The Flash S07E09: Timeless

S07E09: Timeless

S07E09: Timeless

Po devastující zradě se Barry obrátí na nadčasového Wellse a požádá ho o pomoc. Iris vede své novináře po nebezpečné cestě za odpověďmi a Cisco poví Kamille o své největší obavě.

cz sk
11.5.2021
740 000
43 minut

Základní info:

Režie: Menhaj Huda
Scénář: Kristen Kim, Joshua V. Gilbert
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jesse L. Martin (Joe West), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 1), Michelle Harrison (Zdroj rychlosti), Victoria Park (Kamilla Hwang), Sara Garcia (Alexa Rivera), Ennis Esmer (Psych), Christian Magby (Deon Owens), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Venciczech

Tenhle díl byl šíleně zbytečný. Už se dívám fakt jen ze setrvačnosti.

13.5.2021 | 20:38:45
Mohy

35 minut děje by se dalo shrnout jako čekání na to, až se Barry rozmyslí a dá na zbytek týmu, takže díky za nic. Jeden velký vtip tohle.

13.5.2021 | 17:53:34
RagnarokCzD

Když Iris řekla „budeš to muset zvládnout beze mě“ a odpochodovala … byl sem nejšťastnější za poslední tři sezóny … bohužel jen pár sekund, než se ukázalo že budeme mít další epizodu zaměřenou na holčičí klub. -_-

Zbytek? Kecy, prdy, beďary … jako obvykle. :D

A to finále? :D „Oživili jsme mrtvou holku, protože jsme se přestali hádat?“ WTF? :D

13.5.2021 | 15:56:06
EdnaMichael

strašná nuda…

13.5.2021 | 8:08:40
Makuse23

40% dávám jenom kvůli tomu že se tam konečně objevil Harrison Wells, jinak bych dala 20%

13.5.2021 | 1:14:42
Godrick

Nora je v bratrstvu kočičí pracky :D

13.5.2021 | 1:12:45
FanArrow

To female trio si začne hrát na lovce duchů, to bylo fakt tak trapný, aspon že Kamila odejde a zachrání se. Ten Cisco tam byl taky fakt zbytečný, ani Barry se nepřiklonil k jeho názoru, až Joe mu otevřel oči. Dobře že Carlos odchází. Jinak to zachránil HW a Joe svým vyprávěním o dětech prostě nejlepší West. Záporák je zatim na 50% SF taky někdo nebo něco může manipulovat s SF aby zničila všechny zdroje, kteří by něco/někoho mohli ohrozit. Jinak SF nemá důvod zabíjet zdroje, pokud není hlavní strůjce. Caitlin tam hrála čistého času asi 2 minutky a Iris 40 minut, takže další sérii můžeme očekávat Iris s rychlostí. Když nedůležitá postava má tolik prostoru, aby nebylo tak vidno že je useless, tak si tvůrci vymysleli že je propojená s SF no mám dost.

13.5.2021 | 0:52:50
Ostberg

momentálně na Netflixu jedu druhou řadu, pochopil jsem proč jsem ten seriál dříve tak moc miloval, protože ty první řady byly tak strhující jízda plná náboje, Zoom, Savitar, Devoe, všichni měli něco čím ta řada byla aspoň trošku spešl. i ten Cicada jako záporák taky šel, byl tajemnej a zajímavej, zápletka s Thawnem taky, bohužel po konci 5 řady už to jde hrozně moc z kopce a je to jak kdyby to byl najednou úplně jinej seriál....... akce ubylo stejně tak jako ubylo jednodílových meta záporáků se speciálními schopnostmi ( asi hodně přiškrcenej rozpočet ) děj mám pocit že stojí už 5 dílů na jednom místě. Pořád doufám, že se to zlepší ale fakt to není dobrý, a odchod hlavních herců je jen počátek konce

12.5.2021 | 22:35:58
Lex Luthor

Barry a Iris, jako rodiče nových Forces ach jo CW už ta rodinná pouta cpe vážně do každého svého seriálu a jestli v každém díle budou jen kecat o blbostech, které nedávají smysl a promlouvat padouchům do duše tak tahle série pro mě bude asi konečná a Frost mé nejoblíbenější postavy se zbavili fakt blbě. Zdá se, že Barryho odpověď na všechny problémy je vždy cestování v čase. Těžko uvěřit, že ve Flashově světě to jsou sotva dva týdny, co uběhli od zrození Forces.

12.5.2021 | 22:23:35
Bruce.Kent

Už mě to promlouvání do duše vyloženě sere. Nic jiného než povzbuzující a uklidňující řeči tu pomalu není. Seriál už opravdu ztrácí svoje kouzlo. Ach jo.

12.5.2021 | 20:26:00
1

Stav překladu

Epizoda S07E09: Timeless

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Následně se dočkáme soudu s Killer Frost a Barry požádá o pomoc posledního žijícího Wellse.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás