The Falcon and The Winter Soldier Finální trailer na Falcona a Winter Soldiera potvrzuje velikost a rozsáhlost celé produkce

Finální trailer na Falcona a Winter Soldiera potvrzuje velikost a rozsáhlost celé produkce

Finální trailer na Falcona a Winter Soldiera potvrzuje velikost a rozsáhlost celé produkce

Když si pustíte nejnovější trailer na náš seriál, tak snadno uvěříte tomu, že jde o ukázku na blížící se velkofilm. Hudba, výprava a digitální efekty jsou opravdu na výborné úrovni. Zdá se, že nám Disney opět představí další seriálovou parádu, o které si jiné filmy mohou jen zdát.

31 2
16.3.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /11

Karlosz

Je teda capitán murica konečně mrtvej nebo ne?

#2 PecaCZE
16.3.2021 | 14:13:43
PecaCZE

#1 Karlosz: Ano i když jsme jeho smrt neviděli ani přímo nikdo neřekl že zemřel… zestárnul jak bylo na konci v End Game. Na začátku SM: Far From Home byla prezentace zemřelých Avengers.

16.3.2021 | 17:11:09
Hunter12

Nevíme, zda zemřel. Nebo snad je jeho smrt potvrzená tvůrci? Od Far from Home novinky ohledně MCU moc nesleduji – skoro vůbec – tak je možné, že mi něco uteklo. Rozhodně bych ale nepočítal s jeho smrtí pouze na základě té prezentace zemřelých z Far from Home. Cap odešel do superhrdinského důchodu. Veřejnost o jeho cestě do minulosti nevěděla. V minulosti žil v anonymitě, ze které vystoupil, tedy alespoň před zraky Sama a Buckyho, až po událostech Endgame. Předpokládám, že ani po událostech Endgame nezjistila veřejnost o Capovi pravdu a ten tak dál žil v anonymitě. A veřejnost si tak nadále myslela, že zemřel během bitvy s Thanosem, protože ze světa zmizel. Proto se objevil na seznamu zemřelých. Možná ale zemřel nějakou dobu po tom, co Samovi předal ten štít a nebo teprve zemře v tomto seriálu. Dokud ale nebude přímo řečeno, že zemřel, v seriálu nebo od tvůrců, nemůžeme vědět, jak to s ním doopravdy je.

16.3.2021 | 22:13:27
Hunter12

Mým názorem je, že je na živu a že se jeho camea v seriálu dočkáme. Tak uvidíme. Většinu nadcházejících seriálů MCU nemám v plánu sledovat. WandaVision jsem tu šanci dal a moc mne to tedy nenadchlo, ale na tento seriál se dívat rozhodně budu. Jsem fanouškem Captaina. Captain America: The First Avengers byl prvním filmem MCU, který jsem kdy viděl. Tehdy jsem nevěděl, že je ten film součástí většího vesmíru. Teprve potom jsem se zpětně podíval na Iron Mana, Neuvěřitelného Hulka a Thora. I když jsem fanouškem Captaina, tak je mi jedno, jestli se v tom seriálu objeví, nebo ne. Hlavně, ať se seriál vyvede a nepokazí ho stupidním scénářem.

16.3.2021 | 22:23:43
Bane

Captain Rules.

18.3.2021 | 22:37:12
DC Expert

Hele můžu se zeptat po tomhle seriálu má být další seriál a jsou tam dvě postavy v marvel studio legends Zemo a Sharon Carter co je tohle za seriál?

#7 Hunter12
19.3.2021 | 11:34:46
Hunter12

#6 DC Expert: To mluvíš ale o tomhle seriálu. Zemo a Sharon budou právě v tomto seriálu vystupovat. Já první díl zatím ještě neviděl, ale pokud v něm ti dva ještě nebyli, tak v následujících epizodách vystupovat budou.

19.3.2021 | 14:37:01
evaval

Podle mě je Steve mrtvý, nikde to jasně sice řečeno nebylo, ale vzhledem k E01, kde psycholožka procházela Buckyho mobil, je to jasné. Steve by nikdy nezůstal bez kontaktu s Buckym kdyby žil.

#9 Hunter12
20.3.2021 | 8:20:59
Hunter12

#8 evaval: Tam ale nebylo řečeno, že nemá v kontaktech Steva. Tam bylo, že má méně než 10 kontaktů. Víme, že jedním z nich je kontakt na Sama, jemuž Bucky neodpovídá na zprávy. Dalším kontaktem může být právě číslo Steva. Podle první epizody bych také soudil, že je Steve po smrti, ale rozhodně ne na základě Buckyho kontaktů. Jde o to, že když Sam o Stevovi mluvil na té tiskové konferenci, přišlo mi, jako by mluvil o někom, kdo již nežije a ne o někom, kdo se někde jen schovává a chce dožít v anonymitě. Každopádně, dokud přímo nebude řečeno, nebo jasně naznačeno, že je mrtev, tak bych ho zatím ještě nepohřbíval.

#10 evaval
20.3.2021 | 11:30:38
evaval

#9 Hunter12: No jasně, ta psycholožka to neřekla koho tam má, ale není jasný, že kdyby Steve žil, tak by byli s Buckym v kontaktu? Steve obětoval skoro všechno aby Buckyho zachránil a kdyby žil, tak by mu byl určitě nablízku aby mu pomohl. Ale můžeme si počkat až to bude řečeno jasně :-) Já jen že bych se neupínala na to, že Chris Evans se v tomto seriálu ukáže.

#11 Hunter12
20.3.2021 | 11:47:16
Hunter12

#10 evaval: Já se na to neupínám. Vlastně mi to je jedno. Kdyby tam chtěli Evanse nacpat na sílu, ačkoliv by jeho účast děj nevyžadoval, bylo by lepší, kdyby se tam vůbec neobjevil. První díl naplnil má očekávání, byl parádní. A to i bez Captaina. Pokud se tam ale Steve neobjeví, tak doufám, že se té zmínky o jeho osudu nakonec od Sama nebo Buckyho dozvíme. Do té doby pro mne bude jeho osud neznámý – 50/50.

20.3.2021 | 12:19:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců