The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S09E10: A New World, Part One

S09E10: A New World, Part One

Ve chvíli, kdy se Iris dozví o svém kariérním úspěchu, je Barry zničehonic k nenalezení. Barry se mezitím snaží najít cestu domů a cestou narazí na spoustu známých tváří. Khione nadále poznává své schopnosti a Chester pracuje na kostýmu pro Allegru.

cz sk
3.5.2023
420 000
43 minut

Základní info:

Režie: Eric Wallace
Scénář: Eric Wallace, Thomas Pound
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jesse L. Martin (Joe West), Rick Cosnett (Eddie Thawne), Matt Letscher (Eobard Thawne), Michelle Harrison (Nora Allen), Patrick Sabongui (David Singh), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tween3r

Tenhle díl dost překvapil a je jasné, že se pomalu blížíme do finále.. kdyby trochu ubrali té starostlivosti ze strany Barryho rodičů, kteří našli „náhodného“ kluka na ulici, zajistili mu stravu a pomalu i ubytování, tak bych dal i pět hvězd. I když to bylo milý a všechno hezký, tak mi to prostě kazilo ten moment „nostalgie“ a znovushledání.. jinak linku s origo Eobardem už si vůbec nepamatuju, jen vím, že smrt Nory byla nevyhnutelná. Jak ale došlo k tomu uvěznění Reverse Flashe v daným roce, to si nepamatuju a stejně tak váhám, jestli mimo našeho Barryho z roku 2023 stála u Barryho doma i ta verze před Flashpointem, nebo co jako. 80%.

5.6.2023 | 2:40:35
CaptainDeadpool

Tohle je ten Flash kterého známe!!! další peckový díl..

5.5.2023 | 20:00:23
kiso1561

Už som strácal nádej, že sa niekedy dočkáme normálnej epizódy

5.5.2023 | 11:54:58
Basim

Ono se zase děje to samé co tady bylo několikrát! On se ho Flash snažil ukecat jako vážně? Je to celé bullshit který nedává smysl! Než aby vymysleli něco pořádného třeba týmovku proti tomu mimozemšťanovi Desperovi. Potvrzuji že CW je jenom kus hovna! jako že opakují nějakou část několikrát dokola už je ubohé! Proto to nestojí než za jednu hvězdu koukáte se znovu na první sérii a potom si zapnete nový díl a je to zase celé v prdeli!

5.5.2023 | 9:10:40
harleyka

Za mě teda zklamání, už je to solidní bullshit.

5.5.2023 | 9:01:26
Bruce.Kent

Jako bych se přímo vrátil do starých dobrých prvních sezón. Excelentní! :)

5.5.2023 | 0:56:20
Lex Luthor

Flash se vydává na svou poslední cestu máme tu začátek konce.

4.5.2023 | 19:34:02
NazgulCZ

S tímhle dílem měla začít devátá série

4.5.2023 | 12:54:45
Xavik

Slušný.

admin
4.5.2023 | 7:10:03
Kirstai

Tenhle nápad miluju, že se vrátí k těm začátkům, vypadá to, že to bude i v dalších epizodách, no a konečně po asi 40 epizodách to začíná chytat obrátky znovu, když budu ignorovat asi prvních 8 minut té epizody, za mě super :D

4.5.2023 | 4:38:52

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama