The Flash S03E20: I Know Who You Are

S03E20: I Know Who You Are

S03E20: I Know Who You Are

Barry a tým poznávají Tracy Brand, vědkyni, která má možná něco, co zastaví Savitara. Killer Frost však po ní také jde, a proto se tým musí utkat se svou kamarádkou, což bude obzvlášť obtížné pro Cisca. Vztah mezi Joem a Cecile se dočká velkého obratu.

cz sk
2.5.2017
2 690 000
43 minut

Základní info:

Režie: Hanelle Culpepper
Scénář: Bronwen Clark, Joshua V. Gilbert
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 19), Jesse L. Martin (Joe West), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Tom Felton (Julian Albert Desmond), Anne Dudek (Tracy Brand), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Andre Tricoteux (hlas Savitara), … 

Trailer ke dvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Killer Frost super, ale jinak mi to začíná připadat čím dál víc padlý na hlavu.

8.9.2017 | 10:46:53
Remi91

Poslední díly mám velký problém zhlédnout epizodu bez toho, aniž bych každých pět minut kroutil hlavou nad hloupostí postav a vzniklých situací. Je to zlé a začínám si přát, aby seriál co nejdříve doběhl do finiše. Tohle už v další řadě nezvládnu.

webmaster
14.5.2017 | 19:58:26
HellTsuku

Future Flash dává větší smysl než Ronnie, jelikož Barry ajko šílenec se takhle objevil i v komiksech ne sice v obleku Savitara, ale podoba tam je. To že vraždil, všechny rychlíky nebyl zrovna nejpěknější

14.5.2017 | 18:31:51
PatasEl

První hvězdička za Killer Frost, druhá za konec, sice jsem to tušil, ale i tak fajn. Zbytek totální slátanina a telenovela

9.5.2017 | 0:53:49
Kothy

Sice trochu ocekavane, ale i tak super :)

8.5.2017 | 14:34:28
Fuli

Nic moc vypadá to že příště budou řešit jak vymazat Barrymu paměť aby Savitar neměl stejný vzpomínky. Ale asi je každý mu jedno že když do toho zatáhli tu vědkyni tak ty věci v tom holografickým disku už neplatí. V první serii se aspoŇ snažili, aby činy který dělali jinak se projevili na novinách co měl Revers Flash.....prostě mi příjde že úroveň furt klesá.

8.5.2017 | 13:52:57
Spiker

Ok, opět mi Flash vyprášil kožich, bylo to super, i když přecejen trošku slabší plný počet. Future Flash! Já to věděl, neměl jsem se nechat lákat jinýma teoriema, jakmile jsem byl upozorněn na tu slovní hříčku „I am the FUTURE-Flash,“ mělo to být jasné..¨ A Killer Frost je mnohem víc sexy než celkem zbytečná Caitlin, prosím nechat..

7.5.2017 | 7:16:53
PHood

Nemůžu si pomoct, ale Future Flash mi strašně připomíná Derycka Whibleyho ze Sum 41.

6.5.2017 | 20:09:14
Wettguy

ME SAVITAR, ME SMART. Můžu zachránit Killer Frost a zároveň zabit Tracy ale ne, thats not what I do. Strašná fraška celej tenhle seriál, ať už tahle kupa nelogičností konečně skončí a mám klid. :-D Savitarova totožnost naprosto předvídatelná.

6.5.2017 | 14:21:02
xXCh1ckXx

Konečně jsme se dozvěděli Savitarovo totožnost a musím říct, že mě to vůbec nepřekvapilo. Už od začátku jsem tušil že Savitar je na bázi Blue Flashe

6.5.2017 | 14:13:17

Stav překladu

Epizoda S06E06: License To Elongate

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás