The Flash S05E22: Legacy

S05E22: Legacy

S05E22: Legacy

Barry čelí svému nejstarší a zároveň nejhrozivějšímu protivníkovi, Reverse Flashovi.

cz sk
14.5.2019
1 530 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gregory Smith
Scénář: Lauren Certo, Todd Helbing, Eric Wallace
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Chris Klein (Orlin Dwyer), Tom Cavanagh (Harrison Sherloque Wells ze Země 221), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Jesse L. Martin (Joe West), Patrick Sabongui (David Singh), Sarah Carter (starší Grace Gibbons), Victoria Park (Kamilla Hwang), Everick Golding (Trevor Shinick), Islie Hirvonen (mladší Grace Gibbons), … 

Kvíz ke dvaadvacáté epizodě

Z čeho je podlaha na policejní stanici?

Trailer ke dvaadvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Doctor_11

Ach bože, a to som myslel že po minluej sérii nič horšie byť nemôže…

29.9.2019 | 19:20:45
dbar

Podíval jsem se alespoň na poslední díl… a bylo to hrozné. Herecké výkony hrozné, neuvěřitelně tupé dialogy, chování postav i střih scén… Kolikrát že tam řekli slovo legacy?

1.8.2019 | 10:28:52
dannymoro58

Pěkné zakončení páté sérii… Jsem zvědavý na šestou sérii. Always a fan of The Flash. :)

překladatel
23.6.2019 | 8:22:38
Brett

Chce to strašidelnějšího záporáka. Tato řada byla spíše (pod)průměrná. :-)

redaktor
30.5.2019 | 14:56:05
Warriorn

No jako pěkně si tady s tím tvůrci vytírají prdel. Ohledně cestování v čase si asi přečetli jenom nějakou pohádku (netvrdím, že sám vím, jak by mělo fungovat), ale to jak to pořád překrucují tam a zpátky, jak se jim zrovna hodí, je totální humus na blití. V momentě, kdy zmizela Nora, se vlastně nic z toho nestalo a Reverse Flash by měl být pořád ve vězení. Ale nedejte nám vysvětlení. Radši spoustu brečení od hlavních postav. To, že si Time Wraithi asi vzali dovolenou a Reverse flash pořád žije, je snad lepší ani nekomentovat.

40% že odešel Cisco, hrozná postava poslední dobou, kterou vyždímali do sucha a už nabízela jen blbý řeči.

23.5.2019 | 17:10:35
janmatys

Tohle se řadí k tomu lepšímu, co autoři poslední dobou vyprodukovali. Stále by ovšem mohl nastat VELKÝ problém, protože se šušká o tom, že Tom Cavanagh možná opustí seriál po Crisis On Infinite Earths, a to by byla vskutku tragédie, protože je to jediný HEREC! Jeho výkony jsou vskutku parádní a v podstatě je jedno, jestli hraje záporáka, vědce, detektiva, milovníka, hrdinu nebo třeba hochštaplera – napříč seriály jsem pravděpodobně neviděl nadanějšího herce (a že jsem jich viděl dost)! Grace jako záporák byla totál bez šťávy a člověk si k ní prostě nevybuduje vztah, ať už pozitivní nebo negativní. Nora méně otravná než obvykle, Iris na ránu jako obvykle.

23.5.2019 | 2:45:34
nokisak

Tak jo proč ne. Za setrvačnosti jsem dokoukal, ale dál už ne. Dochází nápady, vaření z vody, točení kolem emočních klišé postav stále dokola. Vývoj postav skoro žádný. Pro mě to ztratilo šťávu co to mělo.

20.5.2019 | 18:43:05
RagnarokCzD

Nora mi bude chybět … Flashovi ublíženecký kecy o tom, jak jí už nemůže věřit, ne. -_-

18.5.2019 | 16:15:47
Posspi

Finále mi do hlavy vneslo spoustu smíšených pocitů, takže to shrnu. Motorem epizody byl jednoznačně Reverse Flash, kterého Tom Cavanagh ztvárňuje prostě skvěle. Ať už má jakoukoli roli, vždycky to jsou rozdílné osoby a stejnou tvář v tam téměř nevidím – 100% jednoznačně. Pak je tu ale ta horší stránka, konkrétně záporačka, ke které jsem si nevybudoval ani kapku emocí či jakékoliv pokory. Nezaujal mě ani charakter, ani vzhledová stránka, jde prostě vidět, že Grace byla pouhým dílkem do skládačky, aby to tak nějak mělo hlavu a patu. Nora na začátku strašná, tady jsem s ní ale cítil. Za návrat třeba v poslední sérii se zlobit nebudu, když to budou dejme tomu flashbacky. Takže odchod Carlose Valdese je potvrzen.. nečekal jsem to. Způsob, jakým jeho linku uzavřeli byl však dojemný. Za RF 60%.

17.5.2019 | 0:00:17
matt44

zmiznutie flasha posunuli kvoli koncu Arrowa. Avsak dufam, ze to posunutie je len fake a ze realne tu bude serial 10 rokov (teda 10 serii) tak ako bolo planovane uplne na zaciatku. odchody vobec nelutujem, mozno len ciscov, ale ved uvidime, mozno sa vrati. tiez netusim ako je RF spat, ale to vysvetli dalsia seria alebo internet :)

16.5.2019 | 22:31:45

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S06E09: Crisis on Infinite Earths: Part Three

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás