The Expanse Známe obsáhlý popis první epizody čtvrté řady

Známe obsáhlý popis první epizody čtvrté řady

Známe obsáhlý popis první epizody čtvrté řady

Na newyorském Comic-Conu měla premiéru první epizoda čtvrté řady Expanse s názvem New Terra. Pokud vás zajímá, co posádku Rosinanty a další postavy našeho seriálu čeká, neváhejte článek rozkliknout.

14 0
7.10.2019

Obyvatelé pásu vstoupí v lodi skrz Prstenec do nově otevřeného vesmíru, kde se chystají osídlit novou planetu, jež dostane jméno Ilus. Střetnou se s vládním odporem a my si tak budeme moci užít parádní bitevní scénu.

Jim Holden je momentálně na Zemi, kde tráví čas s rodinou a svou matkou Elise, než se vydá na setkání s generální tajemnicí Spojených národů Země a Luny, Chrisjen Avasaralou. Holdena opět navštíví Miller a znovu ze sebe vychrlí tajuplné poselství.


Jednou menší změnou bude pro Expanse v područí Amazonu to, že zde zřejmě bude více klení, takže Avasarala bude nejspíš v ráží víc než obvykle. Hned na začátku Holdenovi barvitě vynadá, že jde pozdě. Následně ho přesvědčí, aby sehnal svou posádku a vydali se na planetu Ilus. K posádce Rosinanty, která kromě Holdena čítá Alexe, Amose a Naomi, se přidávají i Bobbie a Drummer.

Když se posádka na Ilus dorazí, Naomi oznámí, že se vydá na průzkum s nimi a nezůstane v lodi. Holden má strach, aby se jí něco nestalo a my tak uvidíme, že jejich vztah dál pokračuje.

Mezitím však korporace Royal Charter Energy pošle na Ilus loď s vědci, kterou má na starost šéf bezpečnosti Adolphus Murtry. Jejich loď je v průběhu letu zničena neznámou silou, která je (jak ke konci epizody zjistíme) organického původu. První díl čtvrté řady končí Holdenovou interakcí s touto silou a zdá se, že Holdena poslouchá.

Foto: Amazon Prime Video

Diskuze /8

choudys

Tak na tohle se neuvěřitelně těším.

7.10.2019 | 20:12:09
Chuppacabra

Já taky :D

7.10.2019 | 22:08:05
memar

Tak popis je iný ako kniha. Nie? Som tak v 3/4 knihy.

8.10.2019 | 10:18:20
Kaladan

bola vobec Drumer v 4. knihe?

#6 Alvari
8.10.2019 | 11:03:35
dared

z knihy je tam jak tak tady čtu zatím jen název planety, korporace RCE, a samozřejmě Holden a spol.

8.10.2019 | 11:23:48
Alvari

#4 Kaladan: Pokud si pamatuju správně, tak Camina měla výraznější roli až ve Vzestupu Persepole (sedmá kniha).

8.10.2019 | 12:00:27
Hanz55

Takže Avasarala už bude dle předlohy a ne ta „mírnější“ verze? Nice.

9.10.2019 | 11:00:28
Laisobel

Bože už aby to bylo. A ehm barvitejsi Avarsala? Pecka :)

redaktor
19.10.2019 | 17:14:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: Abaddon's Gate

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: FoMSE, @Gripe, @Janel, @Myrddin, @Zero a @Lucifrid

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Nejlepší postavy

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás