The Expanse Na Erosu míříme do finále

Na Erosu míříme do finále

Na Erosu míříme do finále

Naši hrdinové budou v dnešním předposledním díle první řady opět bojovat o život. Přežijí všichni, nebo to někdo odnese?

14 0
3.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

doxtan

Tak konečně dojde na slova George Martina. A dokonce ve dvou hodinách.

3.2.2016 | 20:04:57
Saibot

Nebol to zly serial. 8. a 9. epizoda boli uplne super, 10. uz som mal pocit, ze nevedeli, ako to maju zakoncit. Uvodne epizody trochu rozpacite, ale celkovo to bola dobra vypln na cakanie na moje oblubene serialy. Spomedzi B-ckovych vesmirnych sci-fi jedna z tych lepsich veci.

4.2.2016 | 6:16:05
adammov

Konec fajn, ale dost otevřenej. Navíc to cestování vesmírem, v prvním díle se řešilo přetížení apod, tady když ex policajt cestoval tak už se to moc neřešilo a leťěl dost skromně :)

Doufam, že bude další série, čekal jsem že to bude končit odletem te kolonizační lodě.

#4 Lucifrid #5 zizik
4.2.2016 | 12:30:14
Lucifrid

#3 adammov: Druhá série byla schválena, viz:
http://www.edna.cz/…druhou-radu/

webmaster
4.2.2016 | 22:10:22
zizik

#3 adammov: Tak v seriálu se asi moc vysvětlovat nedá, ale v knížkách je to tak, že ta „šťáva“ co do sebe v prvních dílech píchali, je nutná jen pro vysoké přetížení (nad ±4G), a používá se tak (až na výjimky) jen na vojenských nebo závodních lodích. Běžné transporty (kterým třeba právě letěl Miller z Ceresu na Eros) nelítají s takovým přetížením, aby se to muselo nějak řešit.

Obecně mi přijde, že tento seriál je hlavně pro ty, co četli knížku, protože „newcomer“ asi nemůže podchytit/pochopit všechny souvislosti, které jsou v knížce popsány detailněji. Rozhodně doporučuji přečíst :)

Jinak děj seriálu zatím celkem přesně odpovídá první knížce, i když ještě nejsme na jejím konci :)

A v knížce ta mormonská kolonizační loď nakonec skutečně z Tycha odletí, ale jejím cílem rozhodně nebude kolonizace :)

5.2.2016 | 0:14:28
Fannator

No série skončila ve druhé třetině knihy. Až na pár maličkostí se to více méně knih drží. ! Jen ten klobou má v knize pořád

#7 Fannator
10.2.2016 | 23:43:20
Fannator

#6 Fannator: Sakra jak se dělá spoiler, ještě že jsem tam nedal ten text co jsem chtěl :-D ! Test

10.2.2016 | 23:45:07
Fannator

Už jsem na to přišel. Tak série skončila ve druhé třetině knihy. Až na pár maličkostí se to více méně knih drží:

Jsem docela rád, že tam nebyly přímo „zombie“ jako v knize. Trochu mě mrzí, že Amos je v seriálu takový debil. V knize Posádka Rosinante přijala Holdena jako kapitána a plně ho respektovala. Amos byl naprosto loajální. Na konci je již Miller vykreslován jako drsný zabiják, ale trochu postrádám jeho motivace. V knize se na Erotu zlomí, miluje Julii, ale nedokázal jí zachránit. Vydá se na cestu za pomstou po všech, kteří za to mohou s tím že na konci chce zemřít. A Trochu byl stažený ten velký vojenský konflikt mezi Marsem a Zemí, který v Knize dorůstá až do obléhání Marsu.

10.2.2016 | 23:49:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E10: Nemesis Games

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborný poradce: @Zero

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás