The Falcon and The Winter Soldier Karli Morgenthau

Karli Morgenthau

Karli Morgenthau

Vede skupinu Vlajkobijců, která se pokouší vrátit svět tam, kde byl po Probliknutí způsobené Thanosem.

Sezóny 1
2021 - 2021

Karli Morgenthau je mladá dívka, která se hlásí ke skupině Vlajkobijců. Ti usilují o to, aby se svět vrátil do stavu, ve kterém byl mezi Probliknutím – tedy do života plného chaosu a bezpráví. Karli Morgenthau ukradla sérum supervojáka uznávanému vědci z Madripooru. Sama si jedno sérum píchla a navíc má dalších dvacet dávek, některé z nich věnovala svým poskokům.

Sérum supervojáka ale bylo za tu dobu od prvního aplikování během 2. světové války značně vylepšeno. Už vám nedá svaly jako v případě Steva Rogerse. Sérum se přizpůsobí vašemu současnému tělu a následně vás obdaří nadpřirozenou silou. Sérum bylo vytvořeno a upraveno pomocí krve Isiaha, černého superhrdiny, který byl využíván po 2. světové válce a následně strávil 30 let ve vězení.


Karli Morgenthau se několikrát setká i s Samem Wilsonem a Buckym Barnesem, které oba překvapí svou silou. Ty nakonec bude muset zachránit nový Kapitán Amerika John Walker. Pánové ale nevypadají na to, že by spolu začali brzo spolupracovat. Karli se následně schovává v Lotyšsku, kam za ní Falcon, Winter Solider a také nově Helmut Zemo vyrazí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
téčko171

Něco proti té herečce mám. Nelíbila se mi v Solovi a nelíbí se mi ani tady. Ona za to chudák vlastně ani nemůže, je, jaká je. Jen mě osobně zkrátka neskutečně irituje to jak mluví, jak se tváří, jak vypadá a vlastně vůbec každý záběr na ni je pro mě vyloženě utrpení. Nic racionálního v tom není, o to je to těžší.

webmaster
10.4.2021 | 0:25:52
Gerald of Fordia

Heleďte, tak jsou to Světlonošové, nebo Vlajkonošové? A pokud to druhý, tak proč, když v originále jsou to „Flag Smashers“, což je významově v přímém rozporu?

6.4.2021 | 9:49:41
Babylonian

Herečka mi vůbec nesedla a nijak mě neohromila. A to, že to měl být původně Karl, ale není, mě v zalíbení moc nepodporuje.

4.4.2021 | 19:29:38
tom99

Jako vedlejší postava mi nevadí, ale čekám podobný Mindfuck jako v Solovi. Toto nemůže být hlavní záporná postava celého seriálu :-)

webmaster, grafik
2.4.2021 | 22:33:44

České titulky

Epizoda S01E04: The Whole World Is Watching

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců