The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
76/100 - 89×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Sharon Carter

Sharon Carter

Neteř Peggy Carter, která jde ve stopách své tety a taktéž se stala tajnou agentkou organizace S.H.I.E.L.D.

Sezóny 1
2021 - 2021

Sharon Carter je agentka organizace S.H.I.E.L.D. a neteř Peggy Carter, samotné zakladatelky této organizace. Sharon na sebe nikdy nechtěla vyvíjet tlak a upoutávat pozornost, a tak většina lidí v S.H.I.E.L.D­.u neví o jejím původu. Nick Fury udělá z Sharon Carter nemocniční sestru, která má dohlédnout na Steva Rogerse, když se vrátí do normálního světa poté, co je rozmražen.

Když je S.H.I.E.L.D. kompromitován agenty HYDRY, Sharon zůstane věrná S.H.I.E.L.D.u a bojuje o záchranu Triskelionu. Snaží se také zastavit Brocka Rumlowa. Když o pár let později zemře teta Peggy, až na pohřbu Rogers zjistí, že její příbuznou je právě Sharon. Ta následně pomůže Rogersovi a dalším jeho druhům získat potřebné vybavení, když se schyluje k Občanské válce.


Sharon Carter je známá jako Agentka 13. S Rogersem měla menší románek, nicméně ten si i tak vybral svou životní lásku Peggy Carter, za kterou odcestoval do minulosti, když vracel do jednotlivých časových úseků Kameny nekonečna. S Sharon Carter se ovšem setkáváme, když na ni narazí Bucky Burnes a Sam Wilson. Ti Sharon velice dobře znají. A rozhodně budou potřebovat její pomoc.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tynka.jouklova

Škoda, že nedostala víc prostoru.

redaktor
21.7.2021 | 10:01:34
tominotomino

Mám ji rád už od filmů.

webmaster
4.5.2021 | 20:06:25
S.T.A.L.K.E.R.

Jako vážně, ať to je ve skutečnosti Skrull. Protože jinak tvůrci šlápli hooodně vedle s vývojem této postavy. Prostě nevěřím tomu, že by se ze Sharon stala záporačka a zločinec po tom, co předvedla ve filmech s kapitánem. Ani probliknutí nebo vyhnanství by ji nedovedlo k tomu, co se z ní tady stalo.

1.5.2021 | 12:17:25
ori

Ak sa potvrdí že to bol vlastne celú dobu Skrull tak to bude super, ale takto sama osebe ma vôbec nebavila.

webmaster
1.5.2021 | 10:34:38
akashko12

Vo filmoch mi bola veľmi sympatická, no skoro po celý čas v seriály bola dosť na nič (až na poslednú epizódu, tam bola skvelá ;) ).

redaktor
25.4.2021 | 12:47:47
Milano33

Sharon som si už predtým obľúbil s filmov, a aj keď tu hrala trošku druhé husle, scény s ňou stáli za to. A herečka Emily VanCamp je naozaj nádherná, takže sa na ňu aspoň pekne kukalo.

24.4.2021 | 23:44:21
tom99

Jako postavu jsem ji měl ve filmech rád. Ale tady bohužel byla naprosto zbytečná a působila navíc…

webmaster, grafik
24.4.2021 | 9:01:19
AzurovyAzure77

Reinkarnace Black Widow

11.4.2021 | 15:57:57
Navimisha

Je to opravdu sexy charizmatická agentka. Doufám, že ji v MCU ještě uvidíme.

10.4.2021 | 10:07:19
VictoriaF

Není to jen herečkou, bohužel Agentce 13 nemůžu přijít na chuť ani v komiksech.

30.3.2021 | 7:35:15
1

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama