The Flash
89/100 - 548×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Poslední sezóna
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Jesse L. Martin (Joe West), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Kayla Compton (Allegra Garcia), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S04E01: The Flash Reborn

S04E01: The Flash Reborn

Během toho, co je Barry ve Zdroji rychlosti, se ochrany města ujali Iris, Kid Flash, Joe a Vibe. Ve městě se však objeví mocný obrněný zločinec, který město ohrozí, pokud se neobjeví Flash, a proto se Cisco rozhodne učinit riskantní skutek, díky kterému osvobodí Barryho. Osvobozený Barry však není takový, jaký byl předtím.

cz sk
10.10.2017
2 840 000
43 minut

Základní info:

Režie: Glen Winter
Scénář: Andrew Kreisberg, Todd Helbing, Eric Wallace
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Danielle Panabaker (Killer Frost), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Jesse L. Martin (Joe West), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Neil Sandilands (Clifford DeVoe), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kim Engelbrecht (Marlize DeVoe), Britne Oldford (Shawna Baez), Nevin Burkholder (muž), Michaela Chalmers (dcera), Adam O'Neill (řidič), … 

Kvíz k první epizodě

Trailer k první epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ibrahimgilbert

Po tom, co se Iris dobrovolně vzdala Samuraji, veškeré mé naděje pro dobrý konec zmizely. Jestli to takhle bude pokračovat, tak potom nemá cenu to dál sledovat.

12.10.2017 | 21:24:22
Spiker

Poněkud temný úvod na to, jak říkali, že to bude sluníčkovější, ale takhle to já radši. Spíš mi vadilo, že Flashův návrat je klasický bullshit a jeho uzdravení klasická scénáristická klička, ale to se tak nějak od komiksového seroše čeká. Hlavní je, že jsem se nenudil a docela to odsýpalo. Jsem rád, že Flash dostal tenhle sytější kostým, který jsme si už mohli prohlédnout v minulé řadě, líbí se mi mnohem víc. Caitlin je zpět, to je dobře, ale jeden element přeci jen chybí. Juliana asi přežijeme, ale bez Welse to bude těžké. Že by nějaká čtvrtá verze?

12.10.2017 | 13:44:03
BottleOfWater

Čekala jsem víc. Myslím, že by celýmu seriálu prospělo, kdyby se Barry a Iris rozešli, ty jejich sladký rečičky jsou čím dál tím víc otravnější. Těch 60% je za Caitlin (na ní jsem se neuvěřitelně těšila!) a vlastně i za Thinkera. Jsem na něj docela zvědavá.

redaktor
12.10.2017 | 10:24:35
Quinzel

A pokračujeme v soap opeře.

12.10.2017 | 7:42:26
CaptainDeadpool

Lidi já nevím, co se vám pořád nelíbí, jasny Iris je brzda, ale na to ste si snad už zvykli ;) ne? jinak mě opavdu pobavila zmíňka o ČR… a taky se mi líbilo rozšifrování Barryho blábolů :D jediný co se mi opravdu nelíbilo, bylo že Barry je mimo jen do chvíle, než mu Joe řekne, že je Iris v nebezpečí… za ě supr oddechová epizoda a seriál celkově ;) 94,5%

12.10.2017 | 7:01:37
Livia136

Iris otravná ako vždy to už ani nemá zmysel nejako komentovať.. Začiatok sa mi páčill, keď sa Barry vrátil pomätený, ale oni to samozrejme museli zničiť tým, že ho vyliečia behom piatich minút a ešte takým blbým spôsobom. Mohli to natiahnuť apson na 2–3 časti.

12.10.2017 | 6:56:33
PatrickD

40% za Flash speed:D

12.10.2017 | 3:30:46
Starkyno

tak se mi zdá, že čím dál víc američanů fascinuje česká republika, zmiňují jí čím dál víc ve flimech, hrách a seriálech

12.10.2017 | 1:37:27
Bane

Tedy až na finální fight se Samurajem a toho Dartha Sidiouse na konci to docela šlo…

11.10.2017 | 23:57:18
pato3012

za mna 90% i ked sa to nahodiť nedá…ano Iris je ako osina v zadku…ALE…ako povedal Barry udrzala ich spolu, čiže jej prínos už poznám ( po tak dlhej dobe bolo na čase):Nuž diel bol zaujimavý, len nechápem stále, prečo robia z toho telenovelu…ano Iris je Barryho životná láska,…,ale netreba tlaciť na pílu…Ohladom jeho zázračného „vytriezvenia“…už to tu bolo spomenuté…myslím, že on vie čo sa dialo a aj prečo zrazu ostal normálny, ale je tam niečo viac čo zistime časom. No a na záver Cait…je pekné, že KF už vie kontrolovať, ale dáva jej to dosť zabrať…no v tomto prípade mi to príde ako iba sebaobranný reflex,že sa z nej stane KF…aj Bruce Benner sa stane Hulkom len ked sa nasere…u Cait je to očividne ked je v nebezpečenstve KF sa objaví…

11.10.2017 | 23:14:45

Stav překladu

Epizoda S08E20: Negative, Part Two

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Poslední dvě epizody osmé řady se zaměří na Irisinu nemoc i na to, co s tím vším má společného Flashův nepřítel Eobard Thawne.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama