The Falcon and The Winter Soldier Kdo je nový Kapitán Amerika a proč ho už tak brzo celý internet nenávidí?

Kdo je nový Kapitán Amerika a proč ho už tak brzo celý internet nenávidí?

Kdo je nový Kapitán Amerika a proč ho už tak brzo celý internet nenávidí?

Seriál The Falcon and The Winter Soldier nám představil nového Kapitána Ameriku. I když fanoušci měli dostatek času na to, aby to vstřebali, neboť příchod Johna Walkera byl avizován s dostatečným předstihem, i tak to nová postava pořádně schytává. Proč tomu tak je?

14 1
29.3.2021

Herec Wyatt Russell nezná bohatou historii Marvelu a upřímně ani není velkým fanouškem Marvel Cinematic Universe. Když se mu ovšem studio ozvalo, upřímně ani nevěděl, o co půjde. Russell zpočátku nevěděl, že by mohl hrát nového Kapitána Ameriku. Marvel ho pouze požádal, aby pro něj přečetl pár vět. Nic víc.

Casting byl tak velice netradiční. Russell nedostal žádné info, jak by měla jeho postava vypadat či vystupovat. Dal tak do projevu všechno a následně si ho studio vybralo. Herec ale zřejmě netušil, do čeho se pustil. Už po první epizodě New World Order to postava Johna Walkera pěkně schytala. A to byla na obrazovce snad jen posledních pět vteřin. A bohužel se to nelepší ani po premiéře dílu The Star Spangled Man.


(John Walker tolik neoslinil. Zatím. Foto: Disney+)

Nenávistnými komentáři je zaplaven celý internet. Nicméně na obranu evropských fanoušků, kteří to zřejmě tolik neprožívají, přichází tato kritika především z USA. Co se ovšem těmto fanouškům nelíbí? Jednak se nedokážou vyrovnat s tím, že jejich milovaný Steve Rogers je definitivně ze hry. A nyní je tu nějaký John Walker, který nosí podobný oblek a chce být jeho právoplatným nástupcem. Dokonce oslovuje i Jamese Barnese jako Buckyho, i když ho vůbec nezná. My všichni ostatní víme, že takto mu říkali pouze jeho nejbližší.

Když dva dělají totéž, není to totéž. A zvlášť to platí tady pro Walkera. Na druhou stranu je naprosto v pořádku, pokud se fanouškům některé postavy ze seriálu nelíbí, dokud neurážejí samotného herce. A to by si zřejmě Wyatt Russell, který mimochodem umí hrát perfektně, nezasloužil. Uvidíme, zda se v dalších dílech Walker více nevyprofiluje a nezíská sympatie fanoušků.

Kdo je ale vůbec John Walker? Jedná se o jediného vojáka, který kdy v historii USA získal tři medaile cti. Walker se podílel na několika protiteroristických misích a zachránil nespočet rukojmí. Je inteligentní, rychlý, silný a v testech na nového Kapitána Ameriku dopadl nejlépe. Je to správný Američan a hlavně patriot. Svým způsobem je tak podobný Rogersovi.

I když je ve finále možná lepším kandidátem na Kapitána Ameriku než samotný Rogers (přeci jenom John nepotřebuje žádné sérum supervojáka), má to jeden velký problém. Rogers tu byl první. A Walker je pouze druhým řadě. Zdá se ale, že americké publikum v seriálu nového Kapitána Ameriku miluje. Ostatně jak bylo řečeno hned v prvním díle – lidé potřebují symbol, ke kterému budou vzhlížet. A ten nyní mají. Teď už jen aby i Američani ponechali ty nenávistné komentáře u ledu a začali si seriál více užívat.

A jak se nový Kapitán Amerika líbí vám?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /32

Nika

Herec ok, i v komiksech bylo několik kapitánů takže to je za mě taky ok.

Ale musím teda říct, přesně jako Sam: „je to vždy ta poslední věta“ … přijde mi, že se moc snažil být automaticky kamarád se Samem a Buckym… nenechal to přátelství vzniknout přirozeně, bral to jako že je to jasné že budou jeho přáteli jen protože ON je nový CA… a teda říkat naprosto cizímu člověku jeho přezdívku, když on ho oslovuje dle příjmení, to mi přišlo jako vrchol neslušnosti a arogance… uvidíme, jak to půjde dál… mě zatím přijde, že postava by klidně mohla sklouznout k záporné karmě a to vše díky jeho aroganci

29.3.2021 | 16:55:52
FraGyver

A není to cílem? Ústřední duo ho nesnáší víc, než nesnáší sami sebe navzájem, tak dává smysl, že tvůrci chtějí stejné emoce po divácích.

29.3.2021 | 18:06:20
Zilwicky

Hlavne amíci ho nenávidia by som povedal a tentokrát to dáva aspon trosku zmysel :D Je to koniec koncov kapitán Amerika (aj ked podla kostýmu je to skôr kapitán Porto Rico :D )

29.3.2021 | 18:10:24
Rik

Vcelku dobře vymyšlené a jak to tak často bývá, když je nahrazena populární postava (platí i pro běžný život) i konfliktní. A herec ve mně vyvolal dojem, že zvládá tu konfliktní část lépe, než dobráckou.

29.3.2021 | 18:32:26
Tefal

Tak to asi nejsem celý internet.

29.3.2021 | 19:08:42
Oveckoun

Odsoudit někoho, o kom vlastně nic nevíme. Zničit ho na sociálních sítích a nedat mu prostor k obhajobě. Nevím. To mi náhodou zní jako naprosto běžná Amerika posledních let.

Jen si teď představme, jak by se Amerika cítila, kdyby byl nový cpt. America černý a celý zbytek světa by to hatoval. Yeah… Uhm, tenhle seriál má jen 6 epizod že? Už se na ten duben těším :D

#7 PecaCZE
29.3.2021 | 19:22:43
PecaCZE

#6 Oveckoun: Svoboda projevu > Morálka :) To je jako s rouškou, omezuje to jejich práva a svobodu, tak to nikdo na ulici nosit nemusí, ale to že tím všechno zhoršujou je fuk. Kdyby se afroameričanka Leslie Jones stala Cpt. Amerikou, tak bychom mi jako evropané byli za pouhý rasisty přece, kdybychom měli něco proti. ( Falcon se štítem se dá pochopit )

#8 Oveckoun
29.3.2021 | 20:01:24
Oveckoun

#7 PecaCZE: Už se na ně nějaký ten rok nekoukám, ale co si tak vzpomínám, SNL mělo pár skečů o superhrdinech. Ale vidět Leslie jako cpt a Kenana třeba jako Pantera… Oh boy. To by bylo rasových stereotypů na bělochy. A nikdo by nemohl říct ani popel. Protože obrácený rasismus je ok.

#11 PecaCZE
29.3.2021 | 20:18:15
Oveckoun

Jestli ještě můžu poznámku k článku – Wyatt Russell možná nezná historii MCU, ale jeho táta je TaZatracenáPla­netaZGuardianů2E­go Kurt Russell :D

#12 téčko171
29.3.2021 | 20:23:16
Edvin69

Být tam Steve Rogers, tak bych tomu možná dal šanci a na nějaký ten díl se i podíval. Ale nějaký náhradník společně s céčkovými „hrdiny“ a záporáky, to mě nijak zvlášť neláká.

29.3.2021 | 22:09:58
PecaCZE

#8 Oveckoun: Čekal jsem spíš že napíšeš Pete Davidson jako Panther, Killmonger: I challange you. Pete: Okay. :D :D :D Ani jsem nevěděl, že je to jeho syn, ale tak já neznal ani jméno jen že jsem ho někde viděl a pak jsem četl, že Jump Street.

29.3.2021 | 22:54:36
téčko171

#9 Oveckoun: Já si právě říkal, že by byla dobrá prdel, kdyby se pak ukázalo, že Walker přeci jen nějaký schopnosti má (ať mi nikdo netvrdí, že s tim blbým štítem by zvádl takhle házet každej Jenda), protože si Ego na Zemi odskočil ještě za jinou paninkou. :D

webmaster
30.3.2021 | 0:01:11
Damon_CZ

:D Já se tomu hatu na nástupce Stevea teda moc nedivím. Vlastně mám na to stejný pohled jako Bucky a Sam. Sam dostal štít jako jeho nástupce. U něj zase chápu, že ten štít nechtěl, protože on Cap být nechce. Má svoje fidlátka. Chápu i naštvaného Buckyho. Ten zase čekal, že Sam bude ten štít používat a ne že ho dostane někdo, koho ani neznají. Navíc jak se ukázalo, Walker rozhodně nemá žádný moral code jako Steve. Btw, téčko má zajímavý point ohledně štítu. Se štítem uměl zacházet Steve, víme že i Bucky, to ale byli supervojáci. Walker je „čistej“ a zachází s ním stejně jako Steve? Taky se mi to nezdá. :D

#15 téčko171
30.3.2021 | 7:52:11
Biki

Já jsem si myslela, že v nás tvůrci chtějí zatím vzbudit nenávist, stejně jako ho zatím nemá ráda ústřední dvojice. Až v průběhu seriálu si k němu případně najdeme cestu… no uvidíme :)

30.3.2021 | 8:44:05
téčko171

#13 Damon_CZ: To se štítem byl spíš takovej vtip. Nevim, jestli jsi viděl trailery, ale pro případ, že nikoliv a vlastně i pro ostatní:

Nakonec uvidíme i Sama používat ten štít dost podobně jako Steve nebo Walker, takže to o schopnostech s nejvyšší pravděpodobností není. Leda by Samovi v průběhu seriálu taky něco píchli, i to je možnost.

Však oni i tvůrci MCU moc dobře vědí, že chování toho deklu určuje hlavně papír, na kterým je napsaný scénář (viz docela povedený vtip v Civil War, kde si Spider-Man stěžoval, že ten štít se chová v rozporu s fyzikálními zákony).

BTW já osobně s Walkerem zatím žádný problém nemám. Vlastně jediný, co mi na něm vadí, je ta helma, ve který vypadá poněkud komicky. Jinak jsem se ale především snažil vcítit do jeho role a trochu ho pochopit.

On se ocitl v situaci, kdy převzal štafetu po obrovské ikoně, ke které nevzhlíželi jenom v USA, ale i ve světě a moc dobře si uvědomuje, že se Rogersovi ani nepřibližuje navzdory tomu, že je zřejmě ve své době fyzicky i psychicky nejvýkonnějším příslušníkem ozbrojených sil a v celé historii USA prvním nositelem tří (!) Medailí Cti (a kdo si o tom něco málo zjistil, ten ví, jak kurevsky velkej frajer musí člověk být, aby takovou placku dostal – Dick Winters, hrdina z WWII, jehož taktika útoku na opevněnou pozici se dodnes vyučuje na West Pointu, nemá ani jednu).

Zároveň je vidět, že navzdory svým úspěchům zůstává v jádru skromným a skutečně dychtí po tom sloužit a pomáhat, ale ví, že na to musí jít trochu jinak, že musí být hlavně svůj a nesnažit se Rogerse nahradit. To ale zdá se mimo jeho bezprostřední okolí nikdo jiný z těch důležitých osob nechápe (nebo nechce pochopit) a bere ho jako nějakýho Jendu, co k tomu štítu přišel, aniž by si ho zasloužil a teď si chce hrát na CA. Myslím si, že kvůli tomu v téhle chvíli o sobě a o tom, že dokáže být CA, musí strašně pochybovat a to ho konečně vede k tomu chování, které na první pohled může působit arogantně nebo domýšlivě. Tím se snaží tu svou vlastní nejistotu maskovat, protože když vám každej furt dokola cpe, že CA je „the man with a plan“ a borec, který za každý situace ví, co má dělat, tak nemůžete dát nikomu najevo, že o sobě pochybujete.

A proto tak tlačil na pilu se Samem a Buckym, protože ve chvíli, kdy by získal jejich přátelství a uznání, tak v podstatě získal požehnání těch nejpovolanějších k tomu, aby byl opravdovým nástupcem CA.

Takže za mě je Walker zatím naopak velmi dobře napsaná a zahraná postava.

Ale to jsou všechno jen moje domněnky, někdo jiný to může klidně vidět úplně jinak.

#23 ksanzi10 #24 MiqueEala
webmaster
30.3.2021 | 9:28:34
Damon_CZ

Téčko: Uznávám, tohle shrnutí má něco do sebe. Ohledně těch medailí: k těm je fajn hraný dokument na Netflixu, tuším že se jmenuje přímo Medal of Honor. Každopádně uvidíme, jak se to celý vyvine. Zatím mě ten seriál hodně baví a kdoví, třeba si k Walkerovi jako neznalec komiksů najdu cestu. Zatím jsem na straně Sama a Buckyho. :D

#17 téčko171
30.3.2021 | 9:56:51
téčko171

#16 Damon_CZ: Díky za tip, budu na to myslet.

Já se popravdě trošku obávám, aby z něj tvůrci nakonec neudělali záporáka zhrzeného typu, který chtěl konat dobro, ale nakonec skončil jako zlý poté, co ho dobří neustále odstrkovali. Naštěstí je už ten seriál dotočený, takže bych aspoň nemohl nikoho z tvůrců podezřívat z toho, že podlehli tlaku fanoušků.

Za mě by bylo super, kdyby se Walker nakonec role CA sám od sebe vzdal, ale zůstal jako U.S. Agent, nebo něco a občas vypomohl jiným Avengers v seriálech nebo ve filmech. Přiznám se, že mám Wyatta Russella docela rád.

Strany pro mě asi nejsou podstatné, mám pochopení pro Walkera i Sama s Buckym. Tohle jsou vůbec strašně těžký situace, připadá mi to podobný, jako když dítěti odejde/umře jeden z rodičů a ten druhý si najde novýho partnera. Je to prostě těžký pro obě strany a jediný řešení je jen snaha a ochota o komunikaci a čas.

webmaster
30.3.2021 | 10:22:44
Lee_CZ_

Já jsem naprosto spokojený. Že Amíci jsou vypatlaní idioti je stará věc a naštěstí Marvel je dost silný na to, aby nad takovým hatem mávl rukou a penězi si otřeli pot z čela. To že nevidí do hloubky a hned cokoli kritizují na začátku seriálu o kterém nic nevíme je už tradice. Mě postava neskutečně štve, protože to je pořádný arogantní hňup, ale věřím tomu, že přeně takový pocit z něj mám mít, on totiž nebude novým Capem, to se na konci rozhodně mezi Samem, nebo Burnsem a Walker to buď neustojí a odejde sám, nebo z něj bude nový padouch. Takhle to na mě působí a jsem jenom zvědavý co si na nás tvůrci připravili. Navíc ten vtípek s parťákem superhrdiny byl k popukání :D

30.3.2021 | 11:43:10
DC Expert

Mě ten herec nevadí docela je otravný ale hodí se nato.

30.3.2021 | 13:42:02
sFík

Myslím že tu kdysi byl článek že Ashoka v CloneWars byla napsána také tak aby jí ze začátku všichni fanoušci nenáviděli. Podle mě jedou jasný účel. A podle mě je to fuk protože dost možná umře. Nemyslím si že by nám v tomhle seriálu představili tak zásadní přeobsazení.

30.3.2021 | 16:03:24
ori

Mne nevadí.

redaktor
30.3.2021 | 16:12:37
fanta2pomeranc

Mě to postava baví.

30.3.2021 | 17:34:26
ksanzi10

#15 téčko171: skvelé napísané. prilbu by mu mohli zmeniť, strašne mu zväčšuje nos.

30.3.2021 | 19:39:04
MiqueEala

#15 téčko171: To, jak se ten štít odráží mi nepřijde až tak podstatné. Spíš mi vadí, že by neměl vůbec být schopný se odrážet.

#25 ori
31.3.2021 | 18:43:45
ori

#24 MiqueEala: Je to vibranium, to dokáže všetko.

redaktor
31.3.2021 | 21:25:35
beat

John Walker je(bude) U.S. Agentom a taktiež má v sebe super-solider serum

#27 myroslav
2.4.2021 | 1:23:09
myroslav

#26 beat: práveže v seriáli ešte super-soldier serum nedostal (alebo už ho dostal a divákom to bude predstavené vo flashbacku v niektorej z ďalších epizod).

A tak súhlasím, že tá postava je napísaná tak aby sme ju nenávideli, alebo minimállne nemali radi.
V komikse je US Agent taká temnejšie verzia CA bez morálky a zásad. To už trošku naznačili aj v druhej epizóde, keď mu jeho parťák vravel, že teraz si už nemôže len tak preraziť cestu silou.

Môj osobný predpoklad je, že buď sa sám vzdá štítu, alebo sa niečo stane a stratí podporu američanov a samotnej vlády a pridá sa na stranu zla alebo k Thunderbolts týmu, ktorý generál Ross pravdepodobne v blízkej budúcnosti založí.

2.4.2021 | 13:30:18
derill129

Mať tak vaše problémy ľudia.

2.4.2021 | 16:34:11
Hunter12

Komiksy nečtu, ale i tak jsem tušil, co se z nového Kapitána vyklube. Možná jsem to tušil z toho důvodu, že jsem měl Walkerovo působení v komiksu vyspoilerované, ale myslím si, že kdybych ty spoilery nečetl, tušil bych to stejně. Od začátku jsem bral Walkera totiž jako dočasného Kapitána, který nejpozději ve finále tohoto seriálu jako Kapitán skončí. Navíc už máme – díky hračkám – vyspoilerováno, kdo bude Kapitánem místo Walkera.

Bude to Sam.

Já vím, že v komiksu si postavy identity předávaly. Bylo tam více Kapitánů, Falconů, Ant-Manů… ale já osobně bych uvítal, kdyby se toto nedělo. Když se Rogers vzdal štítu, musel ho opravdu někdo nahradit? Z hlediska příběhu to chápu. Lidé potřebují nový symbol. A zápletka s Walkerem, ze kterého se vyklubal pravý opak původního Kapitána, je fajn. Nepochybuji, že Walkerovi po tom, co v poslední epizodě udělal, štít nezůstane. Diváci spekulují nad tím, kdo bude skutečným náhradníkem za Rogerse (kdo sleduje spoilery, odpověď už zná). Zda to bude Wilson nebo Barnes. Mne se Sam líbí jako Falcon. U Buckyho bych chápal, že se od přezdívky Winter Soldier bude chtít distancovat. Mohl by pak být White Wolfem, což je přezdívka, která v MCU ve spojení s Burnesem byla již čtyřikrát zmíněna. Nejlepší by bylo, kdyby byl štít opravdu zničen a vše, tedy skoro vše, zůstalo při starém. Svět má spoustu hrdinů. Nemusí neustále recyklovat ty staré. Hawkeye bude za chvíli předávat svou identitu své žačce ve vlastním seriálu, ve filmu o Black Widow se objeví Natashina přítelkyně, která zřejmě nahradí Natashu jako nová Black Widow… Ale zpět k Walkerovi. Ten herec mi je nesympatický, ale rozhodně s ním nemám takový problém, jako ti, kdo na něj nadávají. Vlastně ani nevím, zda mi je nesympatický pouze Walker jako postava a nebo i herec, který ho hraje. Možná mi je nesympatický pouze Walker a protože toho arogantního blba hraje Russell tak bravurně, znechutil se mi on sám. Ono to i dává smysl. Toto je jediná role, ve které jsem Russella viděl. Kdybych ho znal osobně, nebo i v jiných rolích, nahlížel bych na něho určitě jinak. Rozhodně nechci vypadat tak, že posuzuji herce podle postavy, kterou hraje. Toto jsem nikdy nedělal a nesnáším, když to někdo dělá. K Walkerovi (teď mluvím čistě o postavě) žádnou zášť necítím. Antipatie ano. Zášť nikoliv. Jsem rád, co z něho udělali. Nikdy jsem ho nebral jako opravdovou náhradu za Rogerse. A nesouhlasím s tím, co řekl jistý nejmenovaný YouTuber. Že jeho přerod od klaďase k antihrdinovi ve druhé epizodě byl rychlý a nelogický (takhle přesně to neřekl, ale něco na ten způsob). On v té druhé epizodě ale žádný přerod nebyl. Walker byl od začátku arogantním blbem s agresivními sklony. Pouze chvíli trvalo, než se vybarvil. Tak to holt chodí. Někdo se nám na první dojem jeví jako prima člověk a po nějaké době zjišťujeme, jak moc jsme se zmýlily. Přerod nastal až ve čtvrté epizodě, kdy mu nejprve nakopali zadek členky Dora Milaje, což byl důvod, proč začal uvažovat nad tím, že si vezme sérum, aby zvýšil svou sílu (bitka Walkera a Dory Milaje tedy nebyla zbytečná, jak zaznělo od jiného YouTubera, ale důležitá pro Walkerův přerod) a poté mu zabili parťáka, což byla poslední kapka. Navíc to byl právě Lemar, kdo Walkera často usměrňoval. Bez něho teď nebude mít svůj mravní kompas. Už dříve jsem psal, že toto nové sérum může, stejně jako to původní, dobro zušlechťovat a zlo prohlubovat. Nové sérum funguje trochu jinak, než to původní. Nerostou po něm totiž svaly. Ale to neznamená, že některé vlastnosti nemohou mít obě séra společné. Na YouTube byla jedním divákem teorie o tom, že bylo „zlo“ ve Walkerovi sérem prohloubeno, vyvrácena. Ani s tím ale nemohu souhlasit. Při rozhovoru Walkera a Lemara přímo zaznělo: „Schopnosti jen dělají osobu víc sama sebou.“ Jak jinak to mám chápat, než tak, že kdo je dobrým člověkem, bude ještě lepším člověkem a kdo je zlým člověkem, bude ještě horším člověkem. Smrt Lemara, ale nejspíš právě i aplikace séra u Walkera způsobilo to, že se nový Kapitán, který byl do této doby agresivnějším, než je u Kapitána Ameriky žádoucí, stal vyloženě zápornou postavou. S tímto seriálem i s postava Johna Walkera, který naplnil má očekávání, jsem spokojený. A mé antipatie k Wyattovi Russellovi jsou jen a jen můj problém. Nic špatného si o něm samozřejmě nemyslím, jsou to jen bezvýznamné antipatie, které třeba časem vymizí a já si ho jako herce oblíbím.

10.4.2021 | 16:43:38
Hunter12

Ještě bych chtěl k Walkerovi dodat jednu věc. Někdo tady na Edně psal, nebo to také zaznělo na YouTube, už nevím, že Walker má na rozdíl od Rogerse tři Medaile cti a že tím pádem nemůže být Walker špatným chlapem. Jenomže… za prvé… ve filmu Captain America: The First Avenger měl být Rogers vyznamenán (netuším zda Medailí cti nebo jiným vyznamenáním), ale na předání vyznamenání se nedostavil, místo toho plánoval zneškodnění HYDRY… za druhé… ve čtvrté epizodě seriálu řekl Walker Lemarovi: „Oba víme, že věci, které jsme museli dělat v Afghánistánu, abychom ty medaile dostaly, byly na míle vzdálené od správného“. Rozhodně bych tedy nesrovnával Walkera s Rogersem a už vůbec bych ho nad ním nepovyšoval. Jako že Walker měl tři Medaile cti a Rogers ani jednu.

10.4.2021 | 16:56:25
PaoloSC

Po 5 minutách 2. dílu jsem to nasraně vypnul a teď budu doufat, že ten ušatej nekapitán je agent Hydry, nebo že ho brzo někdo sejme.

#32 Hunter12
11.4.2021 | 22:03:53
Hunter12

#31 PaoloSC: Agent HYDRY sotva, když byla dávno zničena. Je to voják americké armády, který byl vybrán jako vhodná náhrada za Steva Rogerse. Ten, kdo ho ale vybíral, se šeredně spletl. Možná byl klaďas, ale také měl agresivní sklony, které ho od původního Kapitána odlišovaly. A teď, po událostech nové epizody, kterou jsi, dle tvého komentáře, nejspíš neviděl, své temné stránce doslova propadl. Jako Kapitán skončí určitě, ale myslím si, že se ho u Marvelu nebudou chtít zbavit úplně a tak se v některém dalším projektu vrátí jako jeden ze záporáků. Nedokoukal jsi 2. díl kvůli němu? To je celkem škoda, protože to je fakt skvělý seriál.

11.4.2021 | 23:19:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E05: Truth

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců