The Falcon and The Winter Soldier Bucky Barnes

Bucky Barnes

Bucky Barnes

Bývalý seržant za Druhé světové války, který se ztratí a následně se celý jeho život změní v noční můru.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem James Buchanan Barnes je bývalý seržant americké armády během Druhé světové války. V roce 1943 byl unesen organizací HYDRA, kdy na něm vědec Arnim Zola v jedné z německých laboratoří experimentoval. Ještě ten samý rok je ale zachráněn svým nejlepším kamarádem z dětství Stevem Rogersem později známým jako Kapitánem Amerikou.

Během jedné z jejich dalších misí ale Barnes spadne z jedoucího vlaku. Celá jeho jednotka včetně Rogerse si myslí, že Barnes zemřel. Toho ale našli Sověti, kteří Buckymu vymyly mozek, vybavili ho kovovou paží a používali ho jako svého tajného agenta na své nejnebezpečnější mise. Jakmile je Barnes vystupující pod přezdívkou Winter Soldier splnil, zamrazili ho, dokud ho znova nepotřebovali.


Barnes se vrací na scénu, když HYDRA nahrazuje organizaci S.H.I.E.L.D. a spouští se projekt Insight. Kapitán Amerika dokáže najít zbylé dobro ve svém příteli a přetáhnout ho zpět na svou stranu. Problémy ale Winter Soldiera nadále provázejí, když se ho pokusí pomocí starých technik ovládnout Baron Zemo. Po Rogersově odchodu do důchodu zůstává Bucky se Samem Wilsonem, se kterým řeší dědictví štítu Kapitána Ameriky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AzurovyAzure77

Nelžeme si do kapsy, tohle je seriál o Buckym. Falcon je pouhý poskok a tak by to mělo zůstat

11.4.2021 | 16:02:52
Navimisha

Je to moje nejoblíbenější postava v MCU skvěle ztvárněná Sebastianem Stanem. Bucky a pak ještě Loki jsou hlavním důvodem, proč sleduji Marvel. Připomíná mi v něčem další mojí oblíbenou postavu Wolverina. Přála bych si, aby tato postava získala do budoucnosti větší kredit, např.s Thunder­bolts. Moc se mi líbí v komiksech linka s Kobikem (to je ta kostka v podobě malé holčičky s obrovskou mocí a měla velmi blízko právě k Buckymu). A kdo ví, možná taky jako White Wolf ve Wakandě.

10.4.2021 | 10:20:56
CaptainDeadpool

já ho upřímně moc nemusím… na seriál se dívám spíš kvůli Falconovi

27.3.2021 | 13:14:27
fanta2pomeranc

Tenhle kluk si mě získal už v prvním filmu o Kapitánovi… Je to můj favorit.

24.3.2021 | 21:21:23
tom99

Komplexní postava, kterou mám rád již od prvního dílu s Kapitánem Amerikou. Ve druhém dostal hloubku a tady postava dostává úplně jiný rozměr :-)

webmaster, grafik
21.3.2021 | 11:45:51
baraeliasova

Bucky je moje nejoblíbenější postava z celého MCU. Podle mě, na to, že byl vedlejší postavou, tak měl hned od začátku velmi silný a zajímavý příběh. A díky tomu je velmi oblíbený. Akorát mi vadilo, že v infinity war a endgame měl málo scén a celkově se na něj po civil war vykašlali. Jsem strašně ráda, že v tfatws se konečně řeší jeho psychický stav. Také to, že ho Steve opustil mu na psychice moc nepřidalo a tento seriál je důkazem. Nemůžu uvěřit, že někteří si stále myslí, že Bucky není dobrý člověk.

20.3.2021 | 16:57:14
sábahi

borec

20.3.2021 | 9:46:45
Kothy

typek

19.3.2021 | 22:44:53
Lucka29

Jedna z mých nejoblíbenejších postav z celého MCU :)

19.3.2021 | 22:08:53

České titulky

Epizoda S01E05: Truth

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců