The Falcon and The Winter Soldier Anthony Mackie se rozpovídal o své možné účasti v Black Pantherovi a obecně Wakandě

Anthony Mackie se rozpovídal o své možné účasti v Black Pantherovi a obecně Wakandě

Anthony Mackie se rozpovídal o své možné účasti v Black Pantherovi a obecně Wakandě

Film Black Panther: Wakanda Forever stále chystá Ryan Coogler. Falcon má s Wakandou nyní mnohem společného než v minulosti, a tak by se možná nabízelo, že by se v připravovaném filmu mohl sám objevit. Mackie se tak rozpovídal o celém světě a odkazu Chadwicka Bosemana.

12 0
18.5.2021

Anthony Mackie byl blízkým přítelem Chadwicka Bosemana. Smrt jeho kamaráda ho velice zasáhla. Jak to ovšem bude s pokračováním načaté série? Podle Mackieho to bude pochopitelně těžké, ale podle něj je velice hezké, když režisér Ryan Coogler dokáže, že příběh je především o lidech ve Wakandě a ne nutně o jednom hrdinovi.

První film zabodoval u amerického publika kvůli všem zúčastněným – nebyla to pouze práce jednoho muže, ale všech. A tak by bylo škoda zahodit synergii všech těchto nadaných herců a tvůrců. To byl také jeden z důležitých aspektů, když Ryan Coogler vymýšlel pokračování. Potřeboval, aby odkaz byl předán dán. Ne nutně ale novému a jedinému Black Pantherovi, ale lidu – Wakandě. Je to jejich film a jejich odkaz.


(Dotáhne to Kapitán Amerika až do Wakandy? Foto: Disney)

Anthony Mackie přiznal, že nyní by jeho výskyt ve Wakandě dával větší smysl než v minulosti. Má od nich kostým z Vibrania a Mackie zavtípkoval, že má i do Wakandy vízum, platný pas a je naočkovaný. Nic by mu tedy nemělo bránit do jedné z technologicky nejvyspělejších zemí v MCU vstoupit. Otázka, která herci ale byla položena, je jasná – měl by se objevit Falcon ve filmu Black Panther: Wakanda Forever?

Tady už herec poměrně váhá. Na prvním filmu mu hrozně záleželo a záleží mu i na odkazu Chadwicka Bosemana. Sám tak Mackie nezná přesnou odpověď na tuto otázku. Přeje si, aby se nic nepokazilo, aby Coogler představil skvělý film, ve kterém bude vše přirozené a hlavně správné. To, jestli se tam objeví nebo neobjeví Falcon, je úplně vedlejší aspekt potenciálního úspěchu. Anthony Mackie odpovídal velice střídmě a s pokorou. Tak uvidíme, zda to nakonec vyjde, nebo si nového Kapitána Ameriku budou tvůrci schovávat až do jeho samostatného filmu.

Chtěli byste, aby se Anthony Mackie objevil jako Kapitán Amerika ve filmu Black Panther: Wakanda Forever?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

LAZARUS111

Je mi to úprimne jedno.

18.5.2021 | 18:29:00
Harper66

Já doufám, že z něho zase udělají Falcona a Cpt. America bude Bucky! Toho trapnýho kostýmu by se měl co nejdřív zbavit.

19.5.2021 | 14:58:12
Basim

Můžu se zeptat bude druhá série, nebo nakonec ne.

#4 tom99
3.6.2021 | 0:24:21
tom99

#3 Basim: V tuto chvíli ne. Místo toho bude film Captain America 4.

webmaster
23.8.2021 | 10:14:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců