The Flash S05E22: Legacy

S05E22: Legacy

S05E22: Legacy

Barry čelí svému nejstarší a zároveň nejhrozivějšímu protivníkovi, Reverse Flashovi.

cz sk
14.5.2019
1 530 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gregory Smith
Scénář: Lauren Certo, Todd Helbing, Eric Wallace
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Chris Klein (Orlin Dwyer), Tom Cavanagh (Harrison Sherloque Wells ze Země 221), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Jesse L. Martin (Joe West), Patrick Sabongui (David Singh), Sarah Carter (starší Grace Gibbons), Victoria Park (Kamilla Hwang), Everick Golding (Trevor Shinick), Islie Hirvonen (mladší Grace Gibbons), … 

Kvíz ke dvaadvacáté epizodě

Z čeho je podlaha na policejní stanici?

Trailer ke dvaadvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FanArrow

Nejvíc bude chybět Sharloque, nejlepší postava 5 série ale teď víme že Flash skončí tak že Barry zmizí, jak řekl Eobard, tomu se nelze vyhnout navíc se zkrátil čas jeho zmizení, takže jestli to tak skončí, tak to bude pro seriál jedině dobře žádný Happy end s Iris.

16.5.2019 | 22:25:26
Arihant

Po velmi dlhom case poriadne ukoncenie serie, ked clovek trochu vypne mozog a len sa bavi :)

16.5.2019 | 19:20:41
kingsizeboss

zatím zřejmě nejhorší zakončení serie The Flash snad 6. bude mít kvalitu těch prvních…

16.5.2019 | 15:39:32
Monoceros

Já teda nevím, ale nemělo jim dojít že tímhle vlastně způsobili to že se jejich dcera možná nikdy nenarodí? Vytvořili úplně jinou časovou osu a přivolali na sebe krizi mnohem dříve než měla být.

16.5.2019 | 15:23:28
RedRose

Linka s Cicadou byla tak strašně otravná, že jakékoli ukončení je pozitivní, ale opět to „nabídneme Grace lék“ a následně její přesvědčování! To moralizování je už fakt na palici! Zmízení Nory bylo dojemné, včetně toho videa na konci, ale jsem fakt rád, že je pryč. Odchod Cisca asi zkousnu, ale bude chybět. To cestování časem je zapeklitá věc. Přítomnost RF, ne že by vadil, ale podle všeho by už neměl existovat?! Taky myslím, že díky zmizení té dýky by RF ve vězení vůbec nebyl a Nora by asi zmizela taky dřív, případně by tam vubec nebyla, když by RF nebyl ve vězení…?! Ty paradoxy… :-D Joe novým kapitánem je fajn. Odchod Sherloqua mrzí, ale možná příjde další Wells? Krize posunutá na 2019, což je fajn a jsem zvědavý. Nejotravnější postavou zůstává Iris a asi tam bude prudit napořád…

16.5.2019 | 10:57:39
SaVerr

Wau

16.5.2019 | 0:47:39
Bikeprincess_

No já čekám, až zemře Iris…nechápu, proč prostě nemohl vydržet s Patty Spivot. Ale radost, že umřela Nora, ale smrt Iris by potěšila více :) stále nechápu, proč měli o ní strach, když byla je něco z budoucnosti :D

15.5.2019 | 22:54:59
Kothy

Uz me to nebavi, koncim…

15.5.2019 | 21:24:50
NazgulCZ

@Stanley97 úplně jednoduše, kdyby jsi trochu hledal na vyhledávači Google, najdeš si něco o tzv. Negative Speedforce a důvod proč je Thawne naživu, ale jinak souhlasím, s tím jak si hrají s časem aby jim to nějak vyšlo ale na druhou stranu to jak funguje čas a cestování v něm nikdo neví a snad ani nebude… Vše jsou zatím jen teorie a to jak to pojmou scenaristi je z mé strany opravdu na nich a buď se ti to líbí nebo ne

15.5.2019 | 21:15:34
TeriKoffi

Tento díl byl úžastnej,dojemný odchod Nory. 5 serie byla pro mě nejlepší kvůli to mu že tam byla Nora (doufám že se někdy vrátí).

15.5.2019 | 18:12:42

Stav překladu

Epizoda S06E06: License To Elongate

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Na co se můžeme těšit v 6. - 8. díle?

Zatímco Barry připravuje další členy týmu na život bez Flashe, tak čelí hrozivému Bloodworkovi. Letos nás čeká finále tvořené dvěma epizodami.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás