USA | 2014 | Ukončeno
9 sezón |
CW
| 43 minut
Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.
Obsazení:Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)
(více)Nejnovější epizoda páté řady seriálu The Flash se opět hojně inspirovala komiksovou předlohou, protože nám tu byl představen negativní Zdroj rychlosti, který vynalezl Eobard Thawne.
Nora West-Allen se v devatenácté epizodě Snow Pack chtěla zoufale dostat do minulosti za svým otcem, ale nemohla to udělat klasicky, protože by Barry poznal, že používá Zdroj rychlosti. Eobard Thawne jí však nabídl možnost využít negativní Zdroj rychlosti, který vynalezl on sám.
Tento negativní Zdroj rychlosti se vyskytuje i v komiksech, kde ho taktéž vynalezl Eobard Thawne. Na všechny ostatní rychlíky, kteří ho využili, působil Zdroj jako rakovina, která postupně zasáhla jak Barryho, tak i jeho blízké. Když Thawne zemřel, tak tu tento negativní Zdroj zůstal. Rychlíci se ho snažili nějak napravit, ale nakonec byl pohlcen Meenou Dhawan.
(Nora by měla minimálně ve dvacátém díle stát na straně zla. Foto: CW)
Podobné účinky má i seriálový negativní Zdroj rychlosti. Noře se nedařilo ho využít, ale jakmile se rozzuřila, tak to dokázala. Nicméně její cesta časem si vyžádá jisté vedlejší účinky, které budou, jak jinak, negativní. Podle konce epizody lze poznat, že Nora nyní bude zlá.
Jste rádi, že se v seriálu objevil i negativní Zdroj rychlosti, nebo jste o něm slyšeli vůbec poprvé?
Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.
Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning, Batwoman a Superman & Lois, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Diskuze /10
stranghels23
Tvl je to speed force,,neni zadny duvod to nazivat ,,Zdroj rychlosti´´ LOL!!!!!!
#3 Xavik #9 Lynthjanoo8
Jinými slovy temná strana speed force.
Xavik admin
#1 stranghels23: Vzpamatuj se. Překládá se to tak i v komiksech.
Lex Luthor
Barry to opět podělá a Noru bude muset zachránit RF můj odhad
janoo8
Až bude článek To nejlepší a nejhorší na paté řadě, už vidím nejhorší vývoj postavy: Barry Allen.
#6 XavikXavik admin
#5 janoo8: Zatím to tak fakt vypadá, opět. :D
domin04cze
Doufám, že se Nora vrátí a fakt zůstane, zatím to vypadá dobře, snad půjde Nora vrátit zpět.
#8 janoo8janoo8
#7 domin04cze: Já doufám že nadále bude padouchem, aby tím Barrymu připomínala jakej je idiot.
Lynth
#1 stranghels23: Speed force se překladá v komixech jako „zdroj rychlosti“ a tak nějak to zdroj je, čerpají z něho speedsteři energii, která jim dává tu rychlost.
Arcess
Iris a Nora at' už táhnou do prdele i s tou cikádicí a Eobard at' uteče a je zas normální a zlej a ne vlezdoprdelka. Barry by měl přestat bejt podpantoflák.