The Expanse (Expanze)
95/100 - 367×

The Expanse(Expanze)

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), François Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Camina Drummer), Elizabeth Mitchell (Anna Volovodov), Michael Irby (Felix Delgado), Byron Mann (Augusto Nguyen)

Alex Kamal

Alex Kamal

Výřečný pilot s jižanským přízvukem, který vyrůstal na Marsu. Jeho touha po dobrodružství ho přivedla na Cantebury, kde se dostane do víru událostí, po kterých rozhodně netoužil.

Sezóny 5
2015 - 2020

Alex se narodil na Marsu do početné rodiny, ale život osidlování Marsu pro něj nebylo tím pravým. Narukoval do martského námořnictva, kde ovšem nevydržel dlouho, jeho touha po dobrodružství byla silnější.

Cas Anvar jako Alex Kamal

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
benny60

Pokud se nedopustil znásilnění a nebyl za něj odsouzen soudem, pak je jeho „vyřazení“ pouze poplatné pokřivené době a já jsem docela rád, že Amazon už nebude po šesté sezóně pokračovat. To by se nám mohla Rosinanta ještě víc vylidnit, sice by to bylo korektní, ale k nekoukání.

7.2.2021 | 17:28:15
RagnarokCzD

Skvělá role skvělýho herce, kterýmu podrazili nohy moderní trendy. :( Z toho je mi na blití velebnosti. :-/

5.2.2021 | 9:35:29
Dark Angel

Je to týpek (y)

8.7.2019 | 22:13:29
oskarka

Týpkovi, co něžně komunikuje s palubním počítačem, musím dát plný počet bodů! :-)

19.2.2017 | 0:41:15

Stav překladu

Epizoda S06E06: Babylon's Ashes

cz100%
DOKONČENO

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Šestá řada

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

Amazon ohlásil obnovení The Expanse, dočkáme se tak šesté řady. V ní se ovšem nevrátí jedna z postav a navíc šestá série celý seriál uzavře.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama