The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 101×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Bucky Barnes

Bucky Barnes

Bývalý seržant za Druhé světové války, který se ztratí a následně se celý jeho život změní v noční můru.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem James Buchanan Barnes je bývalý seržant americké armády během Druhé světové války. V roce 1943 byl unesen organizací HYDRA, kdy na něm vědec Arnim Zola v jedné z německých laboratoří experimentoval. Ještě ten samý rok je ale zachráněn svým nejlepším kamarádem z dětství Stevem Rogersem později známým jako Kapitánem Amerikou.

Během jedné z jejich dalších misí ale Barnes spadne z jedoucího vlaku. Celá jeho jednotka včetně Rogerse si myslí, že Barnes zemřel. Toho ale našli Sověti, kteří Buckymu vymyly mozek, vybavili ho kovovou paží a používali ho jako svého tajného agenta na své nejnebezpečnější mise. Jakmile je Barnes vystupující pod přezdívkou Winter Soldier splnil, zamrazili ho, dokud ho znova nepotřebovali.

Barnes se vrací na scénu, když HYDRA nahrazuje organizaci S.H.I.E.L.D. a spouští se projekt Insight. Kapitán Amerika dokáže najít zbylé dobro ve svém příteli a přetáhnout ho zpět na svou stranu. Problémy ale Winter Soldiera nadále provázejí, když se ho pokusí pomocí starých technik ovládnout Baron Zemo. Po Rogersově odchodu do důchodu zůstává Bucky se Samem Wilsonem, se kterým řeší dědictví štítu Kapitána Ameriky.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pandora Rosalez

Bucky byl snad jediný, který mě v celém seriálu opravdu nějak zajímal… :)

31.8.2021 | 9:05:21
tynka.jouklova

Rozhodně obrovský progress. Hrozně cením Sebastiana, který postavu hraje rád a je to sakra znát. Zasloužil si být Kapitánem.

redaktor
21.7.2021 | 10:05:07
S.T.A.L.K.E.R.

Tuhle postavu žeru. Herec je taky perfektní. Měl to být on, jako nový Captain America. Škoda no. Jediné co mě na něm mrzí, že už to není ten týpek co by nakopal prdel každému protivníkovi. Od té doby co je z něho klaďas, tak docela vyměknul po všech stránkách.

1.5.2021 | 12:14:43
ori

Bucky je super, pohľad do jeho psychiky bol obohacujúci, ale vo výsledku mi prišlo že bol dosť upozadený v prospech Sama.

webmaster
1.5.2021 | 10:33:58
tominotomino

Bucky prostě nezklamal. Jedna z nejlépe napsaných postav, kterou navíc hraje velký sympaťák. Vždy patřil a nadále patří k mým nejoblíbenějším postavám univerza.

webmaster
30.4.2021 | 10:27:44
Navimisha

Je to moje nejoblíbenější postava v MCU skvěle ztvárněná velmi talentovaným Sebastianem Stanem. Bucky a pak ještě Loki jsou hlavním důvodem, proč sleduji Marvel. Přála bych si, aby tato postava získala do budoucnosti větší kredit a nebyl to věčný sidekick Kapitánů Amerika, např.s Thunder­bolts.

27.4.2021 | 8:50:35
akashko12

Tu sa nie je o čom baviť. Bucky a jeho železná ruka sú v seriály spolu so Zemom najlepší. Vo filmoch som ho podobne ako Sama nemusel, no tu ho zbožňujem (asi je to kvôli tým krátkym vlasom xD). Už sa naňho teším vo filmoch.

redaktor
25.4.2021 | 12:26:05
Milano33

Bucky bol úžasný a bolo zaujímave do hĺbky preskúmať jeho psychiku.

24.4.2021 | 23:40:24
PRINC180

já ho musím , vynikajici

24.4.2021 | 14:25:50
WolverineCzE

Týpek

19.4.2021 | 15:03:51
1

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama