The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 99×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Valentina Allegra de Fontaine

Valentina Allegra de Fontaine

Vlivná dáma, která se sice tváří přátelsky, ale manipuluje se všemi kolem sebe.

Sezóny 1
2021 - 2021

Celým jménem Contessa Valentina Allegra de Fontaine aneb přezdívaná Val, i když sama nemá ráda, když ji tak někdo nazývá, se zajímá o velice nadané jedince, které následně manipuluje pro své účely. Není to ovšem poprvé (a zřejmě ani naposledy), kdy Valentina s někým manipulovala. Když je John Walker zbaven štítu Kapitána Ameriky, americká vláda nad ním zavrhne i poté, co vše pro ně v minulosti udělal.

Je to právě Val, která Walkera navštíví v jeho ne zrovna nejlepším rozpoložení. Valentina Walkera přemluví, ať se k ní přidá, řekne mu, že má navíc než být nějakým panákem v obleku, který ovládají Spojené státy. Jelikož v případě Johna Walkera sérum supervojáka zesílilo i jeho špatné vlastnosti, Walker se tak lehce přidává právě na stranu Val. Ta pro něj ještě přichystá zcela nový oblek a stane se z něj tzv. US Agent.

Valentina je výborně informovaná o všem, co se děje po celém světě i mimo něj. Ví i ty největší tajemství jednotlivých hrdinů a dokáže přijít k informacím, kde kupříkladu nikdo nebyl. Jak to dělá, se brzy dozvíme. Viděli jsme, jak Val navštívila hrob Natashy Romanoff, kde dokázala přesvědčit Yelenu Belovu, že za smrt její nevlastní sestry nemůže nikdo jiný než její dávný přítel Hawkeye.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Veľmi zaujímavá postava s veľkým potenciálom.

redaktor
28.8.2021 | 19:54:32
tom99

Jsem zvědavý, kde se dále objeví. Tady byla dobrá.

webmaster, grafik
25.8.2021 | 18:12:17

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Reklama

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama