The Expanse Titulky k epizodě Gaugamela

Titulky k epizodě Gaugamela

Titulky k epizodě Gaugamela

Alex s Bobbie sledují Barkeith, Amos se vydává na poslední návštěvu na Zemi a Holden chystá past, zatímco Naomi je v zajetí a Avasarala se snaží zabránit další katastrofě. Titulky ke čtvrté epizodě pro vás připravili @Lucifrid, @Zero a @Gripe. Hezky se bavte a nezapomeňte epizodu ohodnotit.

23 0
12.1.2021

Diskuze /8

choudys

Díky

12.1.2021 | 21:48:48
marcusant

Jistý egonik66, který se provinil zločinem konkurence, publikoval titulky už k šesté epizodě. Vzhledem ke spáchání výše uvedeného zločinu nebyly publikovány na veřejném serveru a je třeba si zaplatit premium přístup. Kritizovat to nelze, dostanete leda banán.

#3 Geextah502
13.1.2021 | 13:30:16
Geextah502

#2 marcusant: Tak to sa asi aj rychlo objavia na open konkurencii poddobne ako su tam k 4. a 5. dielu uz par dni.

Ale za mna tie z edny maju vacsiu kvalitu. Diki.

#4 marcusant
13.1.2021 | 14:45:44
marcusant

#3 Geextah502: Naprosto nezpochybňuji, že zdejší titulky mají vyšší kvalitu danou profesionálním zpracováním. Konkurence je o možnosti si vybrat např. jestli líp nebo dřív, proto je vždy dobré informovat o alternativách. Já na to koukám stejně hned, jak to vyjde anglicky ale s anglickými titulky, protože „belťáčtinu“ poslechově někdy nedávám. Moje žena ale angličtině moc nehoví, tak dáváme druhé kolo s cz titulky. Ale bojím se, že mě tady stejně za chvíli vyřeší metodou Indiana Jonese. Holt je už teď taková svobodná doba. Zdar

#5 Lucifrid
13.1.2021 | 15:10:31
Lucifrid

#4 marcusant: No, výjimečně nevyřeším. Heleď, kdo chce, ať si je stáhne. Kus jsem viděla a prostě to není kvalita. To, že se nám to v prosinci sesypalo a nikdo nemohl a já mám mrtě práce, s tím holt nikdo nepočítal. Netřeba si stěžovat. Buď si to tam stáhni, pokud máš premium přístup, nebo si počkej. Není to tak, že bych se flákala. Navíc, kdyby začal od začátku páté řady, je to něco jiného, i na Titulkách jsou určitá pravidla.

webmaster
13.1.2021 | 18:10:19
marcusant

No o kvalitě jsem shodně psal sám, změnu majitele nijak nezmiňuji a naprosto chápu, že váš přímý vliv na dění byl asi zanedbatelný a nebyl předmětem žádných mých stížností zde. Rozhodně jsem Vás také nenapadal, že byste se flákala, to mi absolutně nepřísluší, zvláště když mám na výběr. Každý nechť dělá co a jak uzná za vhodné, já chci jen mít možnost volby. Premium přístup samozřejmě mám, neb jsem netrpělivý člověk a nerad čekám na schválení, u zmíněného bych se navíc asi nedočkal. Navíc je to i jistý způsob podpory zmíněného serveru, který považuji v souhrnu za nesmírně užitečný už kvůli tomu, že zdaleka ne všechny filmy a seriály jsou anglicky. Například hebrejština je fakt tvrdý oříšek. Zároveň s některými pravidly nesouhlasím, což je mi sice houby platné, ale zatím to můžu alespoň komentovat, bohužel vzhledem k jejich přecitlivělosti ne tam, kde by to bylo na místě. Nějaká prostupnost tu ale zjevně nějaká je. Jako zapřisáhlý libertarián odmítám veškerá omezení, která jsou v neprospěch zákazníka a omezení volby jím nepochybně je. V důsledku tím totiž tratí většina. Věřím na peníze a možnost si koupit, co chci. Bohužel, když jsem se o to zajímal, ani jeden server nenabízel přímou finanční motivaci konkrétních překladatelů, třeba je to už jinak. Kdyby to možné bylo, třeba by to i významně urychlilo práci některých autorů titulků, neříkám nutně Vaši. Peníze tak totiž obvykle fungují, lidé je většinou považují za vyšší hodnotu než kolektivní entusiasmus. Ps: velice oceňuji práci Vás i všech ostatních tvůrců titulků na Edně i jinde.

#7 Lucifrid
13.1.2021 | 19:42:26
Lucifrid

#6 marcusant: OK, názor beru a respektuju. Mně jako autorovi samozřejmě vadí, když se někdo pustí do něčeho, na čem dělám já, na druhou stranu to nikomu zakazovat nemůžu a nebudu, právě z Vámi zmíněných důvodů. Tvůrci se podpořit dají. Některým stačí napsat a vždy se to dá dohodnout, pokud na ně je kontakt (i na Titulkách, vím, že někteří lidé to tak dělají), u nás na to máme na některých webech tlačítko. Samozřejmě, že když něco přijde, jsme hrozně vděční a svým způsobem je to pozitivní motivace, ale na druhou stranu to (aspoň já) berou lidi spíš jako poděkování. Třeba to někoho popožene, ale jelikož u mě je to jen o času a zdraví, tak když se nemusím věnovat práci (které je bohužel teď hrozně moc) a neodpadávám z toho, věnuju se tomu. Protože mě samotnou štve, jak to trvá a hlavně ta řada je neskutečná.

#8 marcusant
webmaster
13.1.2021 | 21:50:39
marcusant

#7 Lucifrid: To teda je, kam se hrabou američani.

13.1.2021 | 22:55:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E06: Tribes

cz20%

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborní poradci: @Zero@Gripe

Omluvte zpoždění, budeme se ho snažit dohnat.
Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás