The Flash
89/100 - 558×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S09E03: Rouges of War

S09E03: Rouges of War

Barry a Iris řeší události, ke kterým dochází v Central City, a věří, že přišli na to, o co Ranařům jde. Členové Flashova týmu následně začnou spolupracovat s několika nepravděpodobnými spojenci, nicméně se situace nevyvine podle jejich představ. Allegra dělá, co může, aby se vyhnula Chesterovi.

cz sk
22.2.2023
490 000
43 minut

Základní info:

Režie: Brenton Spencer
Scénář: Sam Chalsen, Jeff Hersch, Jess Carson[
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jon Cor (Mark Blaine), Javicia Leslie (Red Death), Andy Mientus (Hartley Rathaway), Max Adler (Jaco Birch), Damion Poitier (Keith), Carmen Moore (Kristen Kramer), Richard Harmon (Owen Mercer), Magda Apanowicz (Andrea Wozzeck), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Vidim to stejně jako hodnocení podemnou … epizoda byla celkem fajn, nic světobornýho ale v porovnání se zbytkem Flashe vlastně super … ale ten konec to zabil taaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaak trapnym způsobem až je mi stydno že sem se na to díval. xD

5.4.2023 | 21:48:10
Posspi

Až do poslední tříminutovky jsem si nadšeně říkal, jak je to na poměry Flashe fakt kvalitní a nabitá epizoda se vším všudy, ale ne.. oni odhalí Red Death už na konci třetí epizody a ještě k tomu s tím, že je to namísto Bruce vy*ebaná Batmowan bez špetky charisma.. jako wtf xdd Její vlastní seriál jsem utnul krátce po první sérii, protože to se fakt nedalo a nová herečka tomu jen nasadila korunu. Fakt nemám nic proti scénáristickým kličkám a změnám oproti komiksům, v tomhle případě je to ale výjimka, která mě vyloženě vysírá a namísto původních 80% hážu 40. A to jsem z tý postavy měl docela nahnáno. Pokud to s tou Ryan myslí opravdu vážně, tak pro mě bude rozlučka se seriálem jedno velký zklamání..

26.2.2023 | 19:25:26
Brett

Jde to nahoru. Tu akci a netradiční tým bych ocenil. ;-)

24.2.2023 | 20:12:35
CaptainDeadpool

rozhodně lepší jak minule… zatím se mi série líbí… snad kvalita nepadne a bude pokračovat ve vzestupné kvalitě, jediná chyba je že odtajnili záporáka moc brzy… a taky že to měl být Bruce :D :D

24.2.2023 | 17:30:09
Basim

Je to ještě horší než jsem čekal! Batwoman je Red Dead! Oni ji ukončí seriál kvůli nízké sledovanosti. Musím to narovinu napsat ten scénárista je fakt čůrák!! Kdyby to byl Bruce Waine bylo by to lepší ale aby se na tam nasrala batwoman protože jí ukončili seriál magoři!!!!

24.2.2023 | 17:13:56
Lex Luthor

Bitky záporáků byli ok konečně to nebyla 30 minutová citová sračka a něco se tam dělo

23.2.2023 | 20:30:47
Kirstai

urcite lepsi nez ty predesle epizody :D

23.2.2023 | 5:38:03

Stav překladu

Epizoda S09E13: A New World, Part Four

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Na co se můžeme těšit ve 12. - 13. díle?

Konec celého seriálu se blíží. Před námi jsou poslední dvě epizody, ve kterých bude vyřešena zápletka Nového světa.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama