The Flash
89/100 - 558×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S02E14: Escape from Earth-2

S02E14: Escape from Earth-2

Tým hledá na Zemi 2 Zoomovo doupě, proto zajdou za nečekanou osobou, kterou požádají o pomoc. Na Zemi 1 Caitlin shání dokonalé sérum Velocity-9, aby Jay mohl zastavit Geomancera.

cz sk
16.2.2016
3 900 000
42 minut

Základní info:

Režie: J.J. Makaro
Scénář: Todd Helbing, Aaron Helbing, David Kob
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Jesse L. Martin (Joe West), Teddy Sears (Jay Garrick), Demore Barnes (Henry Hewitt), Violett Beane (Jesse Wells), Tone Bell (Scott Evans), Adam Stafford (Adam Fells), Romuald Hivert (policista), Jeff Sanca (strážník STAR Labs), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Killer Frost byla fakt dobra jak nejdřiv pomohla pak zradila a nakonec zase pomohla, kdo vi co s ni je a zajima mě kdo byl ten vězen v masce a ten konec s tim Zoomem a Jayem byl fakt zajimavy.

redaktor
1.3.2020 | 21:55:16
KarlCZ

Naprosto famózní :)

24.9.2016 | 12:53:00
EjJouPato

Moje teorie je taková, že Jay je Zoom. Jay přišel do Star Labs(na E1) až po Wellsovi a oba se neměli moc rádi(i když to nemusí Wells vědět). Říká o sobě že je Flash z E2 a přitom to tak být nemusí, celou dobu se snaží získat rychlost přes Velocity 6 ale ta mu nedodá trvalou rychlost, kterou potřebuje, a tak se snaží s nimi vytvořit nový lepší Velocity, které ho zrychlí. Neviděli jsme ho když odešel ze Star Labs, a v tu dobu tam Zoom byl a přinesl jim Flashe v krvi. Ten týpek v masce v Zoomově „doupěti“ vyťukal ,,Jay" a vztekal se když Barry řekl celé jméno a ,, Jay tu není". Myslím že chtěl říct, že on je Jay a Zoom taky, že mu ukradl jeho identitu na E1 a drží ho tam kvůli buňkám které mu umírají díky Velocity 6. A nahrál svoje „zmizení“, aby se mohl plně připravit na Flashe a zabít ho.

25.2.2016 | 14:32:43
StrejdaCZ

Celou dobou se těším, až odhalí toho chlapa v masce a ono nic! Nebo jsem se těšíl, jestli ukážou Snarta jako starostu a taky nic! Ale i bez těchto věcí, co mě naštvaly to byl pořád dobrý díl :)

23.2.2016 | 19:21:16
Oju

Jay je hrozný a hlúpy, postaví sa oproti tomu, také moc nachystané to bolo… dúfam, že budeme vedieť, čo je s Killer Frost a že ju ešte niekedy uvidíme :)

23.2.2016 | 16:47:25
from_stardust

Tenhle „dvojdíl“ byl prostě něco! King Sharka mám fakt ráda, ale radši bych si dala pokračování věcí, které se staly tady. Počítám, že další cesta na E-2 je v dohlednu, kvůli Jayi a samozřejmě kvůli tomu muži s maskou, kterému Barry slíbil, že se pro něj vrátí. A všichni víme, jak to je, když něco Barry slíbí. Teoriemi o Jayi, Zoomovi a muži s maskou se radši zaobírat nebudu a nechám se překvapit. Co bych ale ráda napsala, tak to, že oceňuji herecký výkon jak Granta Gustina, který Barryho-2 zahrál výborně a naprosto uvěřitelně, tak Carlose Valdese v první části, kdy stejně tak zahrál Reverba. Nevím, jak moc je těžké hrát dvojníky, ale tu uvěřitelnost a rozdílnost velmi oceňuji. U ostatních jsem to tolik nepociťovala jako právě u těchto dvou, skvělá práce.

22.2.2016 | 16:07:56
Danyll

Až na ten nechutně předvídatelný konec opět super. Flash válí, zatímco Arrow je čím dál horší.

20.2.2016 | 21:54:47
fanta2pomeranc

A co takhle: muž se železnou maskou je Henry Allen z E1, proto už tam dlouho nebyl a proto zná pětkový vězeňský kód. … jinak díl skvělý.. jako celá tato dvojepizoda.

20.2.2016 | 16:23:36
Kothy

Neskutecny narez! fakt pecka :)

20.2.2016 | 15:33:36
Angi

Nikdy nepochopím, proč na Zooma v době, kdy je indisponovaný (momentálně ochalzený Killer Frost) Wells nevystřelí z tohos vého kanónu.

20.2.2016 | 9:24:15

Stav překladu

Epizoda S09E13: A New World, Part Four

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Konec celého seriálu se blíží. Před námi jsou poslední dvě epizody, ve kterých bude vyřešena zápletka Nového světa.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama