The Flash
89/100 - 548×

S08E11: Resurrection

S08E11: Resurrection

Barry a Chester možná našli způsob, jak zabránit černému ohni v lovení dalších lidí. Caitlin se rozhodne vzít celou situaci do vlastních rukou, ale tím jen ohrozí životy většího množství nevinných.

cz sk
13.4.2022
640 000
43 minut

Základní info:

Režie: Emily Palizzi
Scénář: Greg Beeman
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Danielle Panabaker (Frost), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jesse L. Martin (Joe West), Robbie Amell (Ronald Raymond), Natalie Dreyfuss (Sue Dearbon), Andres Soto (Marcus), Mika Abdalla (Tinya Wazzo), … 

Trailer k jedenácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Posspi

Já si od začátku říkal, že je to nějaké zvláštní, že za tím prostě bude něco víc. Zabijácká meta-hmota podivné chemické konzistence, která se před usmrcením svých obětí ukáže jako lebka. Heh. Škoda Ronnieho, rád bych ho viděl zpátky jako nového člena týmu Flash, ale zároveň se mi líbila jeho oběť v tom obrovském hurikánu, tuším, že na konci druhé série. Deathstorm je tak na světě, uvidíme jak se s tím tým Flash vypořádá. Barry měl nakonec pravdu.. kdyby ta jeho koule zafungovala, je po všem.

30.6.2022 | 10:36:25
tominotomino

Barry se ukázal jako naprostý sobec. Když jde o záchranu Iris, tak udělá cokoliv a všichni musí skákat, jak píská, ale když chce Caitlin zachránit Ronnieho, tak má s tím najednou problém. Nejvíc mě štve, že prostě musel mít nakonec pravdu, že Ronnie vlastně není Ronnie.

webmaster
4.6.2022 | 10:54:14
Basim

Vidíte takhle si představuju ten seriál aby takhle nějak vypadal hlavní záporák a zbytečně to nenatahovali! Ten konec byl super jak vypadal. Jenom ten konec byl dobrý ale ten záporák se mi začíná líbit.

24.4.2022 | 9:08:08
antty

Jediná škoda je, že toto nevyužili dřív. Ten rozestup mezi Ronnieho smrtí a tímto je dlouhý. Druhá řada byla super, do ní by se to nehodilo, třetí nebyla tak super, ale dobrý. Tohle měli použít ve čtvrté řadě a ta by byla supr taky. Doufám, že to v dalších dílech nepokazí.

webmaster
15.4.2022 | 14:20:57
Lex Luthor

To jako vážně celý díl jen kecání o citech a jediná scéna, která stojí opravdu zato je ta podtitulková na konci epizody fakt super

14.4.2022 | 20:59:42
Kirstai

Vypadá úplně jako z komiksové předlohy,miluju to :D

14.4.2022 | 4:46:57

Stav překladu

Epizoda S08E20: Negative, Part Two

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Poslední dvě epizody osmé řady se zaměří na Irisinu nemoc i na to, co s tím vším má společného Flashův nepřítel Eobard Thawne.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama