The Flash
89/100 - 548×

Konečně víme, jak se zrodil padouch Cicada

Konečně víme, jak se zrodil padouch Cicada

Nový ústřední padouch v podstatě navazuje na svého předchůdce, který ho stvořil. Díky tomu tedy konečně víme, jak vznikl Cicada.

16 0
9.11.2018

Cicada prozatím působí jako velmi tajemný padouch, který však vždy udeří tvrdě. Aktuálně se na scéně neobjevuje příliš často, avšak Flashův tým ho řeší poměrně hojně. Díky čtvrtému dílu News Flash jsme se však dozvěděli, kdy Cicada vznikl a proč vznikl.

Thinker, hlavní padouch čtvrté řady, evidentně myslel na vše. Když v posledním díle předchozí série padal satelit na Central City, tak byl zároveň napuštěný temnou hmotou, která se následně „rozlila“ po celém městě. Tím mohli vzniknout nový metalidé, avšak nově vznikly i metatechnologie. První takovou metatechnologii měla Spencer Young, další, jak bylo později zjištěno, má i Cicada.


Tím, že Barry rozbil satelit se svou dcerou, se satelit roztříštil jiným směrem. Na tomto novém místě dopadu se zrovna nacházel náš aktuální Cicada. Z toho plyne, že právě Thinker, dřívější ústřední padouch, stvořil pro Flashe a jeho tým zcela nového padoucha, který je bude trápit minimálně celou pátou sérii.

(Cicada je zatím velmi tajemný. Foto: CW)

Tato skutečnost dokazuje jen to, jak byl Thinker geniální, protože myslel doslova na vše. Věděl, že pokud se mu nepodaří vyhrát, tak stvoří nového padoucha, který to udělá za něj. Zatím má Cicada navrch. Uvidíme, kdy se mu Flashův tým konečně vyrovná.

Díky třetímu dílu The Death of Vibe víme, že Cicadovo civilní jméno je Orlin Dwyer. Stále však nebylo jasně řečeno, proč Cicada dělá to, co dělá, nicméně to zřejmě velmi úzce souvisí s holčičkou, kterou pravidelně navštěvuje v nemocnici. Že by jeho dcera byla v kómatu kvůli pádu satelitu? Že by se právě kvůli tomu Cicada mstil všem metalidem? Je to pravděpodobné.

Jste spokojeni s odhalením Cicadova zrodu? A proč podle vás chce vyhladit všechny metalidi?

Diskuze /5

Monoceros

Mě spíše přijde že Cicadu ani tak nestvořil Thinker, ale Nora. Protože kdyby se ona neobjevila a nezměnila časovou linii stal by se Cicadou někdo jiný. A podle toho co vyprávěl Sherlock to zase nebyl nějaký extra padouch.

#2 Dirrow
10.11.2018 | 19:16:56
Dirrow

#1 Monoceros: To není pravda. Flash, Arrow, Legendy, Supergirl i Liga asasínů se snažili zastavit původního Cicadu, což byl ten samý chlap, kterého Sherlocque chytil už 37×. Takže Thinkerův plán B se podařil,ale příchod Nory naopak může změnit průběh k lepšímu, díky tomu že zavolali Wellse. Ted je ale ten problém, že Cicada je někdo jiný a proto průběh ještě není známý

#4 Monoceros
11.11.2018 | 18:21:37
KillAll

Ale Nora má tajemství, a dle mého to bude fakt vážná věc která ohrozí časovou linii

11.11.2018 | 19:43:48
Monoceros

#2 Dirrow: je to pravda, tím že Nora pomohla otci zničit satelit tak ten se rozptýlil do úplně jiných směrů a zasáhl někoho jinýho, proto ho vlastně stvořila ona. To jestli Thinker věděl že se do toho dcera zaplete je už jiná věc.

#5 Dirrow
12.11.2018 | 16:55:54
Dirrow

#4 Monoceros: ale já mluvil o té větě že původní Cicada nebyl moc silný padouch. A stejně ho stvořil Thinker protože on se nezaměřoval přesně na dotyčnou osobu

15.11.2018 | 15:06:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E20: Negative, Part Two

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Poslední dvě epizody osmé řady se zaměří na Irisinu nemoc i na to, co s tím vším má společného Flashův nepřítel Eobard Thawne.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama