The Flash
89/100 - 558×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S09E02: Hear No Evil

S09E02: Hear No Evil

Barry se viní za to, co se stalo Caitlin, a tak Mark vymyslí plán, ze kterého ostatní nejsou nijak nadšení. Ve městě se ocitá Red Death, které selhání nepřipadá v úvahu. Joe chce, aby se Cecile nějak rozhodla, což Cecile přiměje k myšlenkám o vyšším dobru. Allegra a Chester společně vykročí novým směrem. Do STAR Labs se nečekaně vrátí staří přátelé.

cz sk
15.2.2023
510 000
43 minut

Základní info:

Režie: Eric Wallace
Scénář: Jonathan Butler, Kristen Kim
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jon Cor (Mark Blaine), Jesse L. Martin (Joe West), Andy Mientus (Hartley Rathaway), Richard Harmon (Owen Mercer), Magda Apanowicz (Andrea Wozzeck), Joel Semande (Roderick Smith), … 

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Přijde to jen mě, nebo vypadá „Khione“ tak alespoň o 10 let starší … a taky jako by za sebou měla pár ne-uplně-povedenejch plastik? O_o Jako nechci bejt hnusnej … ale možná by bejvalo bylo lepší už postavu odepsat.

Co se týče dílu … je to standardní CW nesmysl … vlastně se vůbec nic neděje a jediný co všichni potřebovali bylo poplácat po zádech a připomenout jak sou úžasný. :D Možná by se tvůrci tohohle seriálu občas mohli mrknout na nějaký japonský Anime … tam „síla přátelství“ funguje už desítky let a nikdy to nebylo zdaleka tak trapný jako tu. :D

5.4.2023 | 20:51:42
Basim

Udělali z toho ještě větší kravinu než je!

21.2.2023 | 14:19:57
Posspi

Caitlin je zpátky, nebo.. vlastně ne. Dostali jsme novou postavu Khione, která co jsem tak koukal v komiksech předlohu nemá – o to víc si mohli scénáristé vyhrát s její postavou v seriálu. Zatím úplně nevím co si o ní mám myslet, protože je taková až moc sluníčková a působí dost jednoduše, tak snad se v dalších dílech dočkáme i nějakého rozkreslení. Celkem se mi ale líbila i ta omáčka okolo a samotná pointa, kdy si člověk sám vybírá, kým vlastně bude. Akce trošičku slabší, The Fiddler klasicky nezajímává, záporák jen aby se neřeklo. Od Red Deatha jsem čekal něco lepšího a v předchozí epizodě mě bavil teda víc.

18.2.2023 | 23:36:34
Manca78

Bože, to je tak všechno nepřirozené. „Proč tohle děláš?“, a "Budeš v pořádku. Ty texty píšou lidi úplně mimo mísu. Dyť to měli koncipovat trochu, jak z normálního života, ať to libi hlavně baví. Ne aby, z toho dělali psychologickou poradnu.

redaktor
17.2.2023 | 20:31:01
CaptainDeadpool

=Red Death vypadá fakl luxusně… jsem zvědav co bude dál ;) jinak díl takový nemastný neslaný na Flashe průměr… 50%

17.2.2023 | 18:06:43
Bruce.Kent

Ok

16.2.2023 | 22:22:35
NazgulCZ

Doslova mě nová serie tak moc zajímá, až jsem zapomněl skoro že dneska je nový díl :)

16.2.2023 | 21:13:38
Lex Luthor

30 minut citová sračka 10 minut akce a nejlepší scény byli opět se záporáky

16.2.2023 | 18:07:01

Stav překladu

Epizoda S09E13: A New World, Part Four

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Konec celého seriálu se blíží. Před námi jsou poslední dvě epizody, ve kterých bude vyřešena zápletka Nového světa.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama