The Flash
89/100 - 548×

S08E09: Phantoms

S08E09: Phantoms

Barry a jeho tým jsou čím dále blíže tomu, aby zjistili, co je zač ohnivý metačlověk, kterého hledají, ale vůbec netuší, kde by se mohl nacházet. Iris, která potřebuje rozptýlení, cestuje do Coast City, aby tu sepsala článek.

cz sk
30.3.2022
540 000
43 minut

Základní info:

Režie: Stefan Pleszczynski
Scénář: Jeff Hersh
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Frost), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jesse L. Martin (Joe West), Natalie Dreyfuss (Sue Dearbon), Christian Magby (Deon Owens), Milton Barnes (Quincy Runk), Mika Abdalla (Tinya Wazzo), Carla Mah (barmanka), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Posspi

Máme nového záporáka, kterým je jakási.. chladivá ohnivá hmota uvažující sama za sebe? Nevím, jestli se smát nebo brečet, ale tohle mě absolutně netankuje. Těšil jsem se, že seriál opět nabere grády, ale spíše se to momentálně drží v průměru, možná až podprůměru. Linka s Chesterem na mě asi nefungovala tak, jak měla, protože prostě víte, že všichni vyváznou živí. Stačí pár vřelých slov, láska až za hrob a zlo je poraženo. To by mohlo fungovat, ale jen v pár dílech, nikoliv několika řadách po sobě. Já chci nějakou akci, očekávám příběh kterej bude mít hlavu a patu, abych mohl se záporákem alespoň trochu soucítit. Ale tahle „meta-hmota“? Jako opravdu? Za Sue a její typickou sarkastickou sexy personu, která vždycky pobaví, dám dvě hvězdy. Jinak bída.

29.6.2022 | 21:20:11
CaptainDeadpool

takhle blbě promrhanou šanci zabít Chestra už snad nedostanem.. seriálu by prospělo pár hlavních postav zabít a nahradit je novými, které by nebyli tak otravné a ukňourané…

1.4.2022 | 16:52:15
Basim

Nuda jenom něco o tom ohni a to je všechno akorát hlavní záporák bude ženská Black Fire. Ta zabila supergirl. Ani bych se nedivil kdyby to byla ženská co byla s Iris.

1.4.2022 | 7:22:58
Bruce.Kent

Už ztrácím veškerou naději s tímto kdysi skvělým seriálem. Furt nedokážu přijít na to, proč tomu dávám stále a stále další šance. Škoda slov. Ugh.

31.3.2022 | 22:25:54
Lex Luthor

Ach jo jak já se těšil na meta sériového vraha, který za pomoci svých ohnivých schopností zabíjí lidi ne oni zase musí dát nějakou blbou sílu, která se živí vaším strachem vsadím se, že ji nakonec zaženou pozitivními myšlenkami a proslovem a vyškrtněte už tu Iris každou sérii se s ní něco děje to už je trapný.

31.3.2022 | 21:32:55
MAkE

Look how they massacred my boy

31.3.2022 | 19:22:07
Boudiccaw

Booooože, jak to mohlo skončit takhle a touhle větou…jsem myslela, že už se konečně něco dozvím :)

31.3.2022 | 17:48:28

Stav překladu

Epizoda S08E20: Negative, Part Two

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Poslední dvě epizody osmé řady se zaměří na Irisinu nemoc i na to, co s tím vším má společného Flashův nepřítel Eobard Thawne.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama