The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 92×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Karli Morgenthau

Karli Morgenthau

Vede skupinu Vlajkobijců, která se pokouší vrátit svět tam, kde byl po Probliknutí způsobené Thanosem.

Sezóny 1
2021 - 2021

Karli Morgenthau je mladá dívka, která se hlásí ke skupině Vlajkobijců. Ti usilují o to, aby se svět vrátil do stavu, ve kterém byl mezi Probliknutím – tedy do života plného chaosu a bezpráví. Karli Morgenthau ukradla sérum supervojáka uznávanému vědci z Madripooru. Sama si jedno sérum píchla a navíc má dalších dvacet dávek, některé z nich věnovala svým poskokům.

Sérum supervojáka ale bylo za tu dobu od prvního aplikování během 2. světové války značně vylepšeno. Už vám nedá svaly jako v případě Steva Rogerse. Sérum se přizpůsobí vašemu současnému tělu a následně vás obdaří nadpřirozenou silou. Sérum bylo vytvořeno a upraveno pomocí krve Isiaha, černého superhrdiny, který byl využíván po 2. světové válce a následně strávil 30 let ve vězení.


Karli Morgenthau se několikrát setká i s Samem Wilsonem a Buckym Barnesem, které oba překvapí svou silou. Ty nakonec bude muset zachránit nový Kapitán Amerika John Walker. Pánové ale nevypadají na to, že by spolu začali brzo spolupracovat. Karli se následně schovává v Lotyšsku, kam za ní Falcon, Winter Solider a také nově Helmut Zemo vyrazí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tynka.jouklova

Ta holka byla tak strašně otravná.

redaktor
21.7.2021 | 10:11:23
CoRnDuCK

Jaksi v pohodě, ale na hlavního záporáka celkem slabota.

27.6.2021 | 15:26:47
tominotomino

Chápu její motivace a ze začátku byla celkem fajn. Ale šlo to s ní z kopce. A kéž by ta herečka nevypadala na 15, to se jí pak těžko věří, že je vůdcem skupiny.

webmaster
4.5.2021 | 10:33:23
S.T.A.L.K.E.R.

Osobně se mi tahle herečka nelíbila ani v Solo Star Wars. Její postavě byste možná i mohli fandit, kdyby ale volila jiný způsob dosažení svého cíle. Zabíjením civilistů si prostě podepsala ortel smrti.

1.5.2021 | 12:24:44
ori

Núúúdáááá. Jediné plus bolo že tá herečka je pre mňa sexi, ale inak hrozný záporák.

webmaster
1.5.2021 | 10:38:01
akashko12

Po celý čas mi bola celkom sympatická, až na poslednú časť. Tam mi prišla strašne otravná a ani mi nevadilo že sa jej zbavili.

redaktor
25.4.2021 | 12:52:20
Milano33

Chápem jej motiváciu, a dokonca som s ňou i na chvíľu sympatizoval, ale zašla až príliš ďaleko.

24.4.2021 | 23:52:02
AzurovyAzure77

Slabá záporačka s hloupou motivací, kterou ztvárňuje nevýrazná herečka s příšerným hekavým hlasem. No ale na druhou stranu, byli tu i horší. Třeba Agatha

19.4.2021 | 21:11:25
téčko171

Něco proti té herečce mám. Nelíbila se mi v Solovi a nelíbí se mi ani tady. Ona za to chudák vlastně ani nemůže, je, jaká je. Jen mě osobně zkrátka neskutečně irituje to jak mluví, jak se tváří, jak vypadá a vlastně vůbec každý záběr na ni je pro mě vyloženě utrpení. Nic racionálního v tom není, o to je to těžší.

webmaster
10.4.2021 | 0:25:52
Gerald of Fordia

Heleďte, tak jsou to Světlonošové, nebo Vlajkonošové? A pokud to druhý, tak proč, když v originále jsou to „Flag Smashers“, což je významově v přímém rozporu?

6.4.2021 | 9:49:41
1

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama