The Expanse Roberta Draper

Roberta Draper

Roberta Draper

Seržant martského námořnictva. Bobbie velí týmu drsných mariňáků, je velkým patriotem a vůči Zemi je hodně vysazená. Sní o tom, že uvidí terraformaci Marsu a válku se Zemí.

Sezóny 1
2017 -

Bobbie se narodila na Marsu, kde je služba v armádě povinná. Věří, že válka se Zemí je jedinou možností, jak zabezpečit bezpečnost Marsu. Jako jediná přežila incident na Ganymédu.

Frankie Adams jako seržant Bobbie Draperová. Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Veľmi ma bavila v 2. sérií… uvidíme ako jej príbeh bude pokračovať, no zatiaľ je to stovečka :)

8.7.2019 | 22:21:34
milwa111

je fakticky skvělá

31.5.2018 | 17:14:12
massx

Naopak, herečka perfektně odpovídá popisu z knihy. Ona nemá nahánět strach. „She is a little over two meters tall and a muscular hundred kilos. She is of Polynesian ancestry. She has been described as highly attractive. “

19.4.2018 | 20:04:17
Bahen

Tak tahle holka ode me dostala nejnizsi hodnoceni… Ale mozna spis nez ona sama, by to hodnoceni meli dostat lidi z castingu, protoze obsadit do role bojovnice nekoho takoveho… Proste vic strachu by mi asi nahnala Ina z Nemocnice na kraji mesta a slecne nebo pani Adamsove nepomuze ani tisic lekci od Chucka Norrise… Ufff

13.7.2017 | 13:27:03
Badmaniak

Ze začátku nicmoc, ale vybarvila se pěkně. :)

1.5.2017 | 21:15:16
pierres

Libí se mi, že dostává hodně prostoru, doufám, že pořádně všem nakope. Sexy bojovnice. Born in Samoa but moved to New Zealand when she was four years old. Part Australian Aborigine on her Dad's side.

11.4.2017 | 18:19:01
Menec

Zajímalo by mě, odkud tahle herečka je, že má takový zvláštní přízvuk :)

9.4.2017 | 0:44:34

Stav překladu

Epizoda S03E13: Abaddon's Gate

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: FoMSE, @Gripe, @Janel, @Myrddin, @Zero a @Lucifrid

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Nejlepší postavy

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás