The Fast and the Furious (Rychle a zběsile) Michael Rooker se přidává k Domově rodině

Michael Rooker se přidává k Domově rodině

Michael Rooker se přidává k Domově rodině

Natáčení devátého dílu Fast & Furious je v plném proudu a k obsazení se nedávno přidal bojovník UFC Francis Ngannou. Nyní jsme se dočkali slavného herce, který se přidá k rodině samotného Doma Toretta.

7 0
20.8.2019

Po odskočení v podobě spin-offu Hobbs & Shaw chystá Justin Lin, který již dříve natočil tři zběsilé epizody, devátý díl. V tom se do hlavních rolí vrátí Vin Diesel jako Dominic Toretto, jeho přátelé a rodina a další z jeho okolí. Luke Hobbs a Deckard Shaw se ve filmu neobjeví, proto Lin a scenárista Chris Morgan zakomponovali do příběhu několik dalších postav. Díky tomu uvidíme v devítce několik nováčků včetně Johna Ceny či nedávno oznámeného zápasníka UFC Francise Ngannoua. Posledním potvrzeným členem obsazení je Michael Rooker, zavedená filmová hvězda, jež nedávno naskočila i do seriálu The Dark Tower.

Dom a spol. se v kinech znovu objeví 21. května 2020. Foto: Universal Pictures


Rooker se ve filmech a seriálech objevuje už od konce osmdesátých let, vidět jste ho mohli například v JFK, Cliffhangeru či Tombstone. Popularitu si výrazně navýšil účinkováním v komiksovém zombie seriálu The Walking Dead, uspěl také jako komiksový antihrdina Yondu ve filmech z vesmíru MCU. Jeho poslední rolí je prozatím Big T z antisuperma­novského příběhu Brightburn. Nyní se vydává na rychlou a zběsilou jízdu a v deváté epizodě ztvární postavu jménem Buddy, Torettova starého známého, který se opět přidá k jeho partě. Více o Rookerově postavě zatím nevíme, v boji s nebezpečnou Cipher by ale měl tento nováček sehrát důležitou roli.

Rooker se jako Yondu objevil ve třech filmech. Foto: Walt Disney Pictures

Těšíte se na Rookera v devátém díle?

Diskuze /3

Zigulík

Jsem zvědavej na jeho hlášky :D

20.8.2019 | 20:48:27
Dragon94

Yondu se objevil ve třech filmech? Já myslím, že byl jen ve Strážcích 1 a 2 a měl se objevit v Ragnaroku, ale nakonec tam nebyl.

#3 DarthRevan
22.8.2019 | 15:43:07
DarthRevan

#2 Dragon94: Pravda, já ten Ragnarok počítal, dík…

webmaster
22.8.2019 | 22:26:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw

Originální název: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
Premiéra: 2. srpna 2019 (USA), 1. srpna 2019 (ČR)
Režie: David Leitch
Scénář: Chris Morgan, Drew Pearce
Hudba: Tyler Bates
Hrají: Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jason Statham (Deckard Shaw), Vanessa Kirby (Hattie Shaw), Eiza González (Madam M), Idris Elba (Brixton), Helen Mirren (Queenie Shaw), Roman Reigns (Mateo Hobbs)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás