 | 8:54:44
choudys

Hezké ukončení, trocha na sílu, ale líbilo se mi. Ahoj Expanse.

3.4.2022 | 23:42:18
Te-Rez

Chtěla bych víc. Konec hořkosladký, ale jinak pecka. Mohla bych to sledovat věčně.

21.2.2022 | 22:40:28
Jura50

Teda, dávat upoutávky na Laconii a pak seriál utnout, za to bych je ztrestal… Jinak pecka, ale nechápu, že to utli…

2.2.2022 | 19:08:29
Menec

Tím, že seriál tak násilně utli, jsem čekal, že to bude průser… Ale důstujné zakončení. Ale stejně je to škoda – seriál měl neuvěřitelný potenciál (neomezené množství světů + stále nevysvětlená protomolekula nebo ti „psi“ na planetě a jak to všechno do sebe zapadá)

26.1.2022 | 21:35:34
Rodney1122

Poslední díl 6 série.. škoda že je pouze 6 dílů, dočkali jsme se konečně pořádného boje který chyběl v 5 serii a pár dílů 6 serie. Boj mohl být o něco líp zpracovaný, tím myslím že mi přišlo vše nějak moc hrr a už byla půlka bitvy za námi, ale jako finále parádní díl, moc nechápu scény na jiné planetě s tou holkou a jejím mrtvým bratrem, kdyby tam ty scény nebyly, tak by to asi ničemu neuškodilo. Tak či onak 6 serie je konečně lepší než serie 5, není ale nejlepší, za mě top serie je 2, 3 (plno akce).. 4 ( úžasná atmosféra která mě pohltila, leč se odehrávám skoro na jednom místě). Bude mi chybět úvodní znělka kterou jsem ze začátku přeskakoval, pak ale byla naprosto parádní. Jsem rád že jsem mohl objevit a prozkoumat svět The Expanze :)

24.1.2022 | 20:33:49
RagnarokCzD

Já nevim … jako ten díl se mi líbil, bavilo mě se na to dívat a tak vůbec …

Ale tak nějak mi přijde, že jsme celou sérii a celou poslední epizodu budovali napětí na střed … ke kterýmu nakonec vlastně vůbec nedošlo (resp. ho odbyli za dvě sekundy). :-/ A to mě docela sejří.

Co se týče Holdenova zvratu … jako líbil se mi a byl by to perfektní podmět pro Spin-off, protože díky tomu se vztahy udržej přesně tak napjatý jak byly do teď (možná ještě víc) … ale ze všech ostatních hledisek to byla největší kravina co moh udělat. :D

No a na závěr Filipovo přežití … už jen za to si zaslouží další * dolu. -_-

Mrzí mě, že se s Expanzí loučíme … a ještě víc, že se s ní loučíme takhle blbě … a to, že nám Holden na samym konci ještě zrekapituloval na co se vysrali byla třešnička. :-/

22.1.2022 | 10:03:44
Starkat

Vzhledem k tomu, že nám seriál odepsali moc brzy, byl jsem zvědavý, jak a v jakém okamžiku seriál ukončí.

A udělali to dobře.

Kdo četl knížky, tak ví, že další děj se odehrává až 30 let!!! Po založení Transportní společnosti. Lepší než se snažit do 6 dílů nacpat poslední 3 knihy.

A pořád se k tomu mohou vrátit a navázat právě za těch 30 let, kdy bude Laconia připravená ke vzestupu :-).

21.1.2022 | 11:49:16

Stav překladu

Epizoda S06E06: Babylon's Ashes

cz100%
DOKONČENO

Šestá řada

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

Amazon ohlásil obnovení The Expanse, dočkáme se tak šesté řady. V ní se ovšem nevrátí jedna z postav a navíc šestá série celý seriál uzavře.

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama