The Flash S05E15: King Shark vs. Gorilla Grodd

S05E15: King Shark vs. Gorilla Grodd

S05E15: King Shark vs. Gorilla Grodd

Když gorila Grodd napadne Central City, tak se ve snaze ho porazit Barry a jeho tým spojí s nečekaným spojencem, King Sharkem. Když se do toho pustí, tak požádají o pomoc Dr. Tanyu Lamden, aby skrze ni pronikli k muži Shayi Lamdenovi, který se ukrývá uvnitř podoby žraloka.

cz sk
5.3.2019
1 670 000
42 minut

Základní info:

Režie: Stefan Pleszczynski
Scénář: Eric Wallace, Lauren Certo
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Tom Cavanagh (Harrison Sherloque Wells ze Země 221), Jesse L. Martin (Joe West), Audrey Marie Anderson (Lyla Michaels), Zibby Allen (Tanya Lamden), Dan Payne (Shay Lamden), David Sobolov (Grodd), … 

Kvíz k patnácté epizodě

Jak se jmenuje věda, kterou se zabývá Dr. Lamdenová?

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WinterIsComing

A nechápu, z čeho jste všichni tak vystříknutí…Ooneill má pravdu

7.3.2019 | 10:37:04
Kothy

Epicky fight!

7.3.2019 | 0:59:55
Ooneill

omg ten humanistickej přístup všech lidí v týmu me začína pěkne srát. Jakto že jsi mu píchl lék, i když me chtěl zabít, bez jeho dovolení?… Really? bežte s tím do hajzlu… A kdy se kurva zase ta podelaná opice dostala zase na zem? Naposledy si ho pamatujji, jak byl nekde uvezne v alternativní zemi nebo dzungli… Opravdu tuhle sračkovkou serii sledují už jen proto, abych vědel jak to dál můžou kurvit. NASRAT!!!!! Jo a jesště, když flash je rychlejší než ranní sraní, tak to opici nemohl sundat tu čelenku v té rychlosti??? to k nemu musel jít jít krokem, aby jí dal šanci se zázračně probrat a dát mu na rypák? DOUBLE nasrat!!!

7.3.2019 | 0:50:19
KerryN

Úžasný díl.

6.3.2019 | 19:24:15
Lex Luthor

King Shark vs Grodd se soubojem si dobře vyhráli. Ach jo tým Flash vymyslel další debilní nápad, jak si poradit s Cicadou. Cicada měl být záporák nejvýš na osm dílů a už i to bylo moc. Udělat z něj hlavního záporáka na celou sérii byla blbost. Ani se neobjevuje ve všech dílech a důvod nejspíš nevědí, jak ho zatáhnout do děje. Měli si vzít příklad ze Sylara z Heroes. Ten zabíjel ostatní a získával jejich schopnosti. Kdyby tohle uměl Cicada byl by mnohem zajímavější.

6.3.2019 | 19:01:39
RagnarokCzD

Recept na úspěšnou epizodu Flashe: Odsunout celej tým flash na druhou kolej a nechat všechno udělat uplně jiný postavy. Svym způsobem je to smutný, ale funguje to. :-/

6.3.2019 | 15:50:19
fanta2pomeranc

Moc pěkný díl. Shay super

6.3.2019 | 15:09:55
Ananas

CGI v tejto epizóde ma dosť prekvapilo.

6.3.2019 | 11:46:26
Xavik

S tím soubojem si tentokrát vyhráli.

admin
6.3.2019 | 6:47:36

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S06E08: The Last Temptation of Barry Allen, Pt. 2

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás