The Expanse Titulky k pilotní epizodě Dulcinea jsou hotové!

Titulky k pilotní epizodě Dulcinea jsou hotové!

Titulky k pilotní epizodě Dulcinea jsou hotové!

V prvním díle se mimo jiné seznámíme s detektivem Millerem, který dostane nový úkol, a Jimem Holdenem, důstojníkem na těžařské lodi. Titulky pro vás připravili @Janel, @Gripe, @Farflame a @Lucifrid. Užijte si první epizodu a poté ji ohodnoťte a dejte nám vědět, jak se vám líbila.

14 0
27.11.2015

Diskuze /3

Kafka Tamura

Díky, jste bombastičtí :D

27.11.2015 | 21:50:39
pozitkar

Díky za titulky. Škoda, že ten seroš vypadá tak dobře, bude to další z těch drahých, co se jim nevyplatí víc, než jedna sezona :-(

28.11.2015 | 16:25:37
mavic

Hlavne škoda že seriál ide presne podľa knihy :( Teraz viem presne o čom bude a kniha bola lepšia ajkeď seriál je fajny, ale skor by som prijal keby to bola nejaká vedľajšia dejová línia vo svete the Expanse :) A keďže prvá kniha bola viac menej ukončená tak aj tento seriál bude zrejme pekne ukončený k záveru len mám pochybnosti ako to zvládnu :)

28.11.2015 | 22:21:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E10: Nemesis Games

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborný poradce: @Zero

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás