The Flash Fanoušky uchvátil souboj King Sharka a gorily Grodda

Fanoušky uchvátil souboj King Sharka a gorily Grodda

Fanoušky uchvátil souboj King Sharka a gorily Grodda

Patnáctá epizoda byla poměrně očekávaná, protože v ní mělo dojít ke střetu dvou mocných bytostí. Celý díl se nakonec povedl, obzvláště souboj King Sharka a gorily Grodda.

11 1
10.3.2019

Pátá řada seriálu The Flash pomalu směřuje ke svému konci, Cicada stále nebyl dopaden, a proto se Flashův tým rozhodl, že ho připraví o jeho metaschopnosti. K tomu je třeba lék pro metalidi, který byl nejdříve vyzkoušen na King Sharkovi. I když se mu vrátila jeho lidská podoba, tak se nakonec stal opět žralokem, aby týmu mohl pomoci s gorilou Groddem.

Na tento souboj jsme se všichni těšili a hodně jsme od něj očekávali, nakonec jsme dostali přesně to, co jsme chtěli. Souboj byl poutavý, napínavý, ale především povedený. Šlo poznat, že si štáb dal velkou práci s digitálními efekty, protože celý boj byl náležitě propracovaný a plný netradičních věcí. Ano, vždy tyto efekty mohou být lepší, mohlo to tak být i v tomto případě, nicméně tentokrát šlo vidět, že se na digitálních efektech pracovalo mnohem déle.


(Gorila Grodd vs. King Shark. Foto: CW)

A kdo nakonec vyhrál? Kdyby do dění souboje nezasáhli členové Flashova týmu, tak by překvapivě vyhrál Grodd, který měl nad mnohem větším King Sharkem převahu. Výsledek byl ale nakonec jiný a King Shark stanul na straně vítězů.

Jak se vám líbil souboj těchto gigantů? Komu jste fandili? Podělte se s námi o to do diskuze pod článkem.

Diskuze /7

Ooneill

Nikomu jsem nefandil, bylo mi jedno kdo vyhraje, zbyrečná epizoda.

#2 Xavik
10.3.2019 | 16:49:38
Xavik

#1 Ooneill: Tak to je mi tě líto. :'(

#3 Ooneill
admin
10.3.2019 | 17:43:58
Ooneill

#2 Xavik: To nemusí, ale je hezký, že seadmin stará o blaho diskutujících.

10.3.2019 | 20:21:47
Fryderyk

stačí když si vzpomenu na 2 sérii nebo na 1 tak to je jak nebe a dudy.. zoom a RF ti dali laťku až moc vysoko..

10.3.2019 | 20:50:45
No.R.Ma

Na seriál už delší dobu nekoukám, abych se nemůsel rozčílovat :D a nekazil hodnocení :) Ale kvůli článku jsem se na zmíňovaný soubor kouknul a musím říct, že kdybych to viděl před 15 lety, spadla by mi čelist. Teď mám jen divný pocit trapnosti za tvůrce…

11.3.2019 | 14:33:44
KaraSnowAllen

Třesky plesky, byla to dobrá epizoda, King Shark byl až trochu moc pozitivní postava, spíše jsem čekala, že se nějak na sebe naser0u sami od sebe a Flash tým to bude muset řešit, ale holt jsem moc náročná, jen je jejich budget je po této epizodě asi záchodové míse. :D

12.3.2019 | 11:33:45
Norbit882

No nevím jestli uchvátil..... na to, aby mne to uchvátilo by to muselo být o dost lepší, ale pořád to aspoň bylo něco, co vysloveně neurazí. Musím jim dát za pravdu, že se skutečně snažili. Je krásné vidět, že v roce 2003 už umíme takovéto pokrokové efekty… jsem zvědav, jaká bude kvalita animací v roce 2019. To bude asi téměř dokonalé.

12.3.2019 | 11:57:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E05: Kiss Kiss Breach Breach

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve čtvrtém a pátém díle?

Na co se můžeme těšit ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco tým pracuje na záchraně Barryho Allena, tak Ramsey Rosso podniká své první zlotřilé kroky. Kromě toho se vrátí i Breacher.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás