The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

totti

#4079 Stardos: Otázka je, prečo by tam vôbec bola? Z akého dôvodu? Ak to nie je niekto, koho už stretol, ale napamätá si, tak asi jeho dcéra dáva zmysel. Podľa komiksu by aj ona mala byť speedster, tak prečo im potom nepomohla?

#4082 dovahkiin #4088 Stardos
29.11.2017 | 21:54:02
dovahkiin

#4081 totti: Jestli je z budoucnosti tak už věděla že nazi porazili, nebylo to nutné

29.11.2017 | 23:48:11
Dejv

Hmmm co to bylo za epizodu.. Ty ostatni serialy uz nesleduju z nejakeho duvodu.. vubec to nedavalo smysl. Naprosto zbytecne

30.11.2017 | 0:23:49
Impulse

Jak se líbil crossover? Mně přišel strašně stupidní -Iris a Felicity zmlátí nacisty, kteří už od mládí mají vojenský výcvik. Obě dvě by měly být mrtvé. To samé platí pro lezbické duo – sice jsou trénované, ale aby samy zmlátily celou bandu vojáků?! Naopak Barry má problém porazit oponenty, se kterými by si měl utřít zadek. Dále Vůdce porazí celou bandu superhrdinů – black canary by měla jednou zařvat a KO. Jako vrchol hrozí, že Overgirl bouchne jako supernova a pak je z toho trapný skoro festivalový ohnostrůjek.

Velké zklamání oproti předchozímu dílu, ve kterém byl Thinker skvělý.

#4091 meya
30.11.2017 | 10:37:59
Tomass2002

Na to, že je Barry nejrychlejší člověk na světě, tak dost postav s ním dokáže udržet krok, viz. The Rayi, Supergirl, Tornado, Thawn… přitom svou ryhlost oproti minulosti zvýšil, jelikož byl ve Speed Force

#4086 totti
30.11.2017 | 11:55:27
totti

#4085 Tomass2002: Ak by som mal vychádzať z komiksov, tak Thawne je rýchlejší a Supergirl by s ním mala udržať krok, rozdiel medzi nimi by mal byť malý. V seriáli bol Thawne tiež od neho rýchlejší, navyše sám odvtedy mohol nabrať na rýchlosti. Od ostatných by ale mal byť rýchlejší

30.11.2017 | 14:07:46
witcherrr

Má cenu se na to dívat (crossover), když ted nesleduji ostatní seriály, které k crossoveru patří?

30.11.2017 | 16:22:34
Stardos

#4081 totti: Aby se koukla na svatbu rodičů? :D Třeba to má i jiný důvod, na to si musíme počkat

30.11.2017 | 21:06:07
PTlol

Připadá to divné jen mně, nebo i někomu dalšímu? Barry v crossoveru dokáže skoro zastavit čas a pochytat všechny kulky, ale nezvládne během pár vteřin pomlátit všechny nacisty? Vím není to doopravdy, ale fakt to občas(velmi často) postrádá logiku :/

#4093 Hed94
30.11.2017 | 22:14:59
PTlol

A to nemluvě o tom, jak prozkoumal během sekundy nepřátelské území O.o

#4092 gigi5
30.11.2017 | 22:16:31
meya

#4084 Impulse: mám z toho úplně stejný pocit. jestli už tohle nenatáčeli bez Kreisberga, protože tahle patlanice, to bylo teda asi to nejhorší, co jsem kdy z viděla. akce veškerá žádná a když už, tak to bylo tak chabý…a nakonec trdlo Felicity něco praští do hlavy a taky se chce vdávat?? spíš mi to přišlo jako reklama na: Buď gay/lesba, protože budeš pak vlastně Supergirl ségra, tvrďačka Sára, chudák sebeobětovanej Snart, ubohej v lágru …tamten jeho XX .....vidíš, jak je to cool a pecka a strašně romantický a prostě, kdo je homosexuál, tak je ten život vlastně hezkej, „i když to máme těžký, ale my se nevzdáváme. jsme jako vy naši hetero občané…“ btw. moc bych chtěla vidět, kdo z těch růžových lidí, by se ve skutečnosti taky tak hrdě postavil před „führera“ a řekl: já jsem gay/lesba ??? ostatní trojúhelníky a hvězdy neměli na výběr nebo to neskrývali

.........ou..­....tohle je vlastně „the Flash – diskuze“ sorry

#4094 Hed94
1.12.2017 | 21:25:09
gigi5

#4090 PTlol: Já jen nechápu, když byli na Zemi X a potřebovali se vrátit proč Barry neotevřel trhlinu sám, vždyť tuto schopnost speedstra nám ukázal již Zoom…

2.12.2017 | 19:57:05
Hed94

#4089 PTlol: Tohle je zrovna to nejmenší… to už spíš bych mlátil hlavou tvůrcům o zeď za to, že jak Berry tak i RF prostě jen běhají dokolečka kolem svých obětí místo toho, aby jim rovnou zlomili vaz, nebo prostě je třeba jen praštili a běželi dál… ale né… oni musí běhat 5 sekund kolem a pak až něco udělat… protože....... ? :D

3.12.2017 | 13:30:52
Hed94

#4091 meya: Mě spíš teda vadí, že z nácků úmyslně udělali bandu neschopnejch blbců s MP40 v ruce…

3.12.2017 | 13:33:33
Monoceros

Budoucnost se začíná plnit, vzpomente si na první sérii na poslední díl jak Barry běží do minulosti a objevují se mu tam náznaky budoucnosti … je tam obraz toho jak je Barry ve vězení ,,, zřejmě to byl obraz z dalšího dílu … Thinker s ním pěkně vyběhnul :D to jsem nečekal

6.12.2017 | 13:17:29
Monoceros

A ještě jedna věc … ted má Thinker nové tělo ale nebude se mu taky rychleji opotřebovávat? s původním tělem vydržel od výbuchu urychlovače 4 roky ..takže každý 4 roky se bude muset do někoho převtělit? Samozřejmě že ho nejspíše Barry na konci série zabije, protože on zabíjí všechny záporáky včetně sebe …kromě Eobarda a to nevím jako proč :D

6.12.2017 | 14:47:46
Sethissimo

SPOILER!!! Možná detailista ale…když si Thinker rozbil křeslo…jak to, že ho na konci měl fungl novinka a funkční? :D

#4099 červený gumáky
6.12.2017 | 19:00:52
mrco1991

Jako umim se vyhnout kulce ale thinkerovi drapy to uz nedam :D fakt sem se musel smat …

6.12.2017 | 21:20:40
červený gumáky

malickost :D ale proc barry nevibroval tak rychle ze ho lidske oko nedokaze zahlidnout, takze by ho policajti nevideli ? :D

#4097 Sethissimo: ted si nejsem jist, ale myslim si ze ho nerozbil, proste se s nim ponoril (resp. nepamatuji si ze tam byl nejaky vybuch nebo tak, ale pouze se ponoril pod hladinu), je to „nejgenialnejsi clovek“ na svete, treba to ma taky nejak osefovany :D

#4100 Monoceros
7.12.2017 | 17:41:36
Monoceros

#4099 červený gumáky: mohl s klidem popadnout Thinkerovo tělo a zmizet dříve než ho spatří …ale rozhodl se neutíkat, nevím sice proč, ale asi si myslí že se prokáže jeho nevina :D

8.12.2017 | 14:51:59


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama