The Falcon and The Winter Soldier S01E05: Truth

S01E05: Truth

S01E05: Truth

Walker čelí následkům, kterým spáchal. Sam a Bucky si uvědomují dědictví štítu. Zatímco Bucky se pokusí postavit své minulosti, Sam se dozví více o Isiahovi a jeho misi v minulém století. Vlajkobijci se připravuj na tvrdý úder. Falcon je připraven se jim postavit i s nově ukořistěným štítem.

cz sk
16.4.2021
58 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Aj keď tu nebolo veľa akcie, bavilo ma to. Nenudil som sa a myslím si že to bola lepšia časť ako prvé 2. Karli mám celkom rád, a tak trochu chápem jej názory. Jediná vec čo ma štve je Walker, ako sorry ale v každej scéne kde je, tak si neviem pomôcť a len čakám kedy tá scéna skončí, proste ho neznášam. Naopak chcem viac Zema!!!

redaktor
26.4.2021 | 0:40:54
pavel.hangman

Jak z Třiceti případů majora Zemana. Perfektně natočený, ale nechutně poplatný ideologii doby (v našem případě BLM). Jestli se bude v dalším díle klekat, dám ještě nižší hodnocení.

20.4.2021 | 23:18:28
AzurovyAzure77

Přesná analogie na první díl. Nadchne povedeným akčním začátkem, načež se utopí v přátelských pokecech a pracovních montážích. Ty bonding momenty nejsou zlé, ale pokoušet se jimi zaplnit celou jeden díl, natož předfinálový setup, byl hodně špatný nápad. Navrch to zabíjí Samova sestra, jakožto extrémně nudná postava, která z neznámého důvodu dostává přemrštěné množství screentimu. Je snad ještě horší než záporačka Karli. Po dobrém rozjezdu v 3 a 4 epizodě je tohle rána pod pás. No a bezbarvý konec korunovala další, v pořadí již druhá antirasistická narážka, která už vážně zahýbala s mojí trpělivostí. Jestli Marvel začne veřejně podporovat tuhle BLM maškarádu, tak s ním končím nehledě na deset krásných let v tomto univerzu.

19.4.2021 | 21:06:14
slayerrrr

Laciné CGI, charaktery chovající se mimo svou původní charakterizaci, Praha suplující celou Evropu a šestákové průhlená zápletka. Po experimentální Vandě sloní krok zpátky.

19.4.2021 | 14:28:32
Spiker

Delší ale s méně díly dává najednou smysl. Tentokrát se to jednu chvíli táhlo až moc, ale posledních 10 minut to hravě vynahradilo a těším se na finále.

19.4.2021 | 11:21:50
Spectrun77

Co má být vysvětlené ve finále aby to aspoň mělo. 60 procent?

1 prvé jaký impuls predsvetcil Karli dělat taku činnost kterou dělá ,objeví se Generál Ross,vznikne skupina Young avangers ,Trundebolst? je Sharon Power broker nebo už není a vse delala aby získala svobodu,?organizace pro všechno blaho kdo ho řídí a proč je .nemá blaho zařizovat vlády?

Vrátí se a, Zemo?

19.4.2021 | 8:33:48
Smrtihlav

Příliš velká bída. Napravit dojem o debilním herci vybraném pro roli Cpt. America se vskutku nepodařilo. Příště bych doporučil, aby produkce při castingu nechala herce, aby si nasadili tu dementní helmu. Kdo v ní bude vypadat nejlépe, ten dostane roli. W.Russell v ní totiž vypadá jako klaun s Downovým syndromem :-(

18.4.2021 | 22:47:22
vitas011

Akce…Politika­.....Nuda. Chronologicky v tomto pořadí. Mám dojem, že tvůrci každým dílem tápou, jakou cesto se chtějí vůbec vydat.

18.4.2021 | 16:51:19
ori

Dosť slabý diel, iba naťahovanie pred finále.

webmaster
17.4.2021 | 20:59:38
Rik

Když jsem viděl trailer, tak jsem prohlásil, že máme před sebou akční nářez roku. Ouha, bez obalu přiznávám, že jsem se mýlil. I když nejde o zklamání, tak (pokud hodnotím tuto epizodu) vidět 5ti minutovou „spartakiádu“ se štítem, když finále klepe na dveře? Tady mělo napětí houstnout, místo toho bylo odbyto posezem záporačky na lavičce.

17.4.2021 | 19:34:22

The Falcon and The Winter Soldier
76/100 - 81×

The Falcon and The Winter Soldier

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců